Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zlatanka30
24. apr 2013

@tinna13 je tam duch ja som mala takeho na 4 den po Ket ,tiez sa nedal dobre odfotit neboj je to tam 🙂

tinna13
24. apr 2013

@zlatanka30 ďakujem 🙂

zlatanka30
24. apr 2013
zlatanka30
24. apr 2013

a toto su moji mali duchovia 🙂

natali225
24. apr 2013

@zlatanka30 rozkošníííí 😀

lubica1979
24. apr 2013

@zlatanka30 sú prekrásniiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂

melisska
24. apr 2013

@zlatanka30 nádherné deticky 🙂 cmucik

tinna13
24. apr 2013

@zlatanka30 chutnucki su 🙂

annetty
24. apr 2013

Ahojte baby🙂 Tak sa aj ja pridam🙂 Ja som tiez videla ducha 😀
Nekoluje sa nam tu jeden tehotensky test? 😀 😀 😀

falin
24. apr 2013

@melisska - nebud smutna, ja viem ze je to dlho byt sama doma cele dne. Ale ty nie si sama, si z vasim chrustikom 😉 Zacni hackovat 😀

@tinna13 - tinka slaby dusik tam je vidno. Drzim silno palce aby silnel. Inac mamatest pouzivam aj ja, iny si uz ani nekupujem
@sally2401 - taktiez drzim palce

@kika017 - super, parada, len tak dalej. Drz sa maminka

annetty
24. apr 2013

@zlatanka30 krasne deticky 🙂

mimika1973
24. apr 2013

@tinna13 he he ano aj ja to tam vidim, a to kukam zo vsetkych uhlov a stran! 😵 Na ktory den po transfere si si urobila testik? Pripomen mi, ty si mala transferik s blastocytom? jednym, dvoma? a ivf softik tiez?
Tesim sa, urcite je to OK tentokrat!!! 🙂 🙂 🙂

mimika1973
24. apr 2013

@melisska si na PNke akoze? preto sa nudis? 😉 Tak sup sup do hackovania a pletenia!!!! 🙂

mimika1973
24. apr 2013

@melisska Presne tak!!! Babetko na prvom mieste, ostatok pocka alebo sa nahradi, no nie???! 😉

martini
24. apr 2013

@zlatanka30 vyzerajú jednovaječne, teda že sa podovajú drobčekovia...aj ked teda je mi jasné, že sú dvojvaječní, kedže sú iného pohlavia. krásne detičky.

mimika1973
24. apr 2013

@zlatanka30 krasni drobci! rodicia mozu byt hrdi na tieto dve bambulky! 🙂 🙂

annetty
24. apr 2013

Tak dnes 12. den po KET (vcera som to nejak zle vyratala). Robila sa 2 testy, na jednom tak slabo vidiet toho ducha ale na tom druhom lepsie🙂

mimika1973
24. apr 2013

Babky, vcera som varovala jedno mesacne babatko dievcatko, krasny pocit! Hoci to zatial len spinka a papa a cika, je to strasne mile take male drobuliatko 🙂)))
No musim si pockat do leta este na to moje ivf soft! Je to zaroven tak daleko ako aj blizko dovtedy! Z leta mozno si nic neuzijeme (prideme na SK len na 3 tyzdne) ale nevadi, pokus o babetko na prvom mieste! 😵
Dufam len, ze mi aj cyklus bude vyhovovat a vsetko bude dobre a presne naprogramovane, aby sme isli do toho smelo! 😉 Uz sa neviem dockat, ale sa aj bojiiiimmmm! Ale verim Reprofitu! Hoci moja 40-ka sa blizi, v juli...este nestracam nadej, aj Stelcl povedal, ze netreba nic odkladat lebo fertilita potom prudko klesa vraj....tak tak veru! Trapime sa uz 7 rokov celkovo a vek nam uteka zaroven tiez...."c'est la vie!!!"
Inac, chcem sa este opytat, Reprofit nerobi a nevyzaduje odber krvi pocas stimulacie? myslim, hladinu ostradiolu, progesteronu a LH? len ultrazvuk ich zaujima pocas stimulky???? Pytam sa lebo, ine centra to tak robia vsade, aj tu v zahranici...

falin
24. apr 2013

@annetty - parada, blahozelam. verim ze budu silniet. Ides aj na krv?

melisska
24. apr 2013

@annetty tak už je to jasné 🙂))

nelly3
24. apr 2013

@annetty
hlavne, ze si vcera stresovala a vzdavala to a vidis je to tam a ziadny duch. gratulujem. super a kolko ste si dali vlozit?

melisska
24. apr 2013

@mimika1973 nie neberú krv, len utz 🙂 drzim palceky, aj ja mám už vek....

Dnes som sa objednala na kombinované testy do KE l dr.Muránskej, na 22.5. 🙂 to buduuuuu jaaaaj
🙂

falin
24. apr 2013

@mimika1973 - veru je to krasne take drobciatko. Verim ze sa v lete zadari 😉
Nie v RF nevyzaduju krv, staci utz

melisska
24. apr 2013

@nelly3 no presne 🙂 netreba sa dopredu vzdať 🙂

mimika1973
24. apr 2013

@falin takze ta hladina ostradiolu ich velmi nezaujima len velkost folikov cez utz? takze sa riadia len utz potom na to OPU? aha, sranda, a aky rozdiel od inych centier tiez 🙂
Dakujem, no dufam pevne ze mi toto centrum prinesie to dlhoocakavajuce stastie! vkladam do toho celu moju poslednu nadej! 🙂 🙂

hencidlo
24. apr 2013

@zlatanka30 jejoooo nadherne deticky, aj ja chceeeeeeeem 😉

mimika1973
24. apr 2013

@melisska dakujem 🙂
A nech tie testiky dobre vyjdu!!! 🙂))

tinka9075
24. apr 2013

@zlatanka30 krásne detičky 🙂 🙂

tinka9075
24. apr 2013

@annetty super ja som to vedela hlavne že si to včera už vzdávala len tak ďalej posielam tehu vírusiky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinna13
24. apr 2013

@annetty tak to už nie je duch ale pekná ciarocka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre