Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

marcih
6. apr 2016

@vivik22 Ja som išla po pečiatku do Košic a volala som kedže sme tam cestovali 2 hodiny,aby som tam nešla nadarmo.

fatma1
6. apr 2016

@vernazza ;((((

saldiv
6. apr 2016

@vernazza ani netušíš ako strašne som ti držala palce. Veru nádych a ides ďalej. Je mi to luto.

pufa
6. apr 2016

@vernazza mrzi ma to, myslela som, ze to bude ok... vela sil do dalsieho boja.. nepamatam sa, mate nejake embrya zamrazene?

dancura
6. apr 2016

@vernazza to mi je velmi luto. Vela psychickych sil prajem do dalsieho a uz uspesneho pokusu. Ostali vam nejaky mrazacikovia?

kristinabianka
6. apr 2016

@vernazza 😯😯😓😢😢

fatma1
6. apr 2016

@dagmarik Ahoj..Ja prave idem toto riesit, mam VSZP..ty mas aku? Mne to len teraz poslu domov z Brna RF,tie tlaciva co potrebujem a mam s tym ist k obvodnemu gynekologovi.a potom do Univerzitnej nemocnice ci kam to ide, k Mudr. Petrenko, ten zevraj vsetko zamieta...aleze, nemam sa toho bat, poistovna to vraj aj tak schvali..hmm

dagmarik
6. apr 2016

@vivik22 Ja som volala a volala som potom este niekoľkokrát, pretože som sa toho nevedela dočkať

dagmarik
6. apr 2016

@fatma1 tiež mám VŠZP, len som bola z toho mierne vyvedená z miery, že pan primár sa vyjadroval aj k bodu v tej žiadosti, ku ktorému on nemal čo dodať.

fatma1
6. apr 2016

@dagmarik Aha, a to bol aky bod, prosim ta? A ty mas klasicke IVF alebo soft? Ja soft...vraj nieco preplatia aj z toho..

dagmarik
6. apr 2016

@fatma1 bod, ktorý mi vypísalo Brno, dal tam hviezdičku s poznámkou, že údaje nie sú pravdivé. My ideme klasické IVF, soft u nás ani nespomenuli.

dagmarik
6. apr 2016

@torpilla123 ďakujem, ja som tam neposielala nič, okrem žiadosti a riadila som sa krokmi z centra.

vernazza
6. apr 2016

Ďakujem pekne baby za povzbudenie aj srdiečka. Prežívame spolu úspechy aj neúspechy, to druhé kiež by nebolo také časté.. Ja som mala nativ, takže iba jedno embryjko..

vivik22
6. apr 2016

@dagmarik ďakujem za info. A volala si priamo prednostovi?

vivik22
6. apr 2016

@marcih ja by som to najradšej riešila iba zaslaním cez postu 🙂

mimika1973
6. apr 2016

Dievcata, jedna otazka:
Mozu byt z XB a B dvojicky ak sa vlozia navzajom spolu? Alebo je mala sanca?
Nejake skusenosti???
Diky

dagmarik
6. apr 2016

@vivik22 nie, volala som referentke pre zdravotnú dokumentáciu.

vivik22
6. apr 2016

@dagmarik dobre, že si napísala, lebo mňa by asi napadlo zavolať priamo tomu prednostovi. Číslo si našla na internete?

vivik22
6. apr 2016

@dagmarik už som to číslo našla. Ďakujem ešte raz za info.

lienka_1
6. apr 2016

@mimika1973 Urcite mozu. A v tvojom pripade aj trojicky, ci stvoricky. Ked savti uz raz jedno rozdelilo na dve, asi by som neriskovala. Mas ich mrazene spolu?

lienka_1
6. apr 2016
tinkatinulka
6. apr 2016

@mimika1973 nedavaj spolu príliš velke riziko pre teba

dagmarik
6. apr 2016

@vivik22 Rado sa stalo, želám úspešne vybavovanie a najmä to, o čo nám tu všetkým ide.

cheeky82
6. apr 2016

@vernazza ahoj. Je mi to ľúto. Na budúce to urcite vyjde. Ja chcem tiez ist do nativu. Netuším ako to ale chodí. Mala si pregnyl alebo nieco? Koľkokrát sa robí utz? Prepáč ze ta bombardujem otázkami.

izzie27
6. apr 2016

@vernazza je mi to luto a prajem vela sil

tinkatinulka
6. apr 2016
gagirl
6. apr 2016

@kristinabianka ahoj..ty vies uz nieco nove?

vernazza
6. apr 2016

@cheeky82 ja som mala pred každým odberom 2 utz. A určite si pýtaj orgalutran a pregnyl, nech ti nepraskne..

lola911
6. apr 2016

@vernazza ahoj,je mi luto ze ti to nevyslo,,, mne otevrel dal iba ovitrelle,,, to je to iste ako pregnyl,,, myslis ze to nebude stacit? lebo tiez mam take depky ze praskne ☹

monnito
6. apr 2016

Ahojte mam otazocku kto absolvoval ivf, kolko stoji uz ako samoplatca (3 pokusy neuspesne na Sk).

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre