Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tlucka
18. mar 2016

@lola911 Pravdupovediac, ani neviem. Tiež som mala vždy len 5000j. Mala som Nativ a vytvorili sa mi tri foliky, ale nakoniec boli dva prázdne.

lola911
18. mar 2016

@tlucka ak sa mozem spytat, ake mas amh? ci to nahodou nema nieco s tym spolocne,,, alebo fakt uz neviem,,, tiez len stale skusam,,, tri mesiace som davala dhea 75mg a megadavky d3 5000iu 10-10-10,,, mno a teraz stymulujem s clostilom, menopurom 1200 a dvomi poharikmi cerveneho denne,,, a potom orgalutran a mam davat pregnyl 10000,,, a vy sa chystate na dalsi pokus do rp?

panarka
18. mar 2016

@malvina13 nemám,mala som tri vajka,dve boli oplodnene a tie sme vlozili

panarka
18. mar 2016

@dancura gratulujeeeeeeem 🙂

panarka
18. mar 2016

@malvina13 paráda,same krasne správy tu čítam,bola dobrá konstalacia hviezd keď máme všetky // želám čoskoro činnosť srdiečka na utz. Pôjdeš aj na prvý utz do reprofitu? Prvý krát som ja bola,asi pôjdem aj teraz lebo moja dr. Má neviem kedy objedna.

tlucka
18. mar 2016

@lola911 AMH mam v pohode, okolo 2,6. Ja si skor myslim, že ta vyššia dávka je kvoli tomu, aby dozreli všetky vajicka vo fokikuloch. Neviem, možno sa mýlim a niektoré kočky ma opravia. A pravdupovediac, ešte neviem, kedy pôjdeme na ďalšie IVF, ale určite budeme skúšať znovu. Len viem, že do nativu už nepôjdem.

panarka
18. mar 2016

@mimika1973 vkladali sme 2,a mrazacikov nemám ☹ tajné dúfam že by to mohli byť dvojčatá,a uz mam potom doma tri deti čo bol vždy moj sen 🙂

panarka
18. mar 2016

@katka17044 držím palceky

panarka
18. mar 2016

@nika7787 môj mm mal aj oli aj astehenozoospermiu ak to dobre píšem a prvé Ivf soft pred 3 rokmi vyšlo hneď a teraz po 3 rokoch zas naprvy krát,teda mám // este len idem na krv ale uz som určite tehu 🙂 a mm má stále asthenozoospermiu,netreba sa vzdávať,dr. Vždy hovoril stačí jedna spermia. A k bankám,teraz som mala tri a predtým 4 takže žiadne veľké počty. Držím palceky velmi

lola911
18. mar 2016

@tlucka a nechces vyskusat soft? s tvojim amh by si nemala mat problem s vajickami,,, viem ze si toho uz dost vyskusala,,, sledujem tvoj pribeh a velmi ti fandim,,, raz sa to musi podarit 😉

tlucka
18. mar 2016

@lola911 Ďakujem 🙂 Jasné, že sa to každej raz podarí.. Skôr či neskôr určite. Ja som mala už aj klasickú stimulku, aj soft. Preto som chcela vyskúšať nativ. Ale pri oboch nativoch bolo vajko síce zrelé, ale embryjko z toho nebolo kvalitné. Pri softe som mala vždy síce málo embryjok 3-4, ale boli vždy krásne.. Takže určite pôjdeme znovu do softu, len asi to odlozime na leto alebo jesen. A kedy máš OPU? Na kolko folikov to vyzera? Drzim velmi palce 🙂

lola911
18. mar 2016

@tlucka Dakujem, este neviem stimulujem este len 3 ti den, na scan idem na druhy tyzden 23 tieho,,, ale minule som mala 3 a pred tym tiez 3 foliky,,, tak pocitam ze to bude nieco podobne

bergalm
18. mar 2016

@nika7787 ahoj toto bol nas problem a isli sme do darcovskych a mame nasu Nelku ktoru moc milujeme

cheeky82
18. mar 2016

@bergalm vážne? To je super. Môj muž s tym nemá problem, ale ja som taká všelijaká. Si ma veľmi pozesila

bergalm
18. mar 2016

@cheeky82 ano moj muz ma cyst.fibrozu takze bola pravdepodobnost ze bude to mat aj jeho dieta a azoospermia je jednym z priznakov,takze sme isli do toho a miluje Nelku od prvej chvile ako mu ju dali do naručia..Sama sestricka mi povedala ze uz davno nevidela chlapa taj strasne plakat od stastia ako mojho muza nevidela som to kedze som mala Sekciu.Sme vdacny za nu vsetkym v Rf a aj bohu drzim paste

bergalm
18. mar 2016

@cheeky82 a z nasho okolia to vie len moja sestra,ktora to nikdy nikomu nepovie.My sme sa tak rozhodli,potrebovali sme cas a nelutujeme

malvina13
19. mar 2016

@panarka vieš čo mne to ani nenavrhli, že mam prísť do brna. aj som sa na to pýtala. povedali mi že stačí zahlasiť výsledok. mne to vyhovuje, ja som neznašala tu cestu. pôjdem už len k svojmu na sono o dva týždne. už musíme vydržať🙂

katka17044
19. mar 2016

@panarka dakujem 🙂

lucia19831
19. mar 2016

@panarka, @malvina13 ,@dancura gratulujem zienky. Aj pre nas bol uspesny marec, ale 2015. Tak drzim palce aby ste to dotiahli do uspesneho konca. Pozdravuje aj Leo 😉

izzie27
19. mar 2016

@dancura
@malvina13 dievcata gratulujem😊a pranem pekne tehulkovanie
A pridavam sa aj ja do tehuvlacika😀 dnes som objavila // palicky....

cheeky82
19. mar 2016

@bergalm my to tiez tak urobíme. V podstate len mužova sestra vie ze postupujeme ivf, ale o darcovských nevie a nikto sa o tom ani nedozvie.

nika7787
19. mar 2016

@dancura držím palce aby ste to dotiahli do úspešného konca 🙂

nika7787
19. mar 2016

@bergalm normálne som mala slzy v očiach keď som si čítala tvoj príspevok. Ak mám byť úprimná mňa možnosť darcovských spermií ma ani nenapadla...prišiel s tým až môj budúci mm a bola som prekvapená a neskutočne šťastná. Predsa chlapi takéto veci znášajú veľmi ťažko. Ale ešte nehádžem flintu do žita...stále je tam nádej. Papier na výber darcu už máme doma.

nika7787
19. mar 2016

@cheeky82 @bergalm tiež sme sa s priateľom dohodli, že to nikomu nepovieme ak by nastala táto situácia....vôbec nikomu, zostane to len medzi nami 🙂

santeema
19. mar 2016

@dancura gratulujem🙂)))...sa tesim s tebou🙂

sarasota
19. mar 2016

@izzie27
@dancura
@malvina13 gratulujeme a zelame bezproblemove tehulkovanie 🙂

zuzka56
19. mar 2016

Ahojte kočky, bola mi odporučená táto téma, ze mi poradíte. Idem prvy krát podstúpiť ivf kvôli pco a zaujimalo by ma aky protokol ste mali, kolko vajíčok bolo kvalitných. Dr ma kvôli pco posiela až ma KET tak som chcela vediet ci bol KET úspešný. Dakujem

leamax
19. mar 2016

Ahojte bojovnicky.mam otazku-dr.Stelcl uz neni v RF?
Vsetkym vam drzim prsty,nech vam tento rok prinesie vase vytuzene bejbynka!🙂u nas bol uspesny marec 2014🙂

buba08
19. mar 2016

@leamax uz takmer rok nie je v RF, prešiel ku konkurencii do Reprogenesisu

leamax
19. mar 2016

@buba08 fakt?a kto je tam teraz najlepsi?lebo aj Koudelka niekde odisiel

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre