Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zuzu1122
2. feb 2013

@amali aj moj je sikovy, vie krasne malovat, hra na niekolko hudobnych nastrojov, ale je aj sikovny na jedenie a toto sa mu velmo zapacilo 😀 😀 a ani by mu to hodne roboty nedalo 😀

zuzu1122
2. feb 2013

@tinka9075 a ja cakam, ze kedy odpises a ty si mi uz davno odpisala 😀 😀 ty si rada prekladala nabytok??? booooze, jak moja mama... tu ked chytila mania to bolo nieco strasne 😀 😀

zuzu1122
2. feb 2013

@tinka9075 tetula, idem sa osprsit a zaliest do perin 😀 pozdrav odo mna babenka a prajem vam dobru nocku 😔

zeina62
2. feb 2013

@tinka9075 akoze pocuvas?

tinka9075
2. feb 2013

@zuzu1122 dobrú nocku tetula 😀 😀 bola som vo vani 🙂 🙂

tinka9075
2. feb 2013

@zeina62 dostala som ten prístroj na počúvanie srdiečka tak počúvam a bijú úkážkovo 🙂 🙂

zeina62
2. feb 2013

@tinka9075 jeeeej to je super ani som nevedela ze take nieco je

tinka9075
2. feb 2013

@zeina62 ja som si ho chcela kúpit a nakoniec som ho dostala 🙂 🙂

lubicaligocka
2. feb 2013

@tinkatinulka a kde ste mali 1 ivf ?

tinkatinulka
3. feb 2013

@lubicaligocka prve sme mali tiež v RF.Skončilo zamlčaným potratom v 5tt.

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 paaani, ja som bola taka unavena, ze ani neviem, kedy som zaspala 😀 ale islo to velmi rychlo 🙂 tak ty mas ten pristroj na srdiecka? ja som citala co pisali niektore babule, ze to dost matie, lebo pocujes svoje srdiecko a nie srdiecko babatka 😕

zabka1124
3. feb 2013

@amali mnaaaaamm, taketo chuteee🙂 Inak nadherneeeee🙂

zabka1124
3. feb 2013

@tinka9075 my mame tiez taky pristroj, je supeer a uvids neskorsie ti budu babatka do neho kopat(mozno), teda aspon nase tak robi, ja nemozem na brusko nic polozit , ani servitky🙂, hned zacne kopkat do toho miesta a potom sa schovava!!!!!

zabka1124
3. feb 2013

@zuzu1122 ked si das na svoje srdiecko-pocujes svoje, ale ked das na brusko a najdes srdiecko babatka-to rozpoznas, bije strasne rychlo a tak sumi🙂🙂;0My sme si aj nahrali na PC🙂, krasny zazitok!!!

zuzu1122
3. feb 2013

@zabka1124 juuu, to musi byt uzasny pocit 🙂 keby som uz chcela byt v takom stadiu 🙂 nejak ma od vcera bolia vajecniky a podbrusko, dokonca mam taky pocit akoby som mala dostat menzes ☹ dufam, ze nepride

zabka1124
3. feb 2013

@zuzu1122 nebooj vsetko bude ok, dodrzuj co ti povedal Dr a pozitivne mysli!!Strasne drzime prsteky🙂!!!!

zuzu1122
3. feb 2013

@zabka1124 no v podstate mi len povedal, ze nemam cvicit a dvihat tazke 🙂 a myslim silno pozitivne... akurat pozeram na nete ako asi vyzera ta nasa mala kukucka 😀

tinka9075
3. feb 2013

@zabka1124 ahoj no je super ten prístroj síce ked som počúvala prvý krát až som sa zlakla ako silno bili srdiečka a teraz počúvam každý den 🙂 🙂

zabka1124
3. feb 2013

@zuzu1122 ja som bola na zaciatku tehu v lete v tych horucavach a to som len lezala v izbe(bolo ble) alebo si vecer mocila nohy v bazene🙂🙂!!!To bol zivoot, vsetci ma a hlavne mm obskakovali🙂, inakmm obskakuje doteraz, mozem len papkat a relaxovat a davat pozor na chrustika🙂🙂🙂
chlapi su v tomto zlatiiii🙂!!

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 ja som zase spat nejak nemohla ešte o 2 som bola hore 🙂 🙂 ten prístroj je super vec 🙂 🙂 ja sa idem dnes korčulovat trošku asi na hodinku mne to tak už chýba ten pohyb 🙂 🙂

zabka1124
3. feb 2013

@tinka9075 my sme tiez pocuvali kazdyy den!!Vsak je to zazrak pocut tie nase male zazraky v brusku🙂🙂🙂!!!????Teraz uz nepocuvame, lebo nase male jasidlo sa v kopkani nezastavy🙂, ale babky a rodinka si to uzili tiez>Lebo ked sme boli u rodicov, tak ani za svet nechcelo kopkat, tak aspon pocuvali🙂, to bolo radostiii🙂

zuzu1122
3. feb 2013

@zabka1124 a co praca? bola si hned na rizikovom? u nas doma nik nevie ze som bola na ivf, takze musim sa tvarti, akoby nic..

zabka1124
3. feb 2013

@tinka9075 davaj si pozor na tom korculovani!!Inak TA obdivujem, ze sa nebojiiis!!!Ja by som bola ''posrata''ze spadnem alebo niekto do mna narazi!!!Inak ja tiez zboznujem korculovanie, uz sa tesim na leto, dam korcule, kocik a hybaj aj babatkom na promenaddu🙂
Teda ak m babtko so mnou pustii🙂, uz teraz ho zacina rozmaznavat!!!!

tinka9075
3. feb 2013

@zabka1124 to áno je to taký zázrak počut srdiečka ja sa už teším ked ma budú drobci kopkat to bude radosti 🙂 🙂

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 radsej by si sa mala len prechadzat a nie korculovat 😒 aby si nedajboze niekde nespadla... ci?

tinka9075
3. feb 2013

@zabka1124 ja tak opatrne sa budem korčulovat chceme íst tak navečer a tam už vela ludí nebude ved ma bude mat kto chytit keby niečo 🙂 🙂 mne to strašne chýba ked už nemôžem lyžovat tak aspon pôjdem na korčule na chvílku 🙂 🙂

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 ale neboj ja som dobrý korčuliar niekedy som hrávala hokej za TO tak korčulujem až velmi dobre 🙂 🙂

zabka1124
3. feb 2013

@zuzu1122 ja zijem v zahranici, mala som dovolenku, samozrejme v praci nevedeli, ze preco idem na 3tt na SVK, potom ako som zostala tehu-potvrdene testom, som isla na SVK k Dr. a vypisal ma na 3 mesiace na PN-poslala som do prace papier aj som zavolala, ze som tehu a ze mi je zle.Ja som ani mooc nezila, len lezala v posteli alebo robila blee v zachode!!!Potom som sa vratila do prace, nastastie mi hned dali len taku lahku robotu, kde sedim , sem tam sa prejdem🙂.A teraz zachvilocku berem dovolenku a potom materska🙂!!!Viem , ze na SVK mi Dr. hovoril, ze po Ivf, by som mala byt cele tehu na PN, ale ja som sa potom citila dobre, tak som isla do prace🙂!!

zabka1124
3. feb 2013

@tinka9075 ver ze to bude radosttiii🙂!!

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 to je sice pekne, ale ako pise zabka, moze niekto do teba vrazit... tak si aspon dvaj pozor 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre