Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

jjajka
13. nov 2013

@kama2 ja som tiez zvazovala nativ (pisali sme si v IP) ale doktorka ma ukecala na clostyl 1-0-1, takže ideme do toho. buduci tyzden pride menzes a ide sa stimulovat.

jjajka
13. nov 2013

@jalaura jaaaa
ty kedy zacinas???

yanka1
13. nov 2013

@lusipe wau, co ja by som dala za 9 zmrazenych vajok - to bude surodencov 🙂 ... drzim palce aby to vyslo : ))

yanka1
13. nov 2013

@gaga83 tie prsia a pichanie v brusku byvaju dobre znamenie ... drzim palce aby to tak bolo : )

gaga83
13. nov 2013

@yanka1 dakujem a ty tvoji bojovnoci ako sa oplodnili? Vsak som si musela kupit tehuu gate uz ma tlacia normalne 😲 a v teplakoch do prace nemozem chodit:-P:-P:-P

yanka1
13. nov 2013

@gaga83 nakoniec bolo z 26 vajok 17 zrelych, oplodnili sa vsetky ... som zvedava co zajtra, silno sa snazim verit, ze sa im bude darit 😉
a kde si kupila tehu gate ? ja uz teraz vyzeram ako v 5-6 mesiaci ... ked sedim, rifle si rozopinam, lebo ma tlacia jak hovado 😀 a take rozopnute ich maskujem pod nejakym vrskom : ))

tancik
13. nov 2013

@zoji79 aj ja zboznujem Cesko 😀

gaga83
13. nov 2013

@yanka1 to sa paradne oplodnili😀 tomu sa hovori na 100%😀😀. Verim tomu ze vsetky buduu ok ako maju byt 😀😀😀😀.Gate som chvala bohu po 4 hodinovom maratone po obchodoch zohnala v sekaci za super cenu 6 ecok:-P:-P:-P. Su akurat na teraz ale lepsie ako nic, ked nebudem tehu ich aspon v zime vyuzijem nebude zima na ladviny co trpim furt☹. Drzim ti palceky i dropcom 😀😀

jalaura
13. nov 2013

@jjajka no ja cakam mrchu tak v sobotu, nedelu a idem na to...ty kedy?

lienka_1
13. nov 2013

@zoji79 UPMD Ustav pro matku a dite, tam robia repro-imunologiu http://www.upmd.cz/?lang=cz&category=1-4-51. Ale baby si chvalili aj dr. Malickovu, ta pracuje inde. Ze je o torsku kompexnejsia a doslednejsia ako v UPMD. My sme boli v UPMD. A Praha vzdy stoji za to, aby tam clovek "odskocil" 😀

lienka_1
13. nov 2013

@maxag Aj ja budem mat pri dalsom IVF agolutin. Ako casto ho pichas? Uf! Uz teraz ma boli zadok!

miscok
14. nov 2013

Tehulky a maminky,ked ste vysadzali Utros,ako ste ho znizovali?Teraz mam 4-0-4 a v priebehu dvoch tt mam vysadit,len neviem ako 😀

stastenka42
14. nov 2013

@miscok postupne znizuj davky..daj si 4-0-3 potom 3-0-3 a tak postupne..ja som kazdy druhy,treti den znizovala...nie prudko aby sa hladina progesteronu vyrovnala..mas cas,nemusis presne..ja som ho ukoncila az v 16tt ked uz bola placenta ok..

miscok
14. nov 2013

@stastenka42 Dakujem pekne 🙂 Toto mi v RF nevysvetlili.

gaga83
14. nov 2013

@miscok ahojjjj ako sa davaju fotky na mk? Ako sa citis?

gaga83
14. nov 2013

@maxag ahoj no co dala si testik? Som zvedava co ti ukazal😀😀😀. Lebo ja som dala😀😀😀😀

natali225
14. nov 2013

@gaga83 dole kde je Tvoj príspervok a pod ním napravo je zeleným plus pridaj fotky, tak na toto klikni a načítaj z PCčka 😉

ludinka
14. nov 2013

ahojte baby, je tu nejaka ktora mala soft len s clostylom 1-0-1 a vyslo to?

gaga83
14. nov 2013

@miscok @zibi @yanka1 @maxag baby neviem či to vidno 6 deň od vkladu 😀 😀 😀

merry1001
14. nov 2013

@gaga83 kolko si ich mala vlozenych?Mala si pk?

speranza1
14. nov 2013

@gaga83 jeeeeeeeeeej tak toto bude tutovka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...straaaaaaasne prevelmi sa tesim a drzim paluchy presilno silnacky

gaga83
14. nov 2013

@merry1001 no vkladali sme dvoch dropcov snehulkov, boli po pk.

speranza1
14. nov 2013

@gaga83 a akej boli kvality draha? a ako ti je???? 😵 😵 😵 😵

gaga83
14. nov 2013

@speranza1 neboj aj ty taký budeš maťťť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dvojičky to istiaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂

lusipe
14. nov 2013

@yanka1 ale ved budes mat , nebojkaj sa....len aby u nas aspon jedno vyslo, ked to ET nevyslo... 😒

speranza1
14. nov 2013

@gaga83 dobre.... drz mi vedla teba miesto😀

lusipe
14. nov 2013

@yanka1 no vidis, super...len nech sa im pekne dari...budem drzat palceky 😉

lusipe
14. nov 2013

@gaga83 moc velka gratulacia, je to tam....jaj, tie Kets su nejak uspesne....snad pride aj na nas rad tento mesiac 😉

gaga83
14. nov 2013

@speranza1 1 HB1 a druhé FHB1. Je mi fajn zatiaľ 😀 😀 prsia bolia a občas v podbrušku bodne ale to sa rozťahujú dropci už takto od začiatku 😝 😝 😝 😝

speranza1
14. nov 2013

@gaga83 kraaasne embryjka ti vkladali...to budu na 100% dvojicky.... a este Vam zostalo nieco v mraze?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre