Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lucia2505
15. máj 2015

@skaredekacatko prosím ťa a aké tam má ordinačné hodiny?

skaredekacatko
15. máj 2015

@lucia2505 podla mna skus vyhodit ta nevyhodi si myslim namna posobila milo a hlavne chcela pomoct. Neviem ako ordinuje len ak sa nic nezmenilo tak v utorok tam nechod to robi len do 10 a chod tam rano ja som tam.hila o tristvrte na 7 ale to mi vtedy tak kazala a sli sme do poradia ako sme prisli.islo to ale rychlo.

ria191
15. máj 2015

@skaredekacatko bohužiaľ ja 5 vkladov a ani ťuk ani pidi dúšik ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ale som zatiaľ v poho 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀. Teba ale našli imuno problém ale mne nie iba mierne zvýšené NK bunky to je všetko. Tak ty musíš veriť to je rozkaz 😕 😕 😕 😀 😀 😀

andy175
15. máj 2015

Ahojte! prosím mohli by ste mi poradiť. Chodím k dr. Macháčovi... predpísal mi viacero liekov, jedny som doužívala včera, od dnes mam užívať estrimax dvakrát denne jednu tabletu... Lenže keď som ich otvorila, tak tam je to pooznačované podľa dní po-ut-st..... keďže mam užívať dvakrát denne jednu tabletu tak som začala pondelkom.... neviem či som spravila správne... nemáte niektorá s užívaním týchto liekov skúsenosť???? Veľmi ďakujem za odpoveď.

lucia2505
15. máj 2015

@skaredekacatko ja musím ísť ku nej do tej súkromnej ambulancie Synlab, lebo do tej štátnej ambulancie ma nemôžu prijať lebo som zo Senca. Tá súkromná je tiež tam niekde? Povedali mi, že mám zavolať až okolo obed, ale to už skúšam celý týždeň a ani vtedy nikto nezdvíha.

skaredekacatko
15. máj 2015

@lucia2505 ja som bola v synlabe nevedela som ze ma este statnu ambulanciu. Inac ja som neplatila nic.

skaredekacatko
15. máj 2015

@ria191 no cim to je ze sa to tam neuchyti moj muz tej reproimunokogii tym cytokynom neveri ze to je v tom.

majkulik
15. máj 2015

@renitr dakujem, nazeneiem tam mm. tych 120 Eur hore dole je asi jedno. kolko trvaju vysledky?

mircalla
15. máj 2015

@andy175 tie dni ignoruj, normalne si zober jednu tabletu, vecer dalsiu...tie dni ti sediet nebudu, ak beries 2 denne, ja mam 3 denne..proste dni neries, ber 2x1 denne

renitr
15. máj 2015

@majkulik mm bol na odberoch zaciatkom maja, ale kedze tam bolo nejake to volno 1 a 8 maj, tak este stale cakame na vysledky. Mali by byt uz zaciatkom budúceho tyzdna. Takze cca 2 tyzdne kym mas výsledok.

andy175
15. máj 2015

@mircalla Ďakujem. Veď to, že tie dni mi nepomôžu...

mircalla
15. máj 2015

@andy175 to ignoruj, to je pomocka aby si mala prehlad, ak mas len jednu denne...🙂 inak je uplne jedno, akym dnom si zacala

lucia2505
15. máj 2015

@skaredekacatko A ten synlab je tam niekde v tej poliklinike? Ja tam asi pôjdem osobne niektorý deň ráno.

skaredekacatko
15. máj 2015

@lucia2505 ano na kramaroch v druhy vchod na poschodi.

vernazza
15. máj 2015

@lucia2505 drakulova ordinuje v synlabe po,ut,stv 8-12.00 a str,pia 8-9.00. ked vojdes na kramare tým prvym vchodom napravo(celom k nemocnici), musíš po vstupe ísť doľava cez dlhú chodbu okolo ambulancii a potom až prídeš k schodom smerom hore na 1.posch. Keď vojdes tým druhým vchodom, máš tie schody hneď po ľavej ruke (oproti nim je lekáreň).určite to nájdeš. Skúsaj aj volať , či nebudeš mať šťastie aby si ťa objednala. Ja som skúsila raz bez a vzala ma, ale kartu už som tam mala, nebola som nová. .

lucia2505
15. máj 2015

@vernazza Ďakujem velmi pekne, pomohla si mi. Pôjdem tam v pondelok, lebo ani dnes som sa nedovolala.

misaelka
15. máj 2015

baby nezostal vam niektorej zvysny estrimax/estrofem 2mg+utros?

misenaf
15. máj 2015

Mate niektora skusenost so soft stimulaciou s tabletkami Femara?Dnes mi ich predpisal dr.Otevrel a citam ze sa pouzivaju pri rakovine prsnika a nic tam nepisu o stimulacii...som z toho trochu vedla.

majkulik
15. máj 2015

@renitr dakujem , uz ma termin aj mm. som velmi zvedava, co ukazu vysledky.

mircalla
15. máj 2015

@misaelka ja nejaky mat budem, ale az o tyzden, musim este dobrat

misaelka
15. máj 2015

@mircalla super a ozves sa mi potom?

speranza1
15. máj 2015

@haimi...ahoj mamina, tak ako sa mas dnes???je to aspon o kusocek lepsie????....a mliecko uz mas?...ci to sa kedy spusti to mliecko?...myslim na vas a drzim palce....

mircalla
15. máj 2015

@misaelka Prosim ta napis mi sem buduci piatok alebo do IP, aby som nezabudla, ok? toho estrimaxu ostane celkom dost, ale utrosu bude maximalne 1 balenie, aj to nie cele
skus aj toto mam/nemam lieky na ivf
co mi ostane ti darujem

misaelka
15. máj 2015

@mircalla dakujem

renitr
15. máj 2015

@majkulik aj ja som zvedava. dnes som volala a vysledky budu v pondelok alebo v utorok. Juuuuj 😉

haimi
16. máj 2015

@santeema cauko, podla mna sa nepodobaju, fotky mam v albume

roberta31
16. máj 2015

@misaelka napis mi zajtra.Teraz som mimo domu,myslim že doma mam,by som ti poslala.

mircalla
16. máj 2015

Babenky potrebujem poradit - sef ma chce poslat na sluzobku 8.6. na tyzden do UK. O tehotenstve zatial nevie Prave ked som sa dozvedela, ze som tehotna ma presunuli na tento region, stale pocuvam kecy o povyseni a a ake maju so mnou velke plany. Sluzobka bola planovana uz par tyzdnov, ale nic urcite, ziadny konkretny datum. Od 7.5. som na dofci.
Od kolegyu, s ktorym mam ist som dozvedela, ze mame ist 8.6. na cely tyzden - pekne ze sa ma nik neopytal, ci mi to vyhovuje, kedze mam dieta.
No obavam sa, ze musim uz s pravdou von, hoci som nechcela do 16tt tyzdna nic hovorit, nemam este za sebou genetiku ani nic...a nemam ukonceny ani trimester, som v 11tt.
Co by ste robili? momentalne mam mat rocne hodnotenie, mam dostat senior pozicu....chcela som to vsetko povedat, az sa tak stane, ale asi to nepojde....ak sa chcem sluzobke vyhnut, tak to musim priznat uz teraz
predpokladam, ze ani jedna z vas by neletela....

speranza1
16. máj 2015

Dievcata, dnes som si nasla na papieri taky zltkasty hlien - trosicka a v noci som mala dost bolesti, teraz momentalne necitim nic, len pohyby chlapcov...co poviete??? Mam utekat do nemocky? 😲 😨 😕 .....Boze ved je este priskoro.....

elienocka
16. máj 2015

@speranza1 radsej behni pre istotu.ked bude vsetko ok tak pojdes domov.az prides tak daj info

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre