Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lucka_220809
21. feb 2014

tak som si tam volala, skoro som od nervov sa zblaznila inac. Vo finale mame 3 dobre oplodnene, tak uz len dufat, ze to do utorka vydrzia a vklad bude uspesny.
baby, toto cakanie s otaznym vyslekom je nenormalna tortura... ruky sa mi triasli pri tom telefonate ako na statniciach...

lubanka
21. feb 2014

@falin pevne dúfam... ďakujem 😵
môžem sa ešte opýtať... keď tam zajtra zavolám a oni mi povedia koľký deň bude vklad... môže sa to potom ešte zmeniť? ide mi o to, že zatiaľ trčím tu v Brne na hotely a neviem, či cestovať domov (som až z východu SR 😖 ), alebo tu naďalej zostávať... ak by mi povedala, že vklad až o pár dní, tak to by som cestovala, len sa bojím, že len čo konečne dorazím domov, zavolajú, že "prúser! naspäť" 😠 tu je to všetko iné ako som bola zvyknutá v mojom starom CAR... tam mi už po odbere povedali kedy dojsť na vklad a basta... chvíľu uvažujem, že zostanem, chvíľu, že balím tašky a odchádzam... naozaj neviem čo robiť, keď treba počítať každú "korunku" a ešte aj to ubytovanie je také "lacné" a aj zo vzduchu ešte zatiaľ žiť neviem 😀

speranza1
21. feb 2014

@lucka_220809 hej su to stresy...aj ja ked volam ohladne vysledkov, tak sa mi aj vlasy na hlave trasu od strachu 😀 😀 😀

speranza1
21. feb 2014

@lubanka ja som sa stale hned po odbere pytala lekara, ci to vidi na 3ti den vklad alebo na 5ty den.... samozrejme ..to ti nikto hned len take nepovie....aj ja som z vychodu...my sme hned po OPU cestovali domov a nam stale vkladali az na 5ty den....a aj keby u nas bolo len jedno vajko..aj to by som dala na PK...takze stale by u nas bol vklad na 5ty den po OPU.... prajem vela stastia pri rozhodovani

lucka_220809
21. feb 2014

@speranza1 fakt , ja neviem, ci toto zvladam... akoze potom sa vzdy nejako otrasiem,ale tie priebezne sklamania... clovek caka, dufa.. a tie zle spravy sa tak tazko nesu. Ja som fakt dufala,ze sa z toho oplodni viac. Ale nic teda, ak bude aspon nieco dobre na vklad, budem vdacna... ale ten stres, je to psycho...

lubanka
21. feb 2014

@lucka_220809 viem, že si možno čakala viac, ale aj tak sa s tebou teším, že máš pekné tri... určite sú silné, budú pekne napredovať a zostane aj na mrazenie 😵 verím, že si nervozna, ja som taká istá... ty si už o level vyššie, lebo vieš, že sa oplodnili, ja ešte mám v hlave iba otáznik... musíme veriť, že to bude dobré... vybrali sme si predsa najlepšiu kliniku 😵 😵 predýchaj, upokoj sa a začni sa pripravovať na tehu obdobie 😵

lucka_220809
21. feb 2014

@lubanka mne dali 5.den vklad, co som rada inac, som si myslela, ze mi povedia , ze v nedelu, ked ostali len tri... tak snad sa im zdaju dost silne na to,aby ich este nechali takto...

lienka_1
21. feb 2014

@ria191 Fesi je uplne mimo hry 😀 😀 V nedelu to bude cisto zenska zalezitost. Ale cenim si, ze mi vcera odpisal a dokonca suvisle vety 😀 😀 😀 Ja byt na dovolenke, tak totalne kaslem na pracu.
A vcera som teda dostala do tela, to ti poviem. Z kazdej strany, z hora, z dola z boku. Vcera vo mne bolo viacej ihiel ako za posledny polrok dohromady. 😝 Ale co ja nevydrim pre to nase dietko 😉

ria191
21. feb 2014

@lienka_1 do "rici" včul bez fešiho ??? žiadna kuca paca ??? 😀 😀 😀 žiaden omyl žiadna "sranda" a o zľavičke ani nehovorím ??? To bude nudáááááááááááááááááááááá 😕 😕 😕 😝 😝 😝. Ale nie dôležitý je výsledok nech to robí aj "upratovačka". A z dola sa čo pichá ??? vieš "blondína" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
21. feb 2014

@lucka_220809 toto je ešte malina počkaj po ET to bude žúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúrka 😀 😀 😀 😀 😀 neboj časom si zvykneš 😕 😕 😕

speranza1
21. feb 2014

@ria191 tebe to DPHcko snad "nerobi dobre" 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
21. feb 2014

@lubanka ja napr. žijem iba z lásky a ešte žijem neboj 😀 😀 😀

lucka_220809
21. feb 2014

@ria191 baby ja vas obdivujem, ze ste taketo pozitivne... ja som z toho vyzdimana a sfrustrovana na miňďár... myslite, ze 3 ked sa dobre oplodnili, pekne vydrzia? ja viem ze je to otazka za vsetky drobne, ze nie ste vestice...ale ja asi potrebujem akukolvek uz pozitivnu podporu aj ked je zalozena na vzduchu... uplne som z toho vycerpana, strasne sa bojim.

ria191
21. feb 2014

@speranza1 😀 😀 😀 "kozenka" je to tu napäté tak sa snažím "rozveseliť" kočky 😀 😀 😀

ria191
21. feb 2014

@lucka_220809 jasné, že áno ani nepochybuj si v RF 😀 😀 😀

speranza1
21. feb 2014

@lucka_220809 vsetky sme vystresovane, len kazdy ten "stres" preziva inak... kukni na
@ria191 😀 😀 😀 😀 ... ved to ona nas drzi tu nad vodou.... 😉

lubanka
21. feb 2014

@ria191 nooo aj tak sa dá 😀 😀 😀 toto ma nenapadlo 😕 vyskúšam 😀 😀 😀

ria191
21. feb 2014

@lubanka ja stále hovorím, že žijem zo vzduchu a z lásky do "rici" ale odkiaľ sú tie tukové zásoby čo mám netuším 😀 😀 😀

nelly3
21. feb 2014

@falin
hmm myslim ze do mesiaca dufam.

lucka_220809
21. feb 2014

@speranza1
@ria191

jou, je to napor... ja hlavne viem,ze ak toto nevyjde, hodnu chvilu o nic taketo ani nezavadim... financie su jeden dovod .. baby citala som tu,ze niekto si dal to ivf.ko preplatit u nas? Aj taketo soft-kove by sa dalo preplatit, myslite?

speranza1
21. feb 2014

@ria191 odkial su tie tukove zasoby??? no z tych lakociniek co do nas natrepu 😀 😀 😀 😀

speranza1
21. feb 2014

@lucka_220809 ano pred casom sa to dalo refundovat..ale teraz musis mat schvaleny zakrok vopred aby t to preplatili... ale to ti uz vysvetli
@nelly3 ...to ona je tu nas administrativny pracovnik, co sa tyka vybavovaciek 😉 😉 😉 ze zlato?

lucka_220809
21. feb 2014

@speranza1
@ria191
@lubanka
@lienka_1
a dakujem moc, baby, za podporu... !!!!

ria191
21. feb 2014

@speranza1 kočko kočko ty si zo mňa robíš prdel 😀 😀 😀 . Veď som polovičná "východzniaročka" odtiaľ tá pozitivita 😀 😀 😀. A inak pošlem ti môjho gynďáka ten ťa hneď zostrelí dole z výšin (ja vždy lietam asi príliš vysoko ) včera mi povedal, že "hysterka" je na pijavicu a že budem rada, ak neprídem o maternicu a že môžem v septembri zabudnúť na IVF, ale ja zatiaľ s úsmevom na tvári 😀 😀 😀 ešte asi pôsobí anestéza.

nelly3
21. feb 2014

@zoji79
CA 125 je hodnota do 35 myslim ja to mavam vzdy zvysene, naposledy myslim 65 a predtým ze 175 😝 hruza.

speranza1
21. feb 2014

@lucka_220809 nic neboj... volajako bolo a volajako bude... ty si uz urobila pre vajka vsetko...uz je to len ta tom hore...ako to zariadi on.... a to uz neovplyvnis.... tak ...ak sa ti bude dat...upokoj sa a trolinku sa pozitivne nalad....(aj ked sama viem, ze je to sakra tazke)

nelly3
21. feb 2014

@ria191
cosi ved hysteroskopia je uplne v pohode, mne ju robili v blave kedysi a jahoda-lahoda 😉

speranza1
21. feb 2014

@ria191 draha ja uz mam svoju gyndosku, ktora ma stale polozi na kolena... kazdy slovom, gestom a niekedy uz aj svojou pritomnostou 😀 😀 😀 😀

lubanka
21. feb 2014

@ria191 no ako? ty nepoznáš, že príjem musí byť nižší ako výdaj? 😀 😀 načo toľko lásky príjmaš... ukľudni sa a radšej častejšie a v menších dávkach 😀 inak ani mne by nikto neuveril, že iba to mi stačí... ja som taký väčší dubák, namiesto pása mám celoročné plávacie koleso, s nohami sa oplatí dupať kapustu... 2x skočím a je udupaná a v autobuse sedím vždy sama...na môj kufor treba dve stoličky 😀 😀 😀 😀
😀 +/- presný opis mňa 😀 😀 a je mi to jedno, aj tak som krásna 😀 😀 😀

nelly3
21. feb 2014

@lucka_220809
da sa preplatit, len ti to musi dopredu schvalit poistovna 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre