Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

haimi
29. nov 2014

@benny11 to je super ked nemas nevolnosti, to si zatial uzi, kym nepridu 😉

lemoni86
29. nov 2014

@benny11 nj to mas podobne jak ja, a tiez ziadne nevolnosti...musim mat daco v noci pri blave na jeddnie 😀

misenaf
29. nov 2014

@haimi aj ja mam loziska ale nemyslim ze tie by nemohli branit..

To je len taky nazor ze nechce sa mi rozmyslat.

misenaf
29. nov 2014

@nelly3 a vyslo ti aj nieco v imumite alebo ten Prednison ti dava vyslovene kvoli endometr?

cmudlo
29. nov 2014

Neviete mi niekto poradit, na tu hematologiu a imunologiu staci ak pojdem sama, alebo musi aj mm? Robia repro imunologiu aj v KE?

ivka3901
30. nov 2014

@cmudlo no na hematologiu som išla sama,ale na r.imunologiu som išla s manželom

haimi
30. nov 2014

@misenaf ved uvidis co ti doktor povie. Ja som mala 1ivf uplne zle - zla stimulacia, odobratych 0 vajok, 2 ivf - et neuspesny, ket zatial uspesny. Som v 9tt. Ja som bola rok dozadu na laparke a odstranili mi ich. Nic viac som s tym neriesila, snazili sme sa o babo. Neboj, nie je to nic vazne, pokial uz nemas nejaky iny zavazny problem 😉 budes tehula 😉

balance
30. nov 2014

Baby,som zufala :( v stredu mam OPU,nadchu mam od vcera v plnom prude a dnes uz zacinam kaslat.Davam si do nosa kvapky,ale myslite,ze si mozem dat coldrex alebo paralen grip?neuskodi to vajkam na kvalite?a co ked sa do stredy neuzdravim?to mi budu robit zaziva,mam 10folikov,ale ze do stredy ich može byt aj do 15.

cmudlo
30. nov 2014

@ivka3901 s kde si bola?

skaredekacatko
30. nov 2014

@balanc ja som mala naposledy nadchu a presla pila som caje na nadchu a prechladnutie tiez som sa bala ako ma uspia ale nastastie uz bola slaba a podvakrat sa mi to stalo ale ja som brala medrol tak twn mi oslabil imunitu tak z toho to bolo. Ale podla mna si daj nieco nech ti to prejde

haimi
30. nov 2014

@ingrid0105 no co mamina, ako sa mas? 😉

ingrid0105
30. nov 2014

@haimi ahoj moja. No sama neviem vcera ma cely den pobolievalo brucho a dnes som si na papieri nasla take vlasocnice . Som pripravena na dobre aj zle tak uvidim. Bud sa moje telo uplne zblaznilo a pride ms na 23 den alebo je to na dobre ceste.ale viem ze to nevzdam. Ty si v poriadku a aj krpci? Zajtra ta tak pustia vsak?

balance
30. nov 2014

@skaredekacatko tohto som sa najviac bala,aby som neochorela :( ja mam merional,neviem ci oslabuje imunitu
Do nosa som riskla muconasal a na hrdlo pijem caje s tukom,snad to zaberie,lebo neviem si predstavit co bude,ked sa to zhorsi.

monicka79
30. nov 2014

@balance skus si kupiť Bioparox, je to len lokalne ATB, nejde dalej do tela a može sa aj do hrdla aj do nosa. Brala som to v tehu. Da sa kupiť aj be predpisu, stojí okolo 10eur. Mne to zabralo.

nelly3
30. nov 2014

@misenaf
vies co na imunite som nebola, davaju aj tak preventivne prednison.

diska
30. nov 2014

@balance ahoj ja pijem zazvorovy caj,cmulam septisan a od kaslu stodal,vsetko to mozu aj tehotne.

diska
30. nov 2014

@cmudlo na hematologi manzela netreba ma repro imnunologii len ak ma zly spg.
je aj v KE ,ale tam robila len protilatky a atifosfolipidy a v Ba medirexe aj Nk bunky a cytokiny ,D.

freyahope
30. nov 2014

@cmudlo na reprodukčnej imunológii sme boli spolu s manželom. My sme boli v Nitre u dr. Dzurillovej. Kázali nám prísť obom a myslím, že každému kážu, nielen zlý spg. Zisťujú aj protilátky proti spermiám partnera a to by bez neho asi nešlo 😉

balance
30. nov 2014

@monicka79 dakujem za radu

benny11
30. nov 2014

@haimi no veď práve, ja som len hrozne unavená

zuzu1108
30. nov 2014

Baby tersz som zistila ze som pichla asi o 100jednotiek menej. Mala som náplň Puregon 900. Dnes 8mi den pichania 125j. Tak 125x8=1000 čiže dnes ak mi to pichlo len 25 a este Orgalutran. Mna porazí co mam robit? Dopichnut este tu 100ku? Volat na nonstop linku? Na nete je písané ze nie na dotazy.

balance
30. nov 2014

@zuzu1108 Zuzka,tak volaj na recepciu,ci by ti nemohli dat k tel.lekara,alebo co mas teda robit.

crazybabenka
30. nov 2014

@zuzu1108 v "náboji" je vždy o nejakých 100j navyše
Ve stimulačním peru mi zbylo trochu roztoku, jak je to možné?
» více
Každé pero má rezervu danou výrobcem v rozmezí kolem 75-100 jednotek, proto je v naprostém pořádku, když Vám v peru něco zůstane. Tuto „rezervu“ můžete použít v pokračování stimulace.

zuzu1108
30. nov 2014

@crazybabenka dakujem 🙂 Volala som na nonstop linku a tiez mi dr povedal ze je tam na vyse 100j. Toto boli neskutocne stresy 😖 tak snáď som mala dnešnú dávku jednotiek pichnutu.

zuzu1108
30. nov 2014

@balance uz som volala ze je to v poriadku. Ved vies co su to za nervy 😔 .

crazybabenka
30. nov 2014

@zuzu1108 keby si mala málo jednotiek v pere na dávku....tak sa ti pero zastaví na čísle....koľko jednotiek ti chýba.....takže keď máš pichnúť 125 a chýbala by ti tá stovka.....tak by si si nastavila 125 ale pero keby si pichala....sa ti zastaví na 100j a nepôjde ďalej.....a zvyšnú 100 dopichneš s novej ampule 😉

zuzu1108
30. nov 2014

@crazybabenka Ahaa 😀 .Super. Normalne panika,stres ze pred koncom by som to pokazila 😅 . Uz som si chcela pichnúť ďalšiu 100ku 😝 .

misaelka
30. nov 2014

Baby kolko ste cakali v rf na darovane vajicka??nam vravel kozumplik ze cca 4 mesiace tak by ma zaujimalo ci ste cakali kratsie alebo dlhsie?

crazybabenka
30. nov 2014

@zuzu1108 ja som si to "tiež prežila" ....stres a panika.....ale potom mi to tiež babule vysvetlili....tak sa mi teraz machruje 😀 😀 😀

ivka3901
30. nov 2014

@cmudlo no na hematologií som bola v nitre u primára Maršíka a na r. Imunologíí u dr. Dzurilovej v medicentrum nitra

logienka
30. nov 2014

Ahojte 🙂 prosim potrebujem poradit...
chodim do reprofitu na ivf soft
treti den cyklu som zacala uzivat clostilbegyt rano naobed a vecer
a mala som tak 5 dni...a ja som uzila aj dnes 6.den 2 tabletky
myslite ze s tym bude nejaky problem????
dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre