Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

izzie27
11. dec 2015

@jedinecna711 ja som pila dzus 😊

alica311
11. dec 2015

@matusik6 No ja tiež šok, a riadny, lebo stále sme riešili len manželov zlý spemiogram, HP mi robili pred 4 rokmi a všetko ukážkove, dokonca keď som išla na IUI prvý krát, tak sa mi z clostilu (1xdenne) vytvorilo 8 folikulov, teraz som rátala s IVF lebo manžel to má ešte horšie, len preistotu som si dala urobiť HP a toto, som už v prechode, no že úplne zlééééé, mám 30 rokov. Manžel zlé spermie, vo štvrtok ideme do Caru... nevieš aké sú šance na IVF pri zlom fhs, myslím percentuálne? Ako to budete vy ďalej riešiť?

lusipe
11. dec 2015

@jedinecna711 hej vraj na uhniezdenie. A najma nejaka latka ktora je vraj v tom strede. Ale nic nestratis ak si ho das, su to vitaminy 😉

silvinkabb
11. dec 2015

@lusipe dievcata trosku guglite. latka sa vola Bromelain. aj tu toho najdete na mraky. ale je to ako kazdy vitamin, moze pomoct a nemusi...

markomoj05
11. dec 2015

Ahojte dievcata , my sme tiez zacali Od 4.12 navstevovat Reprofit chodime k doktorovi Vranovi,hormonalny profil Mam OK muz spermiograf tiez, 6.1 idem Na hysteroskopiu . My cestujeme z Anglicka a dufame, ze uz coskoro budem tehotna🙏

lienka_1
11. dec 2015

@scheflera Dnes som bola iba na ctg a ze ukazkove. A znova kontrola v pondelok.

tlucka
11. dec 2015

@lienka_1 Super, držte sa babulky..

lienka_1
11. dec 2015

@tlucka Snazime sa 🙂

santeema
11. dec 2015

@lienka_1 a kedy ti povedal lekar, ze by si mohla rodit ak pojde vsetko ok? pojdes sekciou, ci prirodzene?

lienka_1
11. dec 2015

@santeema Moj doky ma drzi v napati 🙂 Sa este na 100% nevyjadril. Ze sa prisposobime okolnostiam. Takze som pripravena na vsetko.

scheflera
12. dec 2015

@lienka_1 No tak fajn,že v poriadku.Môj dr.tiež niekedy nameral dvakrát po sebe tú istú váhu,a potom zas od jednej kontroly po druhú že 500g.Skresliť to môže aj to že bábo je v jednom období pažroško,a má napumpované bruško,štikútku aj 6krát denne,teší sa z pomarančov,zákuska atd.,v dalšom má trebárs spavé obdobie,alebo mu toľko nechutí a bruško menšie.a takkisto nožičky,raz rovnobežne,raz prekrížené,hned je tam milimeter.Ale hlavne mi povedal,že ked sú 2 meranie po sebe rovnaké,to nevadí,keby bolo aj tretie,treba to viac sledovať a riešiť.A dôležité sú prietoky,ako to prúdi.

alica311
12. dec 2015

Ahoj dievčence, je tu niekto, kto má zdravotnú poisťovnu dôvera a chodí do brna? Viete mi poradiť, aký je postup pri preplácaní zakkadného ivf cyklu (ide o prvý pokus). ďAkujem za všetky rady

lienka_1
12. dec 2015

@scheflera Uz to musime zvladnut! 😉

silvinkabb
12. dec 2015

@alica311 aj ja uvazujem nad Brnom.uz si sa informovala ci to preplatia? Lebo podla mojich info robia problemy.

alica311
12. dec 2015

@silvinkabb Aj ja som to počula, chcem tam v pondelok zavolať, ak by si mala nejaké bližšie info, prosím, daj vedieť.

alica311
12. dec 2015

@silvinkabb Kam do caru teraz chodíš?

santeema
12. dec 2015

@lienka_1 no tak budes mat aspon prekvapko🙂

santeema
12. dec 2015

@scheflera som rozmyslala, ze kto este caka babo s lienkou a mircallou a ty🙂...to ste taky trojlistok🙂. ty stale nevies co cakas, aleob uz ste si dali zistit? ja neviem ci by som to vydrzala, nevediet to🙂...ale prekvapko to bude prijemne ak neviete este co to bude. drzim aj tebe a babu palce, nech vsetko ide dobre🙂

scheflera
12. dec 2015

@lienka_1 Musíme!Už to máme len za pár,a ty si sledovaná,ja tiež,tak verím tomu,že už to všetko dobre dopadne.A výbavička nachystaná,aj plienky,už sa vidím,ako si nesieme poklad domov. 😉 Kontrolu mám v pondelok,potom v další pondelok,a na ten tretí pondelok cisára,jupí 😀
santeemaĎakujem. Ja čakám dievčatko.Je mi jedno,čo je to,hlavne,že je a zdravučké,len ked som šla nakupovať,väčšinou mali vecičky bud typycky dievčenské alebo chlapčenské.A ver tomu,že mnohých ľudí strašne sralo,čo to bude,tak som ani nepovedala,nech čakajú 😀 😀 😀

silvinkabb
12. dec 2015

@alica311 nemam iba tu co som citala. Do mt iscare

alica311
12. dec 2015

@silvinkabb tam je veľmi dobrý Gallo, prečo uvažujem nad Brnom? ja kvôli vysokému fsh

leaa70
12. dec 2015

@alica311 to zalezi od stimulacie, ci je minimalna alebo nie

alica311
13. dec 2015

@leaa70 myslíš tým, že úspešnosť ivf pri zvýšenom FHS závisí od softu alebo od klasického ivf, alebo preplácanie ivfka dôverou, pýtala som sa dve otázky tak neviem, na ktorú si mi odpovedala 🙂

leaa70
13. dec 2015

@alica311 ja som odpovedala na otazku aký je postup pri preplácaní zakkadného ivf cyklu ? to zalezi od druhu stimulacie, liekov atd... pri minimalnej stimulacii je to okolo 1000 eur a normlne je to okolo 2000 eur

cheeky82
13. dec 2015

@alica311 ahoj. Vo FHS sa nevyznám, lebo s hormónmi nemam problém, ale nie je to tak, ze na to sa dajú lieky ktoré ti ho znížia?

alica311
13. dec 2015

HP mi robil môj gynekológ, ten sa ani nevyjadril, keď som povedala, že ho potrebujem do Caru kvôli manželovmu spg, ktorý je zlý už niekoľko rokov, vo štvrtok ideme do iscare... Keďže gyn sa nevyjadril, všetko som si hľadala sama na nete, a zistila som že s vyšším fhs si asi najlepšie poradia v brne....najskôr však chcem vedieť, čo nám povedia na SK

katka17044
13. dec 2015

ahojte viete mi poradit na soft v Brne ste kolko balenia orgalutranu potrebovali 3? Na recepte mam ze exp.orig No III (trest!) ďakujem

bergalm
13. dec 2015

Kocky,nechodim sem casto nieje cas ale co mate nove korculky?a
@lienka_1 ty ako kedy ides rodit?ako sa citis?

bergalm
13. dec 2015

a inak radsej v predstihu Vam vsetkym zazelam Krasne Vianoce a hlavne uspesny Novy rok 2016 aby tu bolo co najviac tehuliek a mamiciek Vam zo srdiecka zelame s nasim slnieckom NELKOU

lola911
13. dec 2015

@katka17044 ahoj to zalezi od cyklu ale maximalne 3... ja som mala prvy krat jeden a druhy krat dva.... najlepsie urobis ked pojdes na 10dc na scan do brna a oni ti povedia potom presne podla toho ako budu vyzerat foliky.... a mozes si ich kupit az po scane priamo v reprofite v lekarni presne tolko kolko budes potrebovat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre