Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kako23
6. dec 2013

@bradik nádherné správy dneska 🙂 gratulujem k bábätkám 🙂

lusipe
6. dec 2013

@miskanr1 Miska, moooc dakujem....a pekne hladkaj, aby si isla hned po mne 🙂

miscok
6. dec 2013

@lusipe Krasne ciarocky. Silne ako hrom - zeby fakt dvojky? 😀 Tfuj tfuuuuj.

lusipe
6. dec 2013

@miscok tak u nas dvojky jedine tak, ze jedno by sa podarilo o 5 dni skor prirodzene 🙂...lebo dali sme si vkladat len jedno...i ked ovulku som mala, aj test mi to ukazal a aj sme si to uzili 🙂🙂🙂

bradik
6. dec 2013

@lusipe Mne napisal,ze za 10-14 dni kontrolne sono... A vies ze som mu to prave napisala,ze by som ho najradsej vyobjimala 😉

bradik
6. dec 2013

@kako23 Dakujem moc

bradik
6. dec 2013

@lusipe Napis mu,ze si si robila testik a vysiel pozitivne a on ti napise aj dokedy brat lieky a aj kedy sono...A isto sa potesi 😉

lusipe
6. dec 2013

@bradik hej mam v plane... 🙂...len cakam na vysledky toho HCG, ze mu aj to tam napisem, nech nerobim veci na dvakrat... 😉 ved dost ma inych starosti 🙂...

ludinka
6. dec 2013

@lusipe tak to teda ma, hned rano som ho asi ja napalila 😀 ked cital mail

gaga83
6. dec 2013

@bradik moja to sme tesne za sebou;);) ja som muza hned pripravovala na to ze su dve ked bolo take vysoke hcg😀😀. Juuuuj tak sa s tebou tesim mocccccc

miscok
6. dec 2013

@lusipe tak tak ci onak, je to taaaaam

lusipe
6. dec 2013

@gaga83 a ake si mala hcg? v kolkom tyzdni ti ho robili?

miskanr1
6. dec 2013

@lusipe Dakujem Ti veľmi pekne 🙂 Určite pôjdem po tebe. Večer som si dala vínko a dnes ráno mi mm nakrajal celý ananás. Tak ho od rána tlačím.

lusipe
6. dec 2013

@miscok to tie tvoje skvele tehu grcky 🙂 mas to na svedomi 😀

gaga83
6. dec 2013

@lusipe ja som mala 12 den od ket 3402 hcg. A test pozitivny na 6 den.

bradik
6. dec 2013

@gaga83 Ty si mala ale uz dost skoro Hcg cez 3000, mne sa to prave podla toho mojho cisla ani nezdalo 😉 ,ale tak tesim sa ci jednemu alebo dvom. No z mojho si kamoska robila srandu este po vklade,ze budu dvojicky a sa iba usmieval, tomu neveril 🙂

lusipe
6. dec 2013

@gaga83 no dam vediet kolko budem mat ja...ale podla mna je to jedno, len bolo uz vo vysokom stadiu 🙂
@bradik Adi a ty si mala ake?

jalaura
6. dec 2013

@jjajka je to na stranke VSZP ked ides na schvalovanie a podmienky IVF... ja som to tam minule neprilozila a potom to odo mna pytali

jalaura
6. dec 2013

@jjajka hod si do google: cestne prehlasenie k IVF a vyhodi ti Čestné prehlásenie k Žiadosti o úhradu výkonu IVF na základe verejného zdravotného poistenia. tak sa to komplet vola

jalaura
6. dec 2013

@ludinka este nezufaj...co ti povedal? ako mas postupovat dalej?...nestiham to tu vsetko citat...nemozem byt stale na nete☹

ludinka
6. dec 2013

@jalaura nakoniec to skoncilo celkom dobre, pregnyl pichnem dnes vecer a v nedelu mam odber, s tym ze mi neruci zato ze dovtedy nepopraskaju, takze pred tym ako ma uspia mi spravia este sono pre istotu
ale ja verim ze vydrzia, v porovnani s inymi babami ich mam rovnako velke

jalaura
6. dec 2013

@ludinka urcite vydrzia!!! tesim sa na pozitivne spravy!

miscok
6. dec 2013

@lusipe Jaaaj tak to ma tesi o to viac 😵 😵 😵 Drzte sa 🙂

schatje6
6. dec 2013

@miscok aj ja si prosim tu uspesnu grcku 😅

zibi
6. dec 2013

@yanka1 moja drzim palce ...a tie intralipidy nechces vyskusat? plus aspon hysteroskopiu ze pir nej su vacsie sance na uchytenie aj ja si dam

bergalm
6. dec 2013

taak konecne doma takze riasovite meranie dopadlo ok teda nic nenasvedcuje ,ze by Downow syndrom bol juuuuuuj sa tesim,ze je to tak a foto nabuduce nedalo sa pekne fotit drobcek sa stale mrvil a doki mi povedal,ze mam aj brusnu stenu hrubu to ASI jemne povedane,ze mam speky na brusku 😀 😀 😀

nelly3
6. dec 2013

vsetkym novym tehulkam gratulujem, proste reprofit je n.1 😵 a KET ma velmi velku uspesnost. Buduci rok, ale poprosim nechat tehu vlacik pre nas ostatne "starsie korculky" 😀 dakujemmmmmmmmmmm. uz sa nato velmi tesim 🙂
@zibi ja som bola na hysteroskopii este na sk davnejsie, ale mne nejako nepomohla zeby som otehu, ale super, ze mi nic nenasli, vsetko bolo oki. kazda sme ina, takze mozno niekomu to pomoze. A ako pokracujes? ides do toho tento tok alebo pojdes s nami buduci rok?

bradik
6. dec 2013

@lusipe Ja som mala az na 18.den cez 4000, presnu hodnotu neviem, takze to moc vysoke nebolo... Daj vediet potom cislo

miskanr1
6. dec 2013

@ludinka Tak to je super, že sa to ešte dá stihnúť. Hádam ich ten pregnyl udrží 🙂

gaga83
6. dec 2013

@bergalm super tesim sa ze ste ok;);) len tak dalej.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre