Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

fatma1
30. nov 2015

@lola911 este sa chcem opytat na ten progesteron v tabletkach....ten myslis systeticku formu, ano? alebo prirodnu? je taka vobec? dakujem ;)

matusik6
30. nov 2015

@lienka_1 normalne ,ze umelecke dielo

matusik6
30. nov 2015

@mircalla zlatucke baby

gagirl
30. nov 2015

Dievcata tie co ste brali kortikoidy nemala ste nejake priznaky mykozy?..

lola911
30. nov 2015

@dancura mala by si iba hnede alebo az do cierna.... ak mas aj cervenu tak sa nie je coho bat 🙂

lola911
30. nov 2015

@fatma1 ja beriem natrol melatonin 3mg 20 min pred spanim.... ziadne vedlajsie ucinky.... velmi dobre sa po nom spi 🙂 su to vlastne take prirodne tabletky na spanie 🙂 .... nebudim sa v noci a dokazem spat po melatonine aj 8 hodin bez problemov..... celkovo na mna posobi relaxacne.... pred tym nez som ho zacala uzivat som sa vzdy zobudila okolo 2-3am isla som nawcko a spat do postele 🙂 .....teraz to uz nerobim spim az do rana a zobudim sa vzdy na budik 🙂.... v albume medzi vitaminmy ho mam vyfoteny 🙂

lola911
30. nov 2015

@fatma1 existuje cisty progesteron vola sa to Progesterone-Only Pill ale je zalozeny na syntetickej baze..... osobne by som ho nebrala.... mozes kupit aj prirodny (zelenivove vytazky) ale nie je to len progesteron... su tam aj ine prirodne zlozky 🙂.... berie sa jedna tabletka po jedle a v kombinacii s inymi vytazkami ti tento produkt vytvori rovnovahu hormonov... pozri toto.... maju aj medzinarodne obednavky..... http://www.luckyvitamin.com/p-413284-designs-fo...

mircalla
30. nov 2015

@zuzu1108 klesa ale pomaly,ideme zase v stredu

nelly3
30. nov 2015

@gagirl
v akom mnozstve ich beries?

cmudlo
30. nov 2015

@gagirl v pribalovom letáku medrol píšu, že "neužívajte medrol keď máte mykozy " tiež som sa nad tým pozastavila....zrejme ju vyvoláva.

zuzu1108
30. nov 2015

@gagirl Ja si pamätám ako Malickova hovorila ze ked sa dava napr prednison 5mg ze v tedy z neho su časté mykózy ktore sa tažšie liečia. Ze to je taka mala dávka ale ze robieva mykózy.

gagirl
30. nov 2015

@nelly3 dexamed 8 mg jednu injekciu za tyzden..7 tyzdnov zatial picham..citim trocha svrbenie a palenie ale vytok nemam..Ale ja mam tieto problemy uz dlhsiu dobu dobrych par meisacov a nezistilo sa ze z coho,,Vytery som mala negativne..Po tom ako som si zacala pichat dexamed sa to akoby zlepsilo ale teraz po menzese to zasa citim,.Tak mozno to teraz sposobil dexamed..Uz som z toho dost na nervy ze z coho to stale mam.. ☹

gagirl
30. nov 2015

@cmudlo
@zuzu1108 dakujem dievcata..asi to vyvolal ten dexamed..ale trapi ma to uz dobrych par meisacov a neviem sa toho nejak zbavit..Som myslela ze mozno imunita..alebo alergia..Ale mozno to bude mykoza.. ☹

zuzu1108
30. nov 2015

@gagirl Ja si myslim ze moze to byt z toho. Papas probiotika aj?

gagirl
30. nov 2015

@zuzu1108 ano..kupila som si tablety ale je pravda ze ich zabudnem zobrat kazdy den..Musim si ich davat pravidelne ..poviem zajtra mojej gynekologicke nech mi nieco na to este da..Naozaj ma to trapi uz dlho..aj ked je to len mierne ale citim to casto..palenie a svrbenie..nie je to prijemne..aj ked vytoky nemam ale to nie je normalne.. ☹

gagirl
30. nov 2015

@zuzu1108 a ty ako sa mas Zuzi?brusko uz urcite pekne rastie..uz aj viete co cakate?kedy mas termin?

gagirl
30. nov 2015

Dievcata este jednu otazku mam,,tie ktore ste mali hysteroskopiu pred stimulkou ako vam prisla ms nacas alebo skor alebo neskor ako zvycajne?..Ide mi o to ze podla ms musime naplanovat stimulku ak zacnem,,.kedze opu robia az po 3.1..diki

jalaura
30. nov 2015

@matusik6 no asi ano.To som rada ze je to normalne... Este stale ma brucho pobolieva...a strasne boli ked mam plny mechur🙂....

jalaura
30. nov 2015

@mimika1973 OPU fajn...19 vybrali....oplodnili 10 z toho na 3 den su OK 4...tak uvidim co bude na 5 den.
Hyperstimulacia? to akoze moze teraz este byt? ako sa to prejavuje? poznas to? Co s tym? Moze to nejako ovplyvnit vklad? dufam ze nie....
Ja som inak po OPU mala take bolesti ze mi museli dat infuziu proti bolseti...uz tam to zacalo...No a stale mam vajecniky citlive. Prekvapuje ma to lebo som to predtym take vobec nemala.

coralee_wiley
30. nov 2015

@jalaura drzim prsty, nech ostanu vsetky 🙂

silvinkabb
30. nov 2015

@jalaura vsak OHSS nie?

matusik6
30. nov 2015

@jalaura moja ty sa necuduj,ze mas bolesti kokso kolko si mala folikulov
ja som bola v native jeden a tiez ma dobre bolelo brucho

matusik6
30. nov 2015

@jalaura a ci nemas OHSS ako pisu baby,pozri na nete co to je,ja som to nemala,tak ti neviem poradit

santeema
30. nov 2015

@diska no neviem, ale ten segrin maly to mal fakt spojene s tym prerezavanim zubkov, hanckoval na striedacku o dusu a ked sa prerezali ustalo to. nie som lekar, ale decka pri zubkoch mavaju rozne príznaky. vsak uvidis ako to bude dalej, dobre ze si u lekarky bola aspon ma dajake veci vylucene. tak nech je to uz len dobre bez teploty a hnaciek🙂.

zuzu1108
1. dec 2015

@gagirl My sa mame celkom dobre 🙂. Bruško jasne uz je dost velke ale ide do predu stale 🙂. Maji inak toto mam aj ja, ze stipanie pravidelne stery mam vsetky negativne neviem z čoho to mozem mat. Jedine ma napadlo ze z utrogestanu ktory som dlho brala.Pomohli mi macmiror tie guličky ale ako som ich vysadila tak občas to opäť cítim.Cakame chlapčeka 😍. Termín mam v polovici februára.

zuzu1108
1. dec 2015

@gagirl Mne prisla skor ako povedal dr. Presne si nepamatam ale skor a to mi odstraňoval dva polypy.

mitka85
1. dec 2015

@gagirl ahoj.ja som nemala ziadny problem.Len mi nezabrali

fatma1
1. dec 2015

@lola911 Dakujem ;)

lienkae
1. dec 2015

@gagirl ahoj,mozem sa spytat ake probiotika beries?

lemoni86
1. dec 2015

cafte baby, davno som tu nebola, ako sa mate? z poslednych sprav vidim ze @mircalla to uz ma za sebou, tak srdecne gratulujem 🙂 @lienka_1 krasne medovnicky a fuu uz 35tt, tak to je krasa, to uz mas za chvilocku.. ak budem mat cas tak si mozno precitam pospatne info o kazdej, no nestiham fakt. :D vecer som uz unavena, maly sa budi v noci aj 4 krat a spinka s nami v posteli. normalne spi v postielke no, mala som problemy s rukou, z pretazenia som musela nosit ortezu a este mi tam nejake kosticky hapruju, vsetko je to z dvihania mojho chrusta. ale inac je to pohoda, tesime sa z kazdeho momentu. za 10 dni uz bude mat 5 mesiacov. sila :D .. ak chcete kuknite do mojho alba, mam tam fotecku ;) tak ja len tolko
drzte vsetky baby 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre