Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
18. sep 2015

@tlucka
@skaredekacatko
baby prosim vas to liecenie do pol roka od operacie mam narok na skupinu A a to musi poslat moj, gyn. do poistovne a ako dlho trva pokial to poistovna schvali? a po shcvaleni ako dlho trva kym ste isli na liecenie?

lienka_1
18. sep 2015

@tlucka Urcite je to pozostatok zo vcera.

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tlucka
18. sep 2015

@lienka_1
@lienkae ďakujem dievčatá. Ja som to doposial nemala, tak som sa nalakala.

susanka7
18. sep 2015

bvfjbg

luckagumenicka
18. sep 2015

Mne na ivf v poistovni dovera povedali ze ich revizny lekar to do mesiaca posudi

buba08
18. sep 2015

@nelly3 ja som mala za 2 tt schválené kúpele, mam vszp

gagirl
18. sep 2015

@tlucka ja som to tiez pri poslednom vklade mala jednorazovo..moze to byt z podrazdeneho krcka po vklade myslim..🙂

helenka12
18. sep 2015

@nelly3 mas ja som bola ale ja som bola na sterilitu tak som si ubytovanie a stravu hradila a somnou na izbe bola baba po operacii a ta mala vsetko hradene z poistovne ,len chod je tam vyborne bola som v Lučkach🙂

nelly3
18. sep 2015

@helenka12
ano viem len ako to dlho trva pokial to schvali poistovna a potom ist na liecenie... aj ti to pomohlo?
@buba08 a kde si bola? ako sa ti pacilo?

liu
18. sep 2015

Ahojte,od zajtra začínam stimulku s Clostilbegytom.Mám užívať 1-1-1,no podľa pribaloveho letáku by sa dávka 100mg na deň nemala prekročiť,čo v mojom prípade je 150 mg. Ako ste to užívali vy? mali ste aj nejaké vedľajšie účinky?

pufa
18. sep 2015

@lienkae mne uz všetko nepohodlie po tom gely prešlo, uz som ok, verím ze aj ty skoro budeš, je to hnusne nepríjemne.. :-/
Mam sa celkom ok, zdá sa mi ze trochu cítim maternicu, aj prsia ma chvíľu pobolievali co si ani nepamätám kedy naposledy sa ozvali, tak uvidím ci je to len sugescia najhrubšieho zrna alebo to niečo znamená 😀 ty sa ako cítiš?

buba08
18. sep 2015

@nelly3 ja som nakoniec kvôli iným zdravotným problémom nemohla nastúpiť na liečenie, tak som poisťovni písomne oznámila, ze nenastupujem

lola911
18. sep 2015

@liu ja to mam tiez tak predpisane 1-1-1 od 3dc do do 7dc cize 5 dni to budem uzivat 🙂 myslim ze doki vie co robi a je to len 5 dni 🙂 ja nikdy necitam letaky..... je to tak lepsie 😉

skaredekacatko
18. sep 2015

@nelly3 mne to poistovna schvalila do mesiaca asi 30 dni maju na to. Potom ti to poslu s instrukciami co mas robit A to ma ine ako B . do ziadosti si napis ze chcem len Lucky potom ta poslu tam lebo v A nieje vyber tam ti sami vyberu.

liu
18. sep 2015

@lola911 díky za info 🙂 Kedy začínas so stimulku?

lola911
18. sep 2015

@liu ja zacinam hned ako dostanem ms 🙂 pocitam ze dva tri tyzdne lebo mne to vzdy meskava 😒 dnes je 43 den cyklu a ms nikde... ale pisala som otevrelovi a on mi odpisal ze mam cakat az sa potvora dostavi 😒 tak cakam

majba
18. sep 2015

@mimika1973 gratulujem 😵

lamamma
19. sep 2015

@tlucka a nemoze to byt implantacne spinenie 😵 ?

izzie27
19. sep 2015

@tlucka ver emryjku...aj mne vkladali CM lebo som mala polyp vo vnutri,dr. Povedal ze skusime vlozit to slabsie i ked dobre a HB sme dali zamrazit...a dnes tu pri mne sa uci pomalicky dzavotat 😉 drzim palce a nevzdavaj to

tlucka
19. sep 2015

@lamamma Kiežby si mala pravdu 🙂 Ale asi to bolo len následok z podráždenia krčku 🙂

tlucka
19. sep 2015

@izzie27 Ďakujem 🙂 Jasné, že verím bublinke, len som bola sklamaná kvalitou embryjka, keďže vždy sme mali minimalne HB. A moc na optimizme mi nepridalo ani správanie sa lekára pri vklade 😒 Ale už som v pohode, nožky vyložené a víkendový relax k tomu 🙂

tlucka
19. sep 2015

@nelly3 Ahoj Ľubi, kočky ti už odpísali. Gynekolog vypíše žiadosť, zanesieš si ju na poisťovňu, povieš im kam chceš íst a už len čakáš (max. 30 dní) na rozhodnutie. Mali by ti to bez problemov schvalit na A diagnozu, tam budes doplacat iba nejaky kupelny poplatok 1,66€ na den
Takze pohoda. A z kupelov ti potom poslu vyrozumenie kedy nastúpiť alebo tam mozej aj zavolat, ked ti pride z poistovne schvalena ziadost. Potom si pytaj izby v kupelnom dome Choč alebo teraz v zrekonštruovanom liečebnom.dome Liptov. Lebo ostatne liečebné domy sú v areáli kúpelov a musela by si do jedalne a na procedúey dochádzať. Aj keď sú dosť blízko od hlavnej budovy choč, tak v prípade nepriazdnivého počasia je to oštara. Fakt bolo v Lúčkach super. KeďBudem ti v dobrom závidieť ten oddych 🙂

liu
19. sep 2015

@lola911 tak držím palce aby došla čím skôr,veď už by bolo na čase 🙂

lola911
19. sep 2015

@liu ved to, najdlhsi cyklus som mala zatial 72 dni, tak dufam ze nebudem cakat tak dlho 😀 ake mas ine lieky okrem Clostilbegytu?

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
astrid55
19. sep 2015

ahoj dievcata, chcem opytat: som 7dmy den od menstruacie, stimulujem fostimonom a clostybgetom od 2. dna. Dnes som bola na ultrazvuku a vysledky poslala mailom mojmu dr.
Zatial mi vsak neopisuje. Neviem, ci mam pokracovat v stimulacii alebo cakat na jeho odpoved do pondelka. Pripadne, nemate nejake telefonne cislo do reprofitu, kde by som sa mohla opytat? Nasla som len cislo pre akutne pripady. Dakujem vam za info

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre