Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sarasota
16. apr 2013

@ria191 tak na zajtra drzim paluchy budem cakat na peknu spravicku nech potesis moje srdiecko neako mu je smutno ☹

speranza1
16. apr 2013

@dafy
@ria191 tak to ja grcat nechcem 😎 a chcem byt krasna tehulka 😎 ...mat male brusko, zdrave babatko v nom...cele tehu chcem pracovat a citit sa neuveritelne kraaasne.... a chcem byt stastna a ZDRAVA (no a co.... nechajte ma snivat dalej 😀 😀 😀 )

ria191
16. apr 2013

@sarasota to je ale krásne vydieranie 😀

ria191
16. apr 2013

kočenky je mi síce s vami krásne ale musím zosadnúť z koňa 😀 😀 😀

speranza1
16. apr 2013

@sarasota ahojcek moja...a co to na teba dolahlo????ze si smutna???

speranza1
16. apr 2013

@ria191 tak hajde do roboty🙂..... este si tu???? 😝 😝 😝 tak zajtraaaaaaaa...

dafy
16. apr 2013

no takto nejako by som si to predstavovala aj ja 😀 😀 😀 prvé tehu som si tiez neuzila celý čas v 4 roch nemocniciach az do porodu 😠 ...ale ked si uz mám vybrat tak radsej grcat a uzivat si doma tehulkovanie 😀 😀
@speranza1

ria191
16. apr 2013

@speranza1 zajtra tu ani nepláchnem 😀 😀 😀

ria191
16. apr 2013

@speranza1 trošku naťahovania vám neuškodí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
16. apr 2013

@dafy a ty uz mas po OPU??? prepac niesom velmi v obraze.... 🙂
a samoska, ze teraz to bude ine...tehulkovanie, lepsie, pokojnejsie a bez nemocnic 😉

speranza1
16. apr 2013

@ria191 no ..... myslim, ze si tie Piestany pojdem omrknut 😀 😀 😀 ..
ja kvoli tebe nebudem ani spat a ty sa tu ani neukazes???? tak to by si ma na******* 😀 😀 😀 😀 (nazlostila)

dafy
16. apr 2013

@speranza1 ja uz v piatok som mala vklad 😀

speranza1
16. apr 2013

@dafy a kolko vkladali?
takze dnes si 4 den po ET... 🙂 ... je to tvoje druhe IVF? alebo?

sarasota
16. apr 2013

@speranza1 neako ma dostala ta pitva chrustika ze vysledky su vsetky v poriadku nic sa nenaslo. Na jednej strane som rada ze mozme pokracovat zo svojimi embryami ale uz tam bude strach aby sa to nezopakovalo nanovo ked nevedia pravu pricinu.

falin
16. apr 2013

@ria191 - startujem metlu a letim 😀 😀 😀

falin
16. apr 2013

@ria191 - pozeram ze zmyslame rovnako 😀

melisska
16. apr 2013

@sarasota moja nebuď smutná, aj teba čaká šťastie 🙂 viem to

falin
16. apr 2013

@melisska - ja viem moja. Po tom vsetkom co si prezila, sa ti ani necudujem. Ale verim ze z kazdej kontroly prides s krasnymi spravami ako pekne rastiete a napredujete. Kazdy den na teba myslim. Pohladkaj babulko 😉
Strachu sa uz nezbavis, ani ked sa babuliatko narodi. Stale sa clovek bude o nieco bat. Su to predsa nase poklady. Teraz sa tusim bojim este viac ako ked bola malinka, aby jej niekto neublizil 😖

sarasota
16. apr 2013

@melisska Dakujem 🙂

speranza1
16. apr 2013

@sarasota moja... bat sa budeme stale a vzdy a ako baby pisu dvoma ciarkami sa to vsetko len zacne...strach obavy..co bude a co nebude..... ved aj mne strach (svina jedna) teraz nedovoli aby som isla dalej..ale pevne verim, ze sa znova nadychnem, nacerpam silu v slniecku a pojdem do toho a "mozno" pojdeme do toho spolu moja.....kedy planujete ist na KET?

speranza1
16. apr 2013

@falin mne zlyhali motory na metle do slaka!!! 😝 😝 😝 😀 😀

sarasota
16. apr 2013

@speranza1 asi august.Bola som uz v pohode -aspon som si to myslela .Jarna depka heš-heš svina jedna 😀 😀

dafy
16. apr 2013

@speranza1 na tretí deň a jedno iba som mala 😝 a je to moje 4 IVF

majbo
16. apr 2013

@dafy moja kamoška mala tiež alergiu v tehu,celá bola vyškriabaná,nič jej nepomáhalo len SOS krem,skús sa spýtať v drogérii 101-vtedy ho tam mali,v takej obyč tube ako zub.pasta,nepamätám si cenu ale nebol drahý 2 € ???Jej to veľmi pomohlo, zabral jej hneď...

lienka_1
16. apr 2013

@dafy , ale ved Ty si uz od piatka tehulka 🙂

lienka_1
16. apr 2013

@speranza1 Tvoj sen nema datum expiracie. Zhlboka sa nadychni a skus to znova... je napisane na tom obrazku. Tak kludne snivaj a raz sa tvoj velky sen uskutocni 🙂

kika017
16. apr 2013

Ahojte dievčence. Tak už sme doma z Brna. Máme prítomný 1 gestačný vak so žĺtkovým vačkom. Podľa Dr. všetko zodpovedá 5 tt. Na srdiečko je ešte skoro, tak ďalšia kontrola o týždeň. To už budem v 6tt tak verím že srdiečko už bude dobre počuť 🙂

amali
16. apr 2013

@kika017 gratulujem 😉

tinka9075
16. apr 2013

@kika017 super veľká gratulka o týždeň už srdiečko bude aj ja som mala v 6 tt 🙂 🙂

lubica1979
16. apr 2013

@kika017 gratulujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre