Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
27. máj 2015

@tinkatinulka tebe sa retro nepáči ? 😀 😀 😀 😝 😝 😝 ešte aj od svokruši dennodenne na očiach aké milé 😝 😝 😝 😕 😕 😕 😀 😀 😀

santeema
27. máj 2015

@zabka1124 ano🙂 ja by som mala mat podla velkosti malého termin presne o mesiac od teba 26.6.2015, ale podla menzesu az 7.7.2015, tak neviem vlastne kedy🙂. budem rodit v topolcanoch a tam nenechavaju prenasat po termine podla menzesu ani jeden den, ale ani ti nevyvolaju porod len preto, ze podla sona vyslo babo vacsie. ja som mala aj prvého malého vacsieho a odtiekla mi voda o 10 dni skor, tak snad aj toto bude tak🙂.
ale je este dakto aj predomnou myslim, asi diska nie?

tinkatinulka
27. máj 2015

@ria191 nooo to retro by som asi nasmu milackovi do budy dala..myslím toho velkého..by sa pobavil na 10 min..jej je to luto len tak vyhodit..ona si ani nevie predstaviť co by som ja s tým "poriešila" ale ma velku skrinu, nech opatruje.nemáš záujem take echt 70 roky teraz letia 😀 😀 😀

ria191
27. máj 2015

@tinkatinulka nie miláčku ja veľmo technický typ nemám ani jednu "fertuchu" v okne 😝 😝 😝

tinkatinulka
27. máj 2015

@ria191 ani ja som nemala..4 roky som bola v tom že susedia nemaju obytne podkrovie..a ja v pohodicke len v gatkach si pobehujem pred balkonom sak dole nemaju okna k nam a tie horne su pase..ake nemilé prekvapenie ked mi suseda mavala.. 😝 😝 😝

skaredekacatko
27. máj 2015

@tinkatinulka ti verim mna mestke dievca taketo veci obchadzaju 😀. Uvidim ci mi chlap da jamu na jazierko kopat by som rada pomohla ale on ze ja som pomala 😝

ria191
27. máj 2015

@tinkatinulka ále môžeš byť rada, že to bola suseda a nie sused 😝 😕 😀 to ja bežne dokonca aj bez gatiek 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😕 😕 😕

tinkatinulka
27. máj 2015

@ria191 no lenže oni tam to bývanie maju roky..a ja fesanda akože pohodicka ordvtedy mam na poschodi aj zaclony aj zavesy..

ria191
27. máj 2015

@tinkatinulka a čo ak si tými fertuchami starkému radosť pokazila ? 😝 😕 😀

lienka_1
27. máj 2015

@mircalla Skor mam uzko specifikovanu profesiu a nie je nas az tak vela 😀 Dokonca v tomto momente zufalo malo.

lienka_1
27. máj 2015

@ria191 Sa prestahujte na vychod 😉 Ked uz sme take plodne 😀

jomini
27. máj 2015

Baby, lietali ste v tehu v druhom trimestri? Ideme na dva tyzdne k muzovi domov a dr.sa dnes netvaril nadsene? Beriem fraxik preventivne.

monicka79
27. máj 2015

@jomini kamoska ma trombofiliu, ale nelietala cele tehu, zakazali jej. Zalezi aku mas diagnozu.

jomini
27. máj 2015

@monicka79 ja mam fraxik len preventivne kvoli viacerym ivf

bergalm
27. máj 2015

@tinkatinulka veru tak snad to dame i ked ja som cista zahoracka zo SE

monicka79
27. máj 2015

@jomini tak potom by to vadit asi nemalo ked nemas ziadny vazny problem.

gagirl
27. máj 2015

Ahojte kocky..chcem sa spytat tie odberi krvi na pohlavne choroby v Rf sa musia ako casto brat?pred kazdym ivf?ci?..

bergalm
27. máj 2015

@gagirl ahoj a nie su nahodou platne 2roky?sa mi zda,ze ano

matusik6
27. máj 2015

@gagirl
Platia 2 roky

gagirl
27. máj 2015

@bergalm
@matusik6 dakujem..🙂

majkulik
28. máj 2015

kocky prosim poradte - v RF Dr. Pastorcakova alebo Dr. Otevrel?

zuzu1108
28. máj 2015

@majkulik Ahoj, za mna Otevrel 🙂

mitka85
28. máj 2015

@majkulik Pastorcakovu moc nepoznam ale chodim k Otevřelovi a som velmi spokojna 🙂

evita246
28. máj 2015

@majkulik Otevřel, jednoznacne.

majkulik
28. máj 2015
skaredekacatko
28. máj 2015

@majkulik tiez chodim k otevrelovi ja som spokojna

gagik
28. máj 2015

@majkulik otevrel. U mna bol uspesny na prvykrat.

lucia19831
28. máj 2015

@majkulik ahoj ja 100% spokojnost s pastorcakovou, tiez uspesna na prvy sup 😉

misenaf
28. máj 2015

Dievčatá pichajú v RF po ET Pregnyl príp. Agolutin?

majkulik
28. máj 2015

@misenaf ano, pichaju Pregnyl

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre