Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miminkad
7. okt 2011

@rienok dakujem a silnooo verim 🤐

linda81
7. okt 2011

Ahojte kocky, tak som doma z MRT, na prve pozretie tam nic zle rontgenologicka nevidela ,ziadny tumor, tak zajtra zacinam s tabletkami.Este by mohol byt mikroadenom, ze to detailne este kuknu a buduci tyzden su vysledky.No dufam, ze ten planovany ET na november sa nebude posuvat.Chcela by som mat augustove mimino,budeme mat tam 3 vyrocie svadby🙂
@miminkad ahoj...zajtra veeelmi drzim place.Na ET ides teda v pondelok zrejme, takze tvoje mimi by malo alebo mali byt junove🙂?Inak ako sa citis po tej stimulacii, som tu kus kadeco citala, tak kus mam aj obavy, ale vydzime hadam🙂..

miminkad
7. okt 2011

@linda81 no super,aspon ze to dopadlo dobre.tak odzajtra drzim palce 🙂 no ak bude vsetko ok zajtra,tak potom v utorok.citim sa uplne inak ako minule.strasne inak sa mi zda.momentalne skor mam pocit napnuteho podbruska a sem tam pichnutie vo vajecnikoch.tak duam,ze je vsetko ok

gabinkaa
8. okt 2011

@lenka_21 ja by som to aj tým plotom vyriešila, aj som chcela, ale ani to nechcú dovoliť a to má baba cez 50 rokov, takže nie je stará, len neznášanlivá a sama seba presviedča, že jej všetci ubližujú, ale kto chce kam pomôžme mu tam, udala som ju za podnikanie na čierno a neodvádzanie daní, robí to už viac ako 7 rokov, vybrala si sama

gabinkaa
8. okt 2011

@mimmi77 nechápem takýchto ľudí, asi sa vyžívajú v tom robiť len problémy, podanie na súd, to sa ťahá už od roku 2009, je škoda, že to zrovna prišlo v tomto období kedy naozaj potrebujem kľud, ale dúfam, že to nejako zvládnem, určite sa neznížim k jej slovníku, ktorý je veľmi preveľmi pestrý, tak držím palce nech to v pohode vyriešite, ale hlavne kľud na ceste k malému pokladíku 😉

gabinkaa
8. okt 2011

@rebeka33 malinká je krásnulinká 😵 😵 😵 troška tie tt pribúdajú, ale zdá sa mi to nejako pomaly, myslím si, že už aby bol január 😀 som rada, že ste s malinkou v poriadku

gabinkaa
8. okt 2011

@kiara15 ja som tiež chodila ku Štelclovi, pri druhom pokuse robil aj OPU aj ET a aj protokol, síce lieky som si vybrala sama, ale doporučil ich, len boli drahšie, preberali sme rozdiel v zložení, hovorím, že u nás mal šťastnú ruku 😵 😵 😵 tak nech sa to podarí aj u Teba 😉

gabinkaa
8. okt 2011

@miminkad už máš asi po OPU, čakáme na pozitívne správičky budúca mamina 😉

linda81
8. okt 2011

@miminkad ahoj....to asi preto sa inak citis, ze tentokrat to uz vyjde a manzel sa bude tesit na tie dvojicky , co sa mu stale snivaju..🙂...daj vediet,ako ste dopadli🙂.

linda81
8. okt 2011

@gabinkaa ahoj gabi...ty si po porvom IVF tehotna??uz som tu pisala, ze sa chystam aj ja, ale bojim sa , ze to nevyjde..neviem , ako by som to znasala..

callex
8. okt 2011

@cecil36 @rienok a vy co tu sukromnicite? pekne sa treba prist pozriet na nas do NR..na mna..na tinnu13..i ked ta by nam mohla porodit pocas stretka pomaly 🙂 na pikhu..a aj lenocka21 sa urcite rada prida.
@rebeka33 tak to bude lepsie precistit..jeej to by bolo super stretko takych reprofitakov..to by bolo krasnych deticiek pokope.

callex
8. okt 2011

@linda81 neboj zniesla by si neuspech a posunul by ta dalej.kazda sme si tym presli a nevzdali sme to.su z nas este vecsie bojovnice.

lulu10
8. okt 2011

@miminkad ahoj cakame na krasne spravicky 😵

linda81
8. okt 2011

@callex 🙂 no dufam...dik za povzbudenie🙂

miminkad
8. okt 2011

@gabinkaa @lulu10 ahojte,takze bol to ten,co som tusila,ze to bude robit.stelcl.nejak je tento cyklus vsetko inak,ina izba,iny doktor a aj vysledok bude iny.ked som videla stelcla vo dverach,zacala som sa prihluplo usmievat,som bola moc rada,ze sa moje tajne uvahy splnili a on si asi myslel,ze som na hlavu.ale nech.mame 5oocytov,co som prekvapena.ubolena som dost.este aj arista mi nevedel napichnut zilu a anestetikum mi slo mimo,tak ani nemozem poriadne rukou hybat...
@linda81 zlatko,po dnesku verim,ze by sme si mohli ist aj po dvojicky,snad sa z piatich nieco oplodni.a callex ma pravdu.vydrzala by si,lebo musis a vsetko ostatne by si uz potom brala inak,silnejsie 😉

cecil36
8. okt 2011

@callex ja uz len tak popri dome a okoli s tym brusinom 😀
@miminkad supeeeer 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 krasne 5 oocytov, joj tesim sa s tebou, tentoraz je to jasne, ze to vyjde 😉

miminkad
8. okt 2011

@cecil36 no ani som tolko necakala 😕

cecil36
8. okt 2011

@miminkad ved ti hovorim, ze toto budes mat vitaznu stimulku. 🙂

miminkad
8. okt 2011

@cecil36 nuz nechame sa prekvapit.zatial je vsetko uplne ine.vcera vyplnam ziadosti a namiesto ziadosti na ivf nam dali ziadost na darovanie oocytov....inak asi som dnes zistila,podla coho davaju PK

cecil36
8. okt 2011

@miminkad podla coho davaju PK? ja som myslela, ze ak mas vela oocytov, ci?

miminkad
8. okt 2011

@cecil36 no ak som spravne pochopila,ak je vela oocytov a aj sa ich vela oplodni.keby boli len napr dva,tak nerobia.lebo na sone vitouskova hovorila,ze dva budu urcite,tak v utorok vklad,dnes stelcl,ze zajtra sa uvidi,ale ak sa ich dost oplodni,tak bude vklad v stvrtok a ze ho bude robit on alebo vitouskova 😨

cecil36
8. okt 2011

@miminkad aj mne hovorili na uzv, ze asi dva, som sa skoro zrutila v aute, ze to sme tam kde sme boli pri native, lebo jedno byva zvycajne odpad. A upss po odbere ich bolo sest, museli byt fakt pekne poschovavane 😀 Joj velmi ti drzim palce, nech sa oplodni co najviac a hlavne nech sa pekne zahryzkaju 🙂 Ozi, budete davat dve?

miminkad
8. okt 2011

@cecil36 no dufam,ze aspon dve budu bojovat.hej,dve by sme dali.nejak nas tie dvojicky lakaju.a ked si ich uz muz vysnival... 🤐 skusim teraz to cervene vino pekne potiahnut dalej.ale uz mensie mnozstvvo

cecil36
8. okt 2011

@miminkad este mozes vinko 😉 , ja som pila az do ET 😀

miminkad
8. okt 2011

@cecil36 ja som zas citala,jedna holka pila aj po ET.ale len deci.v podstate to ma asi ucinok ako chilly

lulu10
8. okt 2011

@miminkad jáááj tak som rada, uz to musi vyjst, to bolo aby to nebolo!!! 😀 dalsi bod splneny na vybornu 😵

lulu10
8. okt 2011

@miminkad taku mam z teba radost ze si idem dat aj ja to cervene 😀

callex
8. okt 2011

@miminkad super urodicka.len tak dalej.

lulu10
8. okt 2011

@callex strasne som rada ze vytok takto celkom dobre zatial zmizol, dufam ze mi to vydrzi... s detoxik.budem este pokracovat, dam este tie naplate a aspon dve masaze, urcite mi pomohlo aj to ze som vyrazne obmedzila cukor a nasadila probiotika dophilus super-tie su asi zazracne 😵 dufam ze vysledok sterov bude taky aby som zacala so stimulkou 😉

miminkad
8. okt 2011

@lulu10 veru daj si,ja uz som si dala.tak veru,dalsi bod splneny...zajtra nas caka dalsi...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre