Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

skaredekacatko
9. jún 2013

@ofrah ja som objednana k otevrelovi, ideme prvy krat, aky je? 😀 ja verim, ze ti to vyslo.

tancik
9. jún 2013

@ofrah ahoj ano ja k nemu chodim

tancik
9. jún 2013

@skaredekacatko ahoj je super chodim k nemu a co sa mi paci , tak zatial hned ked som mu napisala mailik aj hned reagoval

skaredekacatko
9. jún 2013

@tancik, to som rada.

tancik
9. jún 2013

@skaredekacatko kedy k nemu ides?

skaredekacatko
9. jún 2013

@tancik ideme az 20 verim, ze nam pomozu.A ty uz kolko knemu chodis?

tancik
9. jún 2013

@skaredekacatko ja od marca v podstate

cora41
9. jún 2013

@melisska nadherne fotecky, uz je to taky maly cloviecik🙂 tak sa drzte zatial🙂 dnes nie si sama, vsak?🙂 tak si uzite krasnu nedelu🙂

skaredekacatko
9. jún 2013

@tancik a uz si na dobrej ceste?

lubica1979
9. jún 2013

@martinusa22 držím prsty, nech je všetko v najlepšom poriadku 🙂

tancik
9. jún 2013

@skaredekacatko no snazime sa teraz som bola na ET po prvy krat a nevyslo to....teraz mam ist na KET

skaredekacatko
9. jún 2013

@tancik a chodis len do brna ci si bola aj na slovensku v niejakom centre?

tancik
9. jún 2013

@skaredekacatko nie ja som len tu bola.....aj na ULT tu chodim

melisska
9. jún 2013

@sarasota ďakujeme🙂 😵

melisska
9. jún 2013

@cora41 ďakujeme moja, nie nie som sama 😵

skaredekacatko
9. jún 2013

@tancik a aky mate problem mozes do ip?

lienka_1
9. jún 2013

@martinusa22 Mati, drzim palce! Netrpezlivo cakam na spravy!

lienka_1
9. jún 2013

@ofrah Ver svojm embryjku, ako pise Sarasota. Niekedy ani exelentna blastocysta nie je zarukou uspechu a niekedy aj slabsie embryjko u mamky zabojuje a krasne rastie dalej 🙂 Drzim palce!
@inna74 Tak to mas zajtra velky den 😉 Drzim palce!

sarasota
9. jún 2013

Zivot sa nikdy nepyta co chces.Niekomu zoberie vsetko a niekomu vsetko da.......

sarasota
9. jún 2013

@inna74 na zajtra drzim palceky 🙂

lienka_1
9. jún 2013

@sarasota A niekomu zoberie/DA skor a niekomu neskor. My si predsa pockame, my sa nevzdavame, vsak? 🙂

sarasota
9. jún 2013

@lienka_1 tak to si pis ze sa nevzdavame 🙂

sarasota
9. jún 2013

@lienka_1 kedy ides na to?

lienka_1
9. jún 2013

@sarasota Mozno uz aj s dalsim cyklom, uvidime, ako sa budem citit. Dost ma pobolieva podbrusko po poslednom IVF, tak najskor musim zistit, ci je vsetko OK. Nerada nechavam nasho otuzilca v takej zime 🙂

sarasota
9. jún 2013

@lienka_1 nasi otuzilci si musia pockat este do augusta .Ja este predtym skocim na preventivku nech ma dobre preklepne ci je vsetko ok.A verim ze sa to zase nepokasle ked ostanem tehulka. 😀

ofrah
9. jún 2013

@inna74 ahoj, držím Ti zajtra palce. Nemusíš si nič nosiť, je to ako u gynekológa. Vezmú Ťa na amb. do pol pása sa vyzlečieš dajú Ti plachtu aby si bola oddelená od dr. Pusia fajn hudbu, ukážu embryjko na monitore, urobia sono, zavedú katéter potom príbe pani s embryjok spýta sa Ťa na meno a šuk k mamine 🙂 no a zajtra sa zaradíš medzi nás nekonečne čakajúce 🙂

lienka_1
9. jún 2013

@sarasota Jasne, ze sa nepokasle! Nemoze! Mne sa vobec, ale vobec nechce. Som taka rozpoltena. Jedna polka by mala embrusko uz doma a druhej sa vobec nechce. Este nie som vysporiadana s tym poslednym ET uz by mal byt dalsi. Ale ze cim skor, tym lepsie, tak neviem. Este mam tyzden a pol na rozmyslenie. A je super, ze na Sk. moze ist zena ku gynekologovi vlastne kedykolvek. Tu keby som svojho obvodaka o take nieco poziadala, tak ma posle kade-lahsie. Tak si to cvakam sama 🙄 Ale adsej mat istotu ako nieco nechat tak.
Ozaj, a aky bol vlastne problem pri tvojom tehu? Iba som zaregistrovala, ze sa nieco stalo. Ale ak sa Ti nechce o tom pisat, tak chapem.

alka025
9. jún 2013

Baby neviete náhodou či dr. Kurecova nemá dovolenku už pred týždňom som jej písala a ešte stale mi neodpisala.

ofrah
9. jún 2013

@skaredekacatko aj ja chodím k nemu od marca

martinusa22
9. jún 2013

Takze dámy som v 7 týždni tehotenstva, krásny vačok, srdiecko buchalo jak divé, žiadna voda ani krv na okolo čiže k potratu nehrozí a to krvave špinenie mohla byt prasknuta cievka🙂 takze vyzera to na dobrej ceste
A tiez som chodila k dr. Otevrelovi a je super🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre