Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ssegra
6. jún 2016

@bianitka996 za seba mozem povedat, ze nie

cheeky82
6. jún 2016

@bianitka996 ja ani gram

bianitka996
6. jún 2016

@ssegra dakujem za odpoved

bianitka996
6. jún 2016

@cheeky82 diky,

marculik
6. jún 2016

Kto ide piatok na dalsi pokus?moj 5 a velmi sa bojim,viem ze by som nemala no neviem si pomoct a tak som sa nevedela dockat ...

gagirl
6. jún 2016

@marculik je to normalne ze sa bojis..mas uz nieco za sebou..skus sa napriek tomu nastavit tak ze budes verit ze tentokrat to vyjde..Ja sama som taka ze vzdy stresujem po vklade ze co ked to nevyjde..ale som si povedala ze najblizsie budem velmi verit ze to uz vyjde..a ked nie nemozem zato a nic s tym neviem spravit..len ist dalej s vierou..Drzim velmi palce a verim ze budete uspesny..vela sil prajem 🙂

mag_evka
6. jún 2016

@cheeky82 prosim ta, kde je zverejneny novy cennik od 1.5.? Na stranke je len od 1.3.

hariet
6. jún 2016

@cheeky82 joj moja, mrzi ma, ze si mala taku zlu a bolestivu skusenost 😔 Ja som mala strasne bolestivy vklad pri KETE a to mi ho robil este Stelcl. Musel pouzit nejake klieste ci co, bola to ukrutna bolest, moj muz bol vtedy prvy krat pri vklade a skoro tam pri mne omdlel ked ma videl ako trpim. Videla som na dr, ze ho to mrzi a aj sa mi ospravedlnil, ze to inak neslo... Ja som mala dost tento zazitok spracovat ...nieto este riesit nekorektne faktury a nie velmi ochotny personal. Posielam Ti objatie a aby sa ti rychlo zahojila rana na tele aj dusi. Drzim palce!!

tinka9075
6. jún 2016

@cheeky82 to si teda mala zlú skúsenosť 😠 😠 ja som mala zlú skúsenosť v Iscare doc.Války mi robil iui no a to bol masaker ja som od bolesti revala neviem čo tam robil a on s úsmevom na tvári zahlásil že keď chcete mať dieťa tak musíte niečo aj vydržať 😖 no mala som čo robiť aby som sa ovládala a niečo mu nepovedala,muž keď ma videl ako som vyšla tak sa zhrozil že som bola bledá ako stena 😒 potom som šla na iui do Reprofitu robil mi ju štelcl a to som ani nevedela kedy mi iui spravil úplne v pohode bez bolesti 🙂 🙂 neboj vklad dopadne dobre a budeš tehuľka 😉 😉

santeema
6. jún 2016

@cheeky82 kriste pane☹...velmi mi je luto co si prezila a povie ti, len na zaklade tvojho infa by som tam uz nesla...bohuzial☹...lebo toto sa moze kedykolvek opakovat. dajako sa kazia, co je velka skoda, ked tolkym kockam pomohli.... a zelam, aby sa ti to inde podarilo a vsetko bolo ok

cheeky82
7. jún 2016

@santeema
@tinka9075
@hariet vidim, ze sa ani s vami moc lekari nemaznali. ☹ vsade sa najde dobry a zaroven zly lekar. bohuzial som mala "stastie" na zleho. Ale ked sa to podari, tak v tom momente zabudnem na vsetko zle co sa mi stalo. Pojdem si pre svojich 3 mrazacikov a padam odtial 😀

mag_evka
7. jún 2016

@cheeky82 dakujem! Pred 2 tyzdnami bol od 1.3.aj podla toho sme platili

cheeky82
7. jún 2016

@mag_evka Inak je to velky skosk zo 7000 na 12000☹. sa to vobec neoplati. lepsie je ist na soft

mag_evka
7. jún 2016

@cheeky82 ja som samoplatca a aj 2x mam mini, zatial ostalo 19.000 czk. Len minuly mesiac nas uctovali ako zahranicnych, cize o dostt viac, ale sme si to ujasnili a sumu upravili a v nedelu sme si dali prepisat trvaly pobyt podla sk obcianskych, tak ako sa mi snazili na recepcii argumentovat! Este sme ich neodovzdali 😉

cheeky82
7. jún 2016

@mag_evka aj my sme samoplatcovia. soft nas tiez vysiel 19 000 plus samozrejme kopec veci k tomu. co to znamena ze vas uctovali ako zahranicnych? dali ste si trvaly pobyt do CR?

mag_evka
7. jún 2016

@cheeky82 mame aj trvaly v at, tak nas uctovali podla toho druheho cennika

cheeky82
7. jún 2016

@mag_evka no nam fakturu nastastie v ceskych korunach. slovakov asi neberu ako zahranicnych 🙂

mag_evka
7. jún 2016

@cheeky82 presne tak, Slovakov beru ako Cechov, pokial si uvedu adresu na Sk! Tak uctuju ako euroklientov!

marculik
7. jún 2016

@gagirl ahoj chcem sa dpytat ako samoplatca ma cca kolko vyjde Ket?

gagirl
7. jún 2016

@marculik samotny ket 7000CK

marculik
7. jún 2016

@gagirl to som pozerala v cenniku ale nevedela som ci sa tam este nieco plati?

lola911
7. jún 2016

@cheeky82 joj moja to co tu citam,, to je hrozne,, to je mi hrozne luto ☹

lola911
7. jún 2016

@mag_evka podla akeho druheho cenika vas uctovali? myslela som ze cennik je jeden 😕 a ukony ktore ti nevykonaju by ti mali odpocitat, nie nahodou? 😕

gagirl
7. jún 2016

@marculik nie..ked pojdes na ket platis len tu cenu..

marculik
7. jún 2016

@gagirl oki dik

lola911
7. jún 2016

@mag_evka myslim ze presne tento cenik mi poslala koordinatorka minuly rok presne s tymi istymi cenami,,, tak to potom nas asi uctovali ako zahranicnych,, mam trvaly pobyt v uk a moj hubby nie je slovak tak si u nas nastavili anglistinu,,, pamatam ze chceli odo mna poistovnu ale ja ziadnu nemam, teda na slovensku,,, ale aj tak nechapem ako beru,,, narodila som sa na slovensku tak by ma mali brat ak slovacku no nie?

mimika1973
7. jún 2016

No baby, vidim, ze uz tu ide zas len o business, lol! 😒
Vsetko sa dako rapidne meni v RF, ak by mi nahodou nevysiel KET, co ani neviem kolko vlastne uz stoji, tak tiez by som uz asi len za Marcelom skocila konkurencne.... ak nahodou by sa muselo odznovu robit cele ivf soft. Realita je uz taka, co uz, hmm... 😔

nelly3
8. jún 2016

@mimika1973
stoji 7000czk

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre