Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

strapula27
12. feb 2013

@zuzu1122 zuzi,ako sa citis??? teplota trosku ustupila??

nelly3
12. feb 2013

@falin
ano s estrofemom nakolko v native ved vies, sliznica nic moc, nevadi, teraz bude dobra 🙂

stastenka42
12. feb 2013

@strapula27 tak to máš ešte plno času aby sa babatko uhniezdilo 🙂 držím ti palčeky 🙂 🙂

radina
12. feb 2013

@strapula27 joj, krasna urodicka. Ja nie som taka nosnica 😀 mam znizene amh.

tinka9075
12. feb 2013

@dafy Štelcl má také šikovné ručičky 🙂 🙂

radina
12. feb 2013

@dafy Ahoj, dal mi ho DR, aj ked predtym som mu hovorila, ze som brala merional , na co povedal , ze mi da ten, tak neviem ci sa splietol, ale nakoniec mi dal tento menopur. Snad su podobne ucinkom aj cenovo. 😝

radina
12. feb 2013

kocky, dnes som bola u mojho gyndosa, som v strede cyklu, super sprava je, ze ten moj saktosalpinx tam nevidel ani on ! Videl tam len niekolko kliciach folikulov ... a ja ze co ma tam tak vsetko tlaciiii. 😝 ... Este jedna kontrola pred mrchou a ak tam nebude, idem stimulkovat ! 😀 Takze fingers cross 😀

strapula27
12. feb 2013

@radina super, to je dobra sprava🙂 budem silno drzat palce 😉

deinad
12. feb 2013

@falin ahoj a dakujem pekne za podporu, velmi po tom tuzime, ale to ako kazda z nas, ktora sa uz o to roky snazi a bojuje zo vsetkych sil 🙂

deinad
12. feb 2013

@radina vyborna sprava, jasne drzim prsty palce co je treba 🙂

deinad
12. feb 2013

@evapavla ahoj, ja som pred prvou konzultaciou pisala doktorke, ku kt. nas prideli. Ak uz mas nejake vysledky vysetreni a zakrokov, ktore ste absolovali, je lepsie si to doniest so sebou, nech maju predstavu a mozu tak lepsie navrhnut dalsi postup 🙂

deinad
12. feb 2013

@zuzmil blahozelam 🙂

deinad
12. feb 2013

@sarasota ahoj, krasne si to napisala aj napriek tomu, co teraz prezivas, ...posielam ♥

ria191
13. feb 2013

@radina účinkom sú podobné, ale cenovo nie bacha na to. Menopur je podstatne drahší.

lubica1979
13. feb 2013

@evapavla ahoj, ty si si vybrala lekára, alebo Ti ho pridelili? My chceme ísť v marci, tak tam zavolám koncom februára.

karinuska22
13. feb 2013

@lubica1979 Ahoj, oni sa Ta opytaju, ze ktoreho lekara chces.

karinuska22
13. feb 2013

@evapavla Ja som si zobrala tiez vysledky z IVF, ktore boli velmi biedne a este som mala zo sebou vysledky testov, ktore som si vo vlastnom zaujme dala urobit. Najlepsie je, ked vedia o Tebe najviac, aby mohli stanovit spravny postup. Este si napis na papierik aj zoznam liekov, ak Ti nejake ostali po IVF.

karinuska22
13. feb 2013

@zeina62 To ano, vytrpela. Chcelo sa mi umriet od bolesti a zufalstva. Aj na pohotovosti som dostala zachvat placu, co ma museli ukludnovat. Taky priebeh choroby som este nezazila. Vyse tyzdna som vobec nespala, lebo som nemohla lezat a posediacky sa mi tiez nedalo spat. Bojim sa, ze choroba bude mat vplyv na babatko. Este stale mam streptotoka v hrdle, ktoreho sa neviem zbavit. Uvidim, ako dopadneme v utorok na kontrole. Radsej sa este dopredu netesim.

sarasota
13. feb 2013

@deinad dakujem za srdiecko potesilo a budem drzat palceky nech je to tentokrat uspesne a bambulky nech sa zahryznu na 9 mesiacov.

dafy
13. feb 2013

@ria191 takze ktoré su potom najlacnejšie?? myslím injekcie 🙂 myslíš ze fakt maju rovnaké učinky a je to jedno či berieš tie drahšie alebo lacnejšie lebo uz fakt neviem 😒

ria191
13. feb 2013

@dafy najlacnejší je u nás merional a má také podobné účinky ako menopur, aj keď sa hovorí že menopur je lepší, ale to je vec názoru a ako telo zareaguje. Merional je tiež dobrý. Inak Menopur sa dá zohnať tu na koníkovi za dobrú cenu, pretože to predávajú kočky, ktorým to preplatila poisťovňa a predávajú to len za doplatok a kľudne môžeš tieto dva lieky kombinovať podľa toho koľko čoho zoženieš v Reprofite im to nevadí. Aj ja mám skúsenosť z Heliosu, že mi nestačil Menopur tak mi predpísali Merional lebo je lacnejší a hradila som si ho celý sama.

zeina62
13. feb 2013

@karinuska22 boze skore uzdravenie prajem a treba verit ze budu ok a ze sa im nic nestane 🙂

strapula27
13. feb 2013

@tinkatinulka potom cakam na tvoje info🙂

melisska
13. feb 2013

ahojte, pozdravujem vas babulky 😵

ria191
13. feb 2013

@melisska vitaj "tehuľka" ???????????????????????????????????????????????????????????? Či 😉

zuzu1122
13. feb 2013

@strapula27 ahojky dakujem ti za opytanie, zial teplota o moc neklesla a citim sa na odstrel... boli ma cely clovek a najviac bedrove a kolenne klby... je to na zabitie... ☹

karinuska22
13. feb 2013

@zeina62 Dakujeeeeem.

nelly3
13. feb 2013

@ria191
co melisska je tehulka halloo 🙂

zuzu1122
13. feb 2013

ahojte zienky... hoci som slaba jak caj a lomcuje so mnou teplota, tak dnes som bola na krv... zial hcg je velmi nizke, takze to nevyslo.... nechapem, preco som si naivne myslela ze to vyjde hned na prvykrat... co uz... skusili sme to a nevyslo to... neviem, ci to mam brat ako znamenie, ze nebudem mamou... ☹ ked je podla doktora vsetko v poriadku a ako sa sam vyjadril, ze nechape, preco este nemame deti, tak kde teda je chyba? ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre