Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

stella25
22. dec 2015

@luga
@zuzu1108
Ani mne uz gynekol. nic nechcel dat. Ze to prejde, ze to ma takmer kazda tehotna. No potesujuce, len ked ja obsediet uz neviem. ☹
Tak som vcera navstivila lekaren a vypytovala sa a jedna lekarnicka mi doporucila repikove oplachovanie, a samozrejme probiotika. Tak uz od vecera sa po kazdej toalete "oplachujem" a ono sa to fakt skludnilo. Len teda ze ten zapal z vnutra ostane a ze to by riesila az po uplnom vysadeni Utrogestanu. Tak tolko moja skusenost.

luga
22. dec 2015

@zuzu1108 , tak mohla ti nieco odporucit

luga
22. dec 2015

@stella25 , tiez som zacala brat lieky az po vysadeni utrosu ...no, pekne, ze to ma kazda tehotna, ale neliecit to polroka je "uzas" pristup ...podla mna to nie je sranda

motiv
22. dec 2015

ahojte kocky, z posledneho pokusu v Brne mi ostal Utrogestan. 3 krabicky, kupovane v tamojsej lekarni.Kedze maju exp. jeden 03/2016 a dva 06/2016 rada posuniem kto potrebuje za rozumnu cenu. Ja urcite nestihnem vyuzit. Ak mate zaujem, prosim, napiste mi spravu.

vernazza
22. dec 2015

@matusik6 vážne aj u nás? ten môj doktor je nemožný, bol mi schopný tvrdiť že mám ideálne pH a žiadnu mykozu, musela som ho donutit ku kultivacii, z ktorej vysla jasna mykoza. Tak ho nabuduce presvedcim nech mi ich predpise, ked sú aj tu.. su fakt výborné a mozu ich aj tehotne. .

silvinkabb
23. dec 2015

@stella25 kokosovy olej ste skusali? @zuzu1088 @luga

zuzu1108
23. dec 2015

@silvinkabb ja nie, ja sa bojim si dávať nieco tske do vnutra aby som si este viac nieco nezaniesla.

silvinkabb
23. dec 2015

@zuzu1108 nezanesies pretoze naprava floru neutralizuje a dezinfikuje

matusik6
23. dec 2015

@vernazza
Áno je to pravda
Ja som zdravotak len som stratila presný názov
Po sviatkoch ti to môžem zistiť u nás v lekarni,mi to vyrábali.tak sa potom pripomen mi.
Vieš preto sa malo o tom vie a najma dr.to nepredpisu ,lebo je to dobre a lacné.A tak je to aj s inými liekmi.
Je mi zle z celého zdravotníctva.

matusik6
23. dec 2015

@vernazza
Nasla som to
Vola sa to presne
GLOBULUS CUM NATRIO TETRABORICO, takto nech ti napise na recept.inac sú to borax glicerinove globule na kvasinky ☹

vernazza
23. dec 2015

@matusik6 Super, vďaka moc za info, píšem si. A máš úplnú pravdu, lacné a dobré sa u nás nenosí.. Nebyť veľmi zlatej MUDr. Mladej z BA, nikdy ten zázrak pred rokmi neobjavím, lebo teraz sa všetci tvária že neexistuje..

alica311
23. dec 2015

Baby, je amh 1.56 v poriadku? našla som nejaké tabuľky, ale každá je iná 😒

matusik6
23. dec 2015

@vernazza
nemas zac
mudr.Mladu poznam,velmi velmi dobry odbornik,robila u nas

gagirl
23. dec 2015

Ahojte dievcata..Tie co ste mali soft stimulku zacinali ste od 3 dna cyklu stimulovat?Alebo od 2?..diki

lola911
23. dec 2015

@gagirl ja vsetky protokoly od 3 dna 🙂 a v RF mi povedali ze ak sa ms zacne po 4pm tak sa 1dc pocita od nasledujuceho dna 🙂

gagirl
23. dec 2015

@lola911 dakujem..lebo vacsinou sa mi zda ze kocky zacinaju 2 dc..A na kontrolne sono si bola na 7 dc?

matusik6
23. dec 2015

@gagirl
Ja som zacala od 3 dna a usg 8 den a 10 den opu
Kedy zacinas?

gagirl
23. dec 2015

@matusik6 ahoj moja..cakam este na ms..zajtra pozajtra ..dufam ze pride tak ako ma..myslela som ze kvoli hysteroskopii pride mozno aj skor ale nie..Teraz je to trocha komplikovane kvoli sono ale dufam ze nam to vyjde tak aby som mohla zacat..Oni totiz terz su v Rf uz len tri dni 28..29..30 .12 ..ja mam v protokole sono na 7 Dc ak sa nemylim..Inak teraz ta bola velmi divna sestricka ked mi davala protokol a lieky..nejak chaosila..a cely protokol mi dvakrat poprepisovala..

izzie27
24. dec 2015

Dievcata prajeme krasne a pokojne Vianoce a stastny novy rok ☺

gagirl
24. dec 2015

Kocky prajem vam vsetkym pokojne,stastne a pozehnane vianocne sviatky v kruhu svojich najblizsich..Mamicky nech si uzivaju sviatky so svojimi detickami..tehulky so svojimi bruskami a krpcekmi v nich a mi ostatne co este stale cakame na titul mama verim ze buduci rok bude pre nas ten pravy a dockame sa nasich vytuzenych deti tiez🙂

gagirl
24. dec 2015

A este jedna otazka..je tu niekto kto zacina do konca roka so stimulkou?..

tlucka
24. dec 2015

Veselé a krásne, radostné a šťastné, príjemné a milé vianočné chvíle v kruhu najbližších prajem. Mamičkám krásne zážitky s vytúženými detičkami, tehuľkám pohodové tehotenstvo a všetkým čakateľkám na vymodlené dieťatko zo ♥ prajem, nech je rok 2016 pre všetky úspešný.
♥♥♥

ria191
24. dec 2015

Cholky krasne a požehnane vianočné sviatky nech sa vam splnia všetky vaše priania 🙂 🙂 😀 😀

ria191
24. dec 2015

@tlucka micka vy ste museli velmi poslúchať toľko darčekov wow 😀 😀

mircalla
24. dec 2015

@tlucka aj tebe moja🙂 ja sa tesim na ponozky...,mame doma ponozkovu krizu, vsetky sa stratili

skaredekacatko
24. dec 2015

@gagirl ja som uz mala stymulku aj na druhy dc. Tiez mas otevrela? Ja cakam ze sa upravia cytokyny a idem na to buduci rok teraz 14vmam kontrolu u bergendiovej som zvedava picham dexamed

tlucka
24. dec 2015

@ria191 Micka, ja som tento rok asi neposlúchala... Darček, ktorý som čakala tam nebol.. Ale našlo sa v tej kope aj niečo pre mňa. Som maniak na kabelky 😉 A 90% darčekov je pre krstniatka 🙂 Aspon im urobím krásne vianoce 🙂 😀

tlucka
24. dec 2015

@mircalla u nas o ponožky nie je núdza, len ich po opratí nemá kto triediť. Sadnem si k tomu keď už nemáme čo nosiť 🙂 🙂

evadek
24. dec 2015

dievcata pekne sviatky prajem aj tu .. aby som na nikoho nezabudla .. nech buduci rok je plny tehuliek a stastnych mamiciek ... a hlaavne vela zdravia ..

rebeka33
25. dec 2015

Ahojte vacsina si ma uz nepamata ,ale prajem krasne sviatky a do noveho roku vela zdravia a sil bojovat . v RF sa oplati prave pre tieto dva poklady.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre