Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zlatanka30
21. okt 2011

@rienok budem mat 37

rienok
21. okt 2011

@zlatanka30 môžeš byť úplne kľudná ... ja mám 39 a vôbec sa necítim stará 🙂 treba veriť a všetko bude 😵

rienok
21. okt 2011

@zlatanka30 stará ani vekom ani stará na dieťa 😉

miminkad
21. okt 2011

@gabinkaa asi cakam na ten spravny moment.

bibi24
21. okt 2011

@mia_15 @cecil36 @rienok Baby, dakujem vam krasne za odpovede. Ja nechcem stopnut soft, to chcel lekar, lebo sa mu nezdal tvar folikov. Ale zda sa, ze dnes je to lepsie. Mam 2 vacsie ( cca 15 mm) a 2 mensie. Som 10dc. Brala som min. davku Clostilu a dopichaval min. mnozstvo Gonalu, od dnes aj Orgalutran aby nepraskli a mam aj estrogen. naplaste. Na 6 dc som mala folikov aj viac, ale ako pisete asi sa vstrebali. Ja velmi silno reagujem na stimulku, pri dvoch ivf som mala ohss silny.
A chodim do iscare ba, ale som na nich nastvana a ak to nevyjde, chcem ist prave do brna.
Este raz vam velmi pekne dakujem 😉

zlatanka30
21. okt 2011

@rienok ked ja verim a potom to dopadne na prd 😀

miminkad
21. okt 2011

@lenkalienka01 super,tak uz len nech bojuju 😉

rienok
21. okt 2011

@zlatanka30 prezrad co vsetko uz mas za sebou hlavne v ktorych centrach si sa potulovala 🙂

zlatanka30
21. okt 2011

@rienok 1.ivf Helios Martin,2.ivf Iscare Martin,1.Ket Sanus Jihlava

rienok
21. okt 2011

@zlatanka30 fuha do tej Jihlavy na KET si sa ako dostala? len ver, toto je najdolezitejsie.... poznám tu z konika veľa dievcat ktore to nevzdali ... verili a dockali sa . Myslím ze v RF budes spokojna 🙂

zlatanka30
21. okt 2011

@rienok to bol transfer s darovanymi embryjkami

rienok
21. okt 2011

@zlatanka30 tak držím palčeky nech je ten ďalší pokus úspešný 😵 😵 😵 ... a chcete ísť znovu do darovaných embryí alebo idete na darované vajíčka?

lenka_21
21. okt 2011

@bibi24 Ahoj, ako ti pisali baby...co sa tyka IVF soft v Iscare s tym nemaju skusenosti ... poznam to, lebo som tam sama chodila ... Oni maju radi pacientky bez problemov, s ukazkovymi vysledkami a co najviac vajicok pri stimulke ... co je blbost, podla mna staci par a hlavne nech su kvalitne 🙂

@zlatanka30 Suhlasim s @rienok ... netreba sa vzdavat ... mame tu v tomto fore tabulku s tym kto co absolvoval a ked sa porovnam s niektorymi babami tak som zaciatocnicka .... A ja ta poznam, si s fora Iscare MT 😀 😀

@lenkalienka01 A zabudla si povedat kto ta presviedcal, aby si tam sla a natlacil ti koooopec vyzivovych doplnkov 🙂 😉 🙂

@miminkad To cakanie je blbe ... mozes skusit testnut, ale neskorsie je asi lepsie ... Urcite budu kolajnice 😉

@mia_15 Teplomer je OK, len ako si pisala musi sa merat rano ... teraz ked chodis, tak ti teplota kolise ... Ak ta to ma stresovat, ja by som nemerala ... napriklad u mna to vobec nefungoavalo a tehu som bola 😕 😕 😕 Predtym ked som merala BT, tak som si mohla podla merania nastavovat hodinky ... ukazkove cykly ...krasne bola vidiet ovulka, LF ... a v tehu nizka 36,6 😕

miminkad
21. okt 2011

@lenka_21 uvidime.podla konstelacie hviezd 🤐

kiara15
21. okt 2011

@miminkad aha no som zvedava ako ja dopadnem 😉 ja zase som dost zvedava lebo uz bolo toho sklamania az az 😒

miminkad
21. okt 2011

@kiara15 tak raz musi slnko vyjst aj pre nas 😉

kiara15
21. okt 2011

@miminkad no vsak velmi dufam 😉

lenkalienka01
21. okt 2011

@zlatanka30 hlavu hore, nikdy nie je neskoro, ja som mala tiez negativne myslienky, ale uz tato faza ma posuva o level vyssie 🙂

lenkalienka01
21. okt 2011

@miminkad dakujem 🙂

lenkalienka01
21. okt 2011

@lenka_21 verejne dakujem lenka_21 😀 😀

zlatanka30
21. okt 2011

@rienok ideme na DE
@lenka_21 ano z toho fora som 😀 😀 😀

lenka_21
21. okt 2011

@lenkalienka01 Ved preto, clovek sa snazi a pochvalit sa musi sam 😀

callex
21. okt 2011

ahojte mam spravy od luly3...este stale je kinderko...ale uz bola 3x odvezena na salu ale vzdy sa drobcek umudri a vratia ju na izbu.ma zrejme natrhnutu pupocnu snuru..avsak ziviny sa babetku dostavaju a neberie ani infuzku.len ked babetku zacne bit rychlo srdiecko tak ju hned vezu a ono sa potom zase ukludni.takze ich trenuje vsetkych drobcek jeden.momentalne vazi 1800gramov a ked doasiahne vahu 2000g tak uz pride na svet.

mojusa
21. okt 2011

ahojte chcem sa vas spytat ci mate niektora skusenost so soft ivf pri polycistickych vajecnikoch. pri stimulacii som reagovala az na vysoke davky. dakujem za odpoved.

lenka_21
21. okt 2011

@callex Joooj boze .... nema to lahke, ale verim, ze to dopadne dobre. Prosim ta pozdravuj ju od nas!!! Nech sa drzi a myslime na nu a ja na babetko!

gabinkaa
21. okt 2011

@callex takže malinký drobček dáva o sebe riadne znať a všetkých dobre vytrénuje, veríme však, že všetko dobre dopadne, držíme jej silno všetky palčeky a pozdravujeme

linda81
21. okt 2011

@miminkad ahoj.....hej ostanem od 2.11 doma, 2.11-4.11 budem mat dono a krv, 7.11 alebo 9 11. OPU a 2 dni na to ET...teda ak uz sa nic nestane.Dufam , ze to pojde.

lenka_21
22. okt 2011

Baby, tak neviem, mam odpoved od Doc.Madara ohladom imunologie ... @bettypo nasla svoje vysledky testov a tak som mu to nakopirovala ... toto je jeho stanovisko:

Mozete si to pozriet na tomto linku:
http://www.neplodnost.org/forum/topic708-imuno-...

Vážená paní,
K výsledkům Vašich imunologických testů - nemám zprávu, že by některé pracoviště na Slovensku v současné době stanovovalo BUNĚČNOU IMUNITU ve vztahu k těhotenství, jak provádíme u nás. Citované výsledky se týkají PROTILÁTEK v krevním séru, a to proti spermiím, trofoblastu a dalším tkáním, ale to není relevantní - protilátky (specifické imunoglobuliny) zde nehrají rozhodující roli.

Zdraví J. Madar

miminkad
22. okt 2011

@callex tak maly je riadny nezbednik,pozdravuj ju a nech sa drzia,nech este cosi vydrzia
@linda81 tak tam to beru pekne rychlo.tam nemaju predlzene kultivacie?

lenkalienka01
22. okt 2011

ahojte babule,
tak som volala, s malou dusickou a bojuju obe. Rano mali po tri bunky, ze su troska pomalsie, ale ze je to dobre a teta ma uistila, ze to dobehnu 🙂 .Ked budu zajtra u mna, tak im dohovorim 🙂 😀 Zajtra urcite transfer. Bude to pre mna velky den 🙂 a to som si myslela, ze takychto sprav sa uz nedozijem 😝 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre