Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

jalaura
21. jan 2014

@miskanr1 ahoj je mi to luto..... daj sa trosku dokopy....hlavne co sa tyka tela... ja som po prvom neuspesnom brala aloe vera ale kvalitnu a matersku kasicku.... neviem ci prave to pomohlo ale podarilo sa....musis si asi najst co tvojmu telu vyhovuje a trosku ho posilnit do dalsieho boja....
velmi ti budem drzat palce

miskanr1
21. jan 2014

@ludinka No práve mi písal Marcel, že by to navrhol vyšetriť. ale vraj je to len na mne, lebo po prezretí mojej karty skonštatoval, že sme mali všetko tak ako má byť. Aj stimulka, aj kvalitné vajka aj embrijka. Vraj možno ešte viac šťastia nám chýba. Tak som mu poslala teraz výsledok našej genetiky, ale vraj aj tie mutácie by bolo možno dobre vyšetriť. A to kde sa chodí?

miskanr1
21. jan 2014

@jalaura Ďakujem moja 🙂 aloe poznám veľmi dobre a tiež ho plánujem zasa nasadiť 🙂 A ty sa máš ako? Už Ti je lepšie?

miskanr1
21. jan 2014

@tinkatinulka a na hematológiu ma pošle môj gynekológ?

tinkatinulka
21. jan 2014

@miskanr1 pytaj sa od neho..alebo baby chodia k dr. Drakulovej do BA, popytaj sa je suprova..a ani odporucanie od gyndosa myslim nepotrebujes ked mas po IVFkach.

miskanr1
21. jan 2014

@tinkatinulka No skúsim zistiť čo mi povie môj dr. Možno aj tu v NR by mi to vedeli vyšetriť. Nech nemusím zbytočne cestovať.

ludinka
21. jan 2014

@miskanr1 inak stelcl ma pravdu dolezite je ze mate kvalitne embirjka, to je uloha caru -zbytok je uz na nasom tele ako sa stym vysporiada...mozno vam naozaj chybalo len stastie

miskanr1
21. jan 2014

@ludinka Už som sa objednala môjmu gynekológovi. Uvidíme aké daľšie vyšetrenia mi navrhne. Minimálne skúsim tú hematológiu. Všetko čo sa dá si dám urobiť tu na SK aby som to zbytočne v Brne neplatila

ludinka
21. jan 2014

@miskanr1 ved jasne ved to vsetko ti aj doma vysetria, navyse mne stelcl povedal ze je lepsie ked liecbu na riedenie krvy sleduje hematolog, oni v care sice davaju anopyrin alebo fraxapyrin ale co som citala clanky o tom tak niekedy ze to moze byt aj naskodu

lusipe
21. jan 2014

@miskanr1 MIska moja, je mi to strasne luto, ako pises, vsetko si mala ukazkove...aj nam Marcel vravel, ze to uz je o stasti a ze je zbytocne robit vela vysetreni, ak nema vazne podozrenie....moc na teba myslim a drzim palceky do dalsieho boja...ja verim, ze ti to vyjde coskoro...

ludinka
21. jan 2014

@lusipe ahoj ako krasne ti tu ubieha uz 11 tt 😵 🙂

miskanr1
21. jan 2014

@lusipe ďakujem Ti pekne moja. A Tebe samozrejme držím palce do úspešného konca. Pamätám si, že pri konzultácií sa Štelc smial, že musí byť pri mne opatrný ked zbadal moje vaječníky, plné folikov. 🙂 No ja verím, že nám to víde. A uvidím čo povie môj gynekológ 3.2.

ludinka
21. jan 2014

@miskanr1 neboj mna moj gyndos tiez len povzbudzoval ked nevyslo to ivf ko, ze mame velky potencial a ze je to aj o stasti

miskanr1
21. jan 2014

@ludinka No veru, už to tak asi bude 🙂

mimika1973
21. jan 2014

@ikuska 🙂 tak uvidite coskoro na utz co sa skryva presne v brusku 😵
Kocik aky si tipujete? znacka? farba?

lusipe
21. jan 2014

@ludinka hej leti to...len som babuso nevidela od 30.12. a idem az 29.1.....tak ani neviem ci je vsetko v poriadku...ale tak nespinim ani nic...tak pevne dufam 🙂 a ty sa mas ako?

lusipe
21. jan 2014

@mimika1973 a ty uz mas NT skrinning za sebou?.... 😉

lusipe
21. jan 2014

@miskanr1 urcite Miska....verim v tom a budem drzat palceky 😉

mimika1973
21. jan 2014

@miskanr1 do tretice vsetko dobre! 😉 Urob vitamin kuru, a smelo do toho! HB je velmi dobra znamka, my sme nemali ani take, ani len XB a tehulkujem s EB! 😵
Vraj jar je velmi dobre obdobie pre telo aj dusu... 🙂 takze KETik na jar? 😉

mimika1973
21. jan 2014

@lusipe to je co ten NT scrining?

ludinka
21. jan 2014

@lusipe ved naco stale robit sono ked vsetko prebieha ok...a to budes mat morfologicke sono ci obycajne toho 29.1.?
ja som tiez po ketku mam testovat ale az v nedelu..citim sa ale lepsie ako minule, uvidime v nedelu som sa citila ako keby som uz mala dostat mrchu ale potom to nastastie preslo a teraz sa citim celkom dobre,len ma sem tam pichne v krizoch-ale ja uz ani tieto priznaky nesledujem lebo to k nicomu nevedie 😀

ikuska
21. jan 2014

@mimika1973 ja chcem zatial Peg perego Book+ sportivo a farba bude perla alebo avana, este neviem ci podvozok nebude four, chcela som kupit uz pouzitu vanicku, nakolko sa pouziva tak 1/2 roka ale uvidime este... ale zase mame prve babatko a ta vanicka sa mi paci, ked je babetko v takom ulozene ... 🙂

miskanr1
21. jan 2014

@mimika1973 Veru skúsime na jar, ked už bude aj slniečo svietiť, dobíjať nás pozitívnou energiou a tiež vitamínom D 🙂. No určite si mala viac štastia.

miskanr1
21. jan 2014

@ludinka presne tak netreba sa vôbec sledovať.

lusipe
21. jan 2014

@mimika1973 to je ten ultrazvuk v 12 tyzdni, co sleduju vyvojove chyby na dawnov a este nejake...a su tam k tomu odbery krvi na nejake zlozky...mna to caka buduci tyzden...

lusipe
21. jan 2014

@ludinka hej to bude ten skrinnig na downov a este nieco 🙂...juj, tak to mooooc drzim palceky...tfuj tfuj pre stastie, aby sa krasne uchytilo babusko... 😉

ludinka
21. jan 2014

@lusipe dakujem 🙂 rada by som uz isla v tvojich slapajach..

lusipe
21. jan 2014

@ludinka tak posielam tehu virusiky, aby sa na teba nalepili....drzkaj sa 😉

miskanr1
21. jan 2014

@ludinka
@lusipe
@mimika1973 Baby tak mi práve písal Štelc. Pozrel naše genetické vyšetrenie a povedal, že je to všetko v poriadku a vraj tie trombofilné mutácie nie sú také dôležité pri uhniezdovaní. Tak si vraj máme prísť po posledný nanučik 🙂

bimba8
21. jan 2014

@mimika1973 wau tak to si ma potešila,ze sa s EB zadarilo 😵 mooc gratulujem. My sme tiez prvý raz mali len EB. Tak snad druhýkrát sa zadari.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre