Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

izzie27
13. júl 2016

@marculik
@nelly3 dakujem kocky...ano k Stelcovi som chodila ale vzdy mi zakrok robil niekto iny☺ ale to nevadi hlavne ze sa zadarilo😊......a asi na ktory den sa vklada?

marculik
13. júl 2016

@izzie27 aj ja som mala stelca 🙂teraz mam pospisilovu a som snou spokojna a vklad hm mne robili na 16den

izzie27
13. júl 2016

@marculik dakujem

ssegra
13. júl 2016

@izzie27 mne robili na 19 den

ria191
13. júl 2016

@mimika1973 ty nemôžeš spinkať ci malinký? No ved to uz iba chvíľku a mne uz riadne lepí a hlavne ked čítam tie pribehy z juloviek.

cheeky82
14. júl 2016

@izzie27 ahoj. mne robili vklad az na 20.den, ale zavisi to kedy mas ovulaciu a kolko dnove embryo ti vkladaju.

kama2
14. júl 2016

@ria191 a budes v PN rodit,ci?

snazilka12345
14. júl 2016

Ahojte ženičky picham merional pred ivf viem že sex není dobrý nápad ale som strašne nadrzana myslíte že masturbovat môžem nepokazim niečo s orgazmom

lily311
14. júl 2016

Baby, môže prosím Vás vysoká hladina vitamínu D negatívne ovplyvnňovať uhniezdenie embrya. Najskôr som mala deficit Dčka hodnota 20 a teraz som sa dozvedela, že cca v čase vkladu (ET) som mala/mám hodnotu 200.

ria191
14. júl 2016

@kama2 nie v Trencine

nelly3
14. júl 2016

@ria191
mas naplanovanu sekciu?

pinguinka
14. júl 2016

Ahojte,tak dnes som bola na druhom ultrazvuku pred ivf.Konzultaciu som mala s Kozumplikom ,prve sono mi robil Vrana a dnes nejaka lekarka.V podstate mi je to jedno,ale ked som sa objednavala tak sa ma pytali ku komu by som vhcela chodit,tak som mhslela ze budem mat stale jedneho lekara.Som zvedava kto by bude robit odber a nasledne vklad :-d ...no ale chcela som sa spytat ci beriete nejake vitaminy...ked som si z lekarne brala pregnyl tak sa ma pytali ci uzivam kyselinu listovu..kedze mi to nikto nedoporucil tak ju neuzivam...ako ste vy na tom??

marculik
14. júl 2016

@pinguinka ahoj no uzivala som kyselinu listovu no ty ked uz pojdes na vklad tak ti doporucujem femibion to je na planovanie tehotenstva a tiez do tusim 12 tyzdnov ,a obsahuje kyselinu listovu 🙂

pinguinka
14. júl 2016

@marculik a to si si sama nasla alebo ti to niekto poradil??

evadek
14. júl 2016

ahojte...chystam sa na ket....ktory doktor je momentalne naj...chodila som k Stelclovi....dakujem...

marculik
14. júl 2016

@pinguinka ano uz viacere baby 🙂

marculik
14. júl 2016

@evadek Ahoj aj ja som chodila k Stelcovi a teraz som u Pospisilovej a som snou spokojna 🙂

evadek
14. júl 2016

@marculik uz si bola aj na vklade?...co je nove v reprofite?...Aka je Pospisilova?

santamonica
14. júl 2016

ahojte baby, prosim vas je normalne, ze mi vklad robia az poobede ? nenasla som tu nikoho takeho a mne vzdy doteraz robili rano. Mam z toho cudny pocit a ani ma neinformovali, ci si mam rano este dat utrogestan o 8: 30 ako si davam. Mame iba jedno oplodnene a napada ma, ze ci je vobec dost dobre na vklad, ci mi ho nevlozia iba kvoli €😒 . Dufam, ze som iba paranoidna, ale vkladali tu niekomu poobede? dik

marculik
14. júl 2016

@evadek no uz som tam mala Ivf a aj Ket a ja som snou spokojna je mila a ked nieco hned na druhy den odpoveda na maily

marculik
14. júl 2016

@santamonica no mne vkladali o pol 1 tak neviem kedy si objednana ty?

evadek
14. júl 2016

@marculik super🙂 dakujem,,,Stelcl mi chyba..bol zlaticko....vedel ma ukludnit a dodat mi optimizmus...

ssegra
14. júl 2016

@evadek ahoj ja som chodila k otevrelovi a bola som max spokojna

ssegra
14. júl 2016

@santamonica mne vkladali 14:45

evadek
14. júl 2016

@ssegra vidim..kto by nebol..😀 gratulujem🙂

ssegra
14. júl 2016

@evadek dakujem 🙂 vklad mi robil on, ale na utz som bola u pospisilovej a vranu a ti boli tiez prijemni

sasa1983
14. júl 2016

@santamonica ja som mala vklad (uspesny) okolo 14-14:30 uz presne neviem.

santamonica
14. júl 2016

@marculik ahoj, na 13:30, tak dakujem za odpovede 😉 , a ako je to s tym utrosom? ja som vzdy vkladala az po transfere, ale ked je to az poobede, tak asi ho rano dam, ci? dr. mi nic o tom nepovedal, asi tam rano radsej zavolam......ale ak viete, dajte vediet 🙂 dikes

cheeky82
14. júl 2016

@santamonica mne robili raz o pol 1 a raz o pol 2

ssegra
14. júl 2016

@santamonica ked som mala vklad doobeda a brala som utros aj rano tak som si ho dala..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre