Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lusipe
17. dec 2013

@miskanr1 moja, ale ved si mala vcera zvysene HCG...nechces ist este na krv? podla mna by bolo dobre to skontrolovat...ved krv je naistejsia a mozno to rastie ale pomalicky...moooc drzkam palceky Miska...

ludinka
17. dec 2013

@miskanr1 je mi to velmi velmi luto ☹
az sa mi to nechce verit 😢
kiezby si sa v piatok este prekvapila a potesila 🤐
ale aspon ze mas tie zamrazene embrijka, tie to istia !!

jalaura
17. dec 2013

@miskanr1 juuj moja...ja este stale verim. Ved tam bol naznak... a aj HCG bolo zvysene....
Vydrz do piatku a chod na krv.
Kedy si mala robit RF test?

lusipe
17. dec 2013

@jalaura a tebe dnes moooc drzim palceky, aby bolo krasne HCG 🙂

miskanr1
17. dec 2013

@jalaura
@jalaura
@ludinka Baby jasné, že ešte do piatku na krv pôjdem. Ale už to asi bude zbytočné. Dnešný test 10 tkovi bol biely. Už ani náznak ako na včerajšom. Poslala som Foto Stelcovi, tiež nakázal zopakovať odber krvi v piatok. Vraj je pre nich rozhodujúca krv a nie moč. Takže RF test som nerobila, lebo ten je 20tkovi. Načo ked ani 10 tkovi nevyšiel?

jalaura
17. dec 2013

@lusipe jeeej ty si zlata ze si pamatas...idem az vecer okolo 18,00 tak ho budem vediet az zajtra asi.
Inak dnes rano som sa zobudila na taky zvlastny pocit ze tam v brusku nic nie je - tak som utekala hned robit test (posledny co som mala) a okamzite vysli 2 silne ciarky, tak som sa ukludnila lebo naposledy ked som mala tento pocit tak to nedopadlo dobre....ale stale mam take pichanie sem tam v brusku tak dufam ze je to dobre znamenie

jalaura
17. dec 2013

@miskanr1 ale vtedy si na desiatkovom nemala nic a na 20tkovom si mala ciarku, nie?

bergalm
17. dec 2013

@miskanr1 no ja som mala ,ale lepsie ciarky na RFteste ako na 10tkovom mamateste este to nevzdavaj tiez som bola z toho zo zaciatku vyvedena z miery a vidis presne ako pises este skus krv ved aj dafy mala zo zaciatku nizke HCG vela stastia 🙂

ludinka
17. dec 2013

baby chcem sa spytat mali ste pocity po et ako pred mrchou?? nemyslim teraz pichanie v podbrusku ale ja mam vzdy pred mrchou take stavy ze mam take tlaky v bruchu a prezenie ma,a teraz mam tiez tieto pocity 😖

cikyta
17. dec 2013

@ludinka áno 🙂 uplne rovnaké pocity, ako ked som mala dostať mrchu 🙂 ....... ked sa príznaky vystupňovali a ja som všetku nádej zahodila, vyhrabala som prichystaný tehu test už iba z recesie a použila ho.....slzy v očiach, bolesti, nervozita a pocit už už sa ide mrcha spustiť.....po použití som si pretrela slzavé oči a zaostrila zrak na dve // . Krvy by sa vomne nedorezal. . . . . 😉

nelly3
17. dec 2013

@bradik
no ak vsetko pojde ako ma tak zaciatkom roka, ja ale idem na dlhy protokol, takze asi februar, marec lebo januar idem na antikoncepicu, potom mam ist do RF, ze aky je dalsi postup. a ten menopur 600 som pocula, ale to je aky? ved je 75 jednotiek co som mala.

nelly3
17. dec 2013

@miskanr1
ved uvidis co krvicka a ak nie, nevadi, KET to isti uvidis 😉

lusipe
17. dec 2013

@jalaura tak to uplne chapem, ja tiez stale chodim na wc, ci nahodou nekrvacam alebo nespinim, ci sa nieco nedeje 😉 uz nam z toho sibe... 😉 jasne ze si pamatam...a moc drzim palceky...ja som dnes tiez bola na krvi uz tretikrat, tak snad pekne rastie... 😉

lusipe
17. dec 2013

@ludinka je to uplne tak, ved som vam pisala, ze ja som myslela, ze uz menzes dostanem, isla som na wc, ze uz krvacam...a nic....je to presne ten isty pocit....a dokonca aj teraz ma to obcas tak boli...vraj to moze az do 12 tyzdna...

jjajka
17. dec 2013

miskanr1 @jalaura @lusipe @schatje6 @ludinka - ahojte,
aj ja som dnes testovala a test je prudko negativny. Musim ist aj na krv ak pride ms?

lusipe
17. dec 2013

@jjajka moja a kolky den si?

jjajka
17. dec 2013

@lusipe dnes som 13 dni od vkladu, 15 dni od oplodnenia vajicka. Kazdu chvilku pride ms.

lusipe
17. dec 2013

@jjajka jajda, je mi to velmi luto ☹ kazde slovo asi zbytocne...preto posielam silne objatie...

jjajka
17. dec 2013

@lusipe mam v praci tolko roboty, ze mi to ani nedochadza. Skoda len ze nam nevysiel ten1 mrazacik. Nechce sa mi ist odznova a hlavne neviem ako to vybavím s tou poistovnou.
Teraz som to sice na poistovnu poslala, ale po tom, co som tu vcera citala, tak mi to isto nepreplatia.

ikuska
17. dec 2013

@miscok Ahojcek, tak som rada ze sme nasli krasny vianocny darcek pre nasich mm, nakolko sme im nemohli natajnaka oznamit vysledky tehu testov .... 🙂 Verim ze aj tvoj mm bude nadseny, fakt je to krasny zazitok a dievcata hovorili ze sa da pocut aj ako plava v maternici, ale to som este nestihla preskumat ... 🙂

lusipe
17. dec 2013

@jjajka budem ti moooc drzat palceky... ale v Brne je ten soft velmi rychli a len aby si si to predtym vybavila na poistovni. verim ze sa to podari... 😉

jjajka
17. dec 2013

@lusipe dakujem, uvidim kolko bude trvat poistovna, to sa bude dat zacat vybabovat asi uz len po sviatkoch.

jjajka
17. dec 2013

@miskanr1 je mi luto, ze ti to tiez nevyslo, ale mas mrazacikov, tak to mas super. Uzi si VIanoce a v januari ides na to 😉

miskanr1
17. dec 2013

@jjajka Jéééj moja tak aj mne je ľúto, že ti to nevyšlo. ☹ No ja veru spolieham na tých snehulkov. Uvidíme čo bude v piatok, ale už som mala biely test tak si nádej nerobím. Už to beriem tak, že si budem zbytočne do seba pchať utroš.

miskanr1
17. dec 2013

@jalaura no moja to je pravda. Ved skúsim teda ráno. 🙂

ludinka
17. dec 2013

@jjajka to je skoda ☹ ale predsa len by som este isla na tu krv to je 100 istota
@miskanr1 ak mas este ten rf test tak ho zajtra urcite urob! niektore 10 testy vraj stoja za prd 😒

@lusipe
@cikyta dakujem za odpovede, asi naozaj ziaden priznak nic neznamena, ani mrchu ani tehu, esteze pojdem na tu krv, aspon tej sa da verit 😅

falin
17. dec 2013

@jalaura - zmen si rok nas 2014 😉 Mas pri podpise ze babo sa narodi v auguste 2013 🙂

@nelly3 @ria191 - caute koculky samostatne, aj ja som uz viackrat bola sama 😉

@maminka142 - neda sa kupit bez predpisu, ale ked sa ti nechce k svojmu dr, napis do rf nech ti poslu recept a vyzdvihned si to tu. Bez doplatku stoja cca 5,8€ za krabicku

@miskanr1 - to mi je luto ze to nevyslo, vyzeralo to nadejne ☹ , verim ze ket dopadne lepsie

lusipe
17. dec 2013

Ahojte dievcata....tak dnes 20 den po KET som bola do tretice na odberoch HCG...hodnota pred riedenim viac ako 10.000 a este do rana by sa to malo zriedit a to by malo byt ovela viac....tak rano podam dalsie info...snad je to dobry znak a babusko bude na spravnom mieste 🙂

schatje6
17. dec 2013

@miskanr1
@jjajka ahojte, ja som vcera vecer testovala znovu, ciarka taka ista ako bola rano-to bol 25kovy test.dnes rano pepino 10kovy a bol tam len duch.bola som na krv a hcg 20 aj nieco tak zajtra idem k dr.co dalej a tiez napísať do brna...okrem toho sompocas dna slabo zaspinila tak teraz konečne lezim lebo som mala fofry cez den.ale citim sa netehotno....ale my nemame mrazacikov a niesom si ista ci mam silu na 7.ivf 😔

schatje6
17. dec 2013

@lusipe super babatko rastie tak ako ma 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre