Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
18. feb 2014

@nelly3 veď som jej to písala. Prečo ma nikto neberie vážne ??? 😕 😕 😕

lucka_220809
18. feb 2014

@nelly3 joj tak super.. ale pre istotu to tam poviem kazdemu,koho stretnem v bielom plasti... inak mame zatial po soft-ke cca 12 folikulov...uvidime,co z nich bude...

lienka_1
18. feb 2014

@lucka_220809 Nic sa neboj, vsetko bude OK! 😉

zoji79
18. feb 2014

@lienka_1 tak nech su fesaci silni, zdravi a plodni, teda aspon jeden nech sa skamarati s tvojim vajkom 🙂

@ria191 zavislacka na narkoze? 😀 😀 😀 No pekne 😀 😀 😀

lucka_220809
18. feb 2014

@lienka_1 🙂 velmi dufam....

nelly3
18. feb 2014

@lienka_1
nevies ci je fesi v praci? sice ma cas este tyzden, urcite mi odpise, len ci nevies 😵

lucka_220809
18. feb 2014

@nelly3 ak je fesi nahodou Stelcl, tak tento tyzden je v Malej Fatre 🙂

tinkatinulka
18. feb 2014

@ria191 ty si ale vrtula ja ze si uživas kanicku na terase a pohodička..no poznam tieto stavy ja ešte ani na konci ulice v aute a už sa "upratuje" ved ona chcela dobreee 😀 😀 😀

tinkatinulka
18. feb 2014

@lienka_1 ja že jej @ria191 napišeš že s drápkami 🙂

tinkatinulka
18. feb 2014

@lucka_220809 asi si so Stepanom užívaju "rybačku" 🙂

lienka_1
18. feb 2014

@nelly3 Neviem. Budem ho otravovat az vo stvrtok 😉

lienka_1
18. feb 2014

@tinkatinulka Suhlasim! Ano aj 😀 😀 😀 😀

lubanka
18. feb 2014

@lucka_220809 ja idem na OPU presne 24h po tebe 😀 ale ty si lepšia... máš 12 folikov a ja mám zatiaľ slabých 5ks 😖 ale aj napriek tomu chcem dúfať, že je tam ten správny... ten TEN 😀 😀 😀 a dobre, že si sa opýtala čo treba brať so sebou 😉 do piatku ďaleko, ale ja už dnes som kĺbko nervov 😖 kto ti pichne pregnyl?

nelly3
18. feb 2014

@lubanka
pregnyl si pichnes sama do bruska ako aj ostatne injekcie 😉

lubanka
18. feb 2014

@nelly3 do brucha? predtým som stále chodievala do nemocky a tam mi pichali do svalstva (do zadku) 😕 ale teraz ani nemám žiadanku na pichnutie a ani nemám chuť tam ísť a zasa na počkanie vysvetľovať prečo, načo, začo 🙄 tak super, keď to môže ísť aj do brucha 😉 to zvládam aj sama, ale nebude to vadiť? ty si tak pichala?

nelly3
18. feb 2014

@lubanka
na sk aj ja som musela do zadku(svalu), tu nie, normalne do brucha si to pichnes, vsetky si to tak pichame, no problem 😉

lubanka
18. feb 2014

@nelly3 super 😵 o jeden problém menej 😉 bola som v tom, že to sa musí do svalu, ale u nás asi naozaj všetko radi komplikujú 🙄
vďaka za info 😉

nelly3
18. feb 2014

@lubanka
presne, u nas vsetko musi byt inac a horsie 😝

lienka_1
18. feb 2014

@lubanka Nic sa neboj, ja som pregnyl uz aj u Hredzaka pichala do brucha. Drzim palce! 😉

lubanka
18. feb 2014

@lienka_1 vďaka 😵 aj za radu aj za povzbudenie... už by v tom bol tento raz čert, keby to nevyšlo... keď už toľko palcov sa mi drží 😀 a inak aj dobre, že sa nemusí do riti pichať 😀 😀 lebo by mi tam možno ani ihla nevošla... takú ju mám už od strachu stiahnutú 😀 ešte ani raz som to tak neprežívala ako teraz... už vidieť, že starnem a nervičky už neslúžia 😀 presne ako hovorím... všetky, čo podstupujeme tieto tortúry sa buď stretneme na pôrodnici alebo na psychiatrii 😀 😝

lienka_1
18. feb 2014

@lubanka Ta dopredu upokojim, v RF je to tazka pohoda 😉 Takze NO STRESS! Budu mali Moravaci 😀 😀

lucka_220809
18. feb 2014

@lubanka ja som si pregnyl pichla sama.. prave pred 15 minutami... nemam s tym problem velmi, uz som si pichala toho hodne minulu stimulku na sk.
12 folikov je super, len uvidime,co v nich bude.... 🙂 tak si drzme palce 😉

lubanka
18. feb 2014

@lienka_1 úplne sa uspokojím s jedným, ale silným a zdravým ako buk 😀

lienka_1
18. feb 2014

@lucka_220809
@lubanka Baby, drzim Vam silno-silno palce! 😉

lubanka
18. feb 2014

@lucka_220809 tak pichanie máš za sebou... takže už iba šťastnú cestu a tfuj tfuj tfuj 😉

lubanka
18. feb 2014

@lienka_1 vďaka... na revanš, keď budeš na rade ty, aj na nohách budem držať 😀

lucka_220809
18. feb 2014

@lubanka no veru.. tak OPU je az vo stvrtok... zajtra este vsetko normalne... no a potom uvidime... nervozna nie som, velmi dufam len,ze to dopadne dobre... potom dam echo 🙂
dobru noc!!!

falin
19. feb 2014

@ria191 -cau kočka, ty si vcera na com ficala ? 😀 😀 😀 , sa tu sulam pri pc. Ale uz idem zachvilu makat 😉

falin
19. feb 2014

@lubanka @lucka_220809 - kocky, drzim vam palce 😉
Lubanka, pregnyl pichnes do bruska, presne ako ti nelus pisala. A na stretko beriem radsej tu porodnicu 😀 😀 😎

tinkatinulka
19. feb 2014

ahojte korcule 🙂 no rius som zvedava čo dnes zas vymyslíš 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre