Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
23. jan 2014

@bergalm ahoj tak super že vpohode..a kedy budu vysledky?

bergalm
23. jan 2014

@tinkatinulka jeej no az 13.2. dlhoooo ale snad to bude dobree 🙂

tinkatinulka
23. jan 2014

@bergalm nemysli na to drobec je zdravý a to je hlavne..oddychuj a uživaj pokoj a klud.a viete co to bude? som nepostrehla..

mimika1973
23. jan 2014

@martinusa22 ahoj, super cochvila babenko bude tu! 😵
A co cakate? dievcatko ci chlapceka? 😉
Lebo vela si sem nechodila, tak ani moc nevieme ako to vsetko u teba prebiehalo... 🙂

mimika1973
23. jan 2014

@ludinka vsak je to este skoro moja, o 2 dni testni znovu a uvidis, ze bude silnejsia! 😉 a potom zas o 2 dni a to uz bude istota! 🙂

ludinka
23. jan 2014

@bergalm tak hlavne ze uz to mas za sebou....drzim palce nech su vysledky v poriadku, ja verim ze ano 😉

@mimika1973 dakujem za povzbudenie

mimika1973
23. jan 2014

@tinka9075 mal dobru vydrz! 😉 Asi sa dopredu bal, ze to nezvladne a vidis, pekne prekvapil muzicek! 😀 😵

bergalm
23. jan 2014

@tinkatinulka dakujem DIEVCATKO cakame

zoji79
23. jan 2014

@ludinka no pekne 😖 A to si mala 1. IVF ci? V decembri mi volalai zo vseoecnej ked mi preplacali junove IVF, ci sa chystam este na dalsie ivf, ze si to este poznacia.....tak neviem ako dalej ☹ Ale pre istotu asi ako nelinka hovori, skocim za dokim nech mi da doporucenie na preplacanie. Kazdopadne dikes za info 😉

tinkatinulka
23. jan 2014

@bergalm gratulujem tak ver dievcatku že tie hnusne testy len rozculovali maminu

sarasota
23. jan 2014

@bergalm som rada ze to mas uz za sebou a vysledky budu dobre bambulka je zdrava 🙂

ludinka
23. jan 2014

@zoji79 ano to bolo moje prve ivf, ale uz ked som nan isla vedela som ze si ho budem cvakat sama
ale skusila som to aj tak refundovat-napisala som tam list nieco ako ziadost o vynimku-ale povedali mi ze by mi to uznali iba ak by som mala aspon zaciatok stimulky v oktobri co som nemala 😒
ale kaslem uz nato ved keby mam ivf na svk tak ma to vide narovnako a mozno aj drahsie

zoji79
23. jan 2014

@falin Ahojky 🙂 Ci idem cez poistovnu alebo nie, este neviem, ale bolo by dobre, kedze Marcelko spominal pri dalsom ivf vysoke palky 😅 😅 . Budem musiet zistit, co prese chce poistovna. V najhorsom si dam augustovy nativ spatne zaplatit. To uz bude treti oriesok 😕

zoji79
23. jan 2014

@ludinka tiez pojdem do RF, ci refunduje poistovna, alebo nie. Vsak tam chodievam aj na kontrolu, uz ma menom volaju sestricky🙂 Poistovna neviem ci spravila dobry krok, kazdopadne zdravy rozum vedie do Brna. Ludinka, velmi ti drzim palceky, aby ti to vyslo 🙂 Test musi byt za 2 dni silnejsi 🙂

bergalm
23. jan 2014

@tinkatinulka
@sarasota dakujem Vam moc verime,ze to bude fajn a vsetko dobre dopadne 🙂

zibi
23. jan 2014

@ludinka moja drzim palce 🙂 je to dobra sprava ..daj mi vediet ako lebo teraz tu az tak velmi nestiham chodit 😝

bubo780
23. jan 2014

@miskanr1 urcite to chce oddych, pockat na slniecko a potom sup, nech je pekny vianocny darcek.. 🙂 my sme tiez uz prestavali verit, dali sme si oddych, vycistili hlavu, dodali ovocne a zeleninove vitaminy a podarilo sa.. teraz uz len aby bolo s bublinkou vsetko ok..
@bergalm drzim palceky, nech je vsetko ok.. hlavne mysliet pozitivne..

hencidlo
23. jan 2014

dievcata prosim vas nemate niektora aktualny cennik z Reprofitu? Alebo kde by som ho nasla? Vopred Vam dakujem za info :o)

bubo780
23. jan 2014

@hencidlo tento uz nieje aktualny? http://www.reprofit.cz/ivf/uhrada-cenik-ivf na konci celkom dole - cennik k 1.1.2014

hencidlo
23. jan 2014

@bubo780 aha som si nevsimla, ze je tam uz aj 2014 dakujeeem 😉

tinus8
23. jan 2014

@ludinka ja tiez drzim palce 🙂 ....namem asi ziadne priznaky, sem-tam ma pichne, sem-tam ma nadrapne a sem-tam m a boli hlava, ale nic intenzivne a neznesitelne.... krize som rano troska citila a preslo to.....

ludinka
23. jan 2014

@zibi jasne dam vediet neboj 🙂
a dakujem

strapula27
23. jan 2014

@tinkatinulka ano,posluchaju🙂 uz je to lepsie, mali tri mesiace a zacali aj lepsie spinkavat...napr. vcera v noci sa napali o osmej vecer a vstali az rano o piatej😀 chytame sok z tolkeho spanku😀 kazdy den robia pokroky,dufam,ze to tak pojde dalej....

lusipe
23. jan 2014

Dievcata, prosim bolieva aj vas sem tam podbrusko? teda som v 12tt a dnes ma celkom pobolieva....

jahoda333
23. jan 2014

@lusipe to je normalne roztahuje sa ti maternica ziadne obavy 😉

lusipe
23. jan 2014

@jahoda333 si zlata, velmi pekne dakujem....ved chapes, obavy su stale 😉 neviem sa dockat skrinningu o tyzden, snad bude vsetko ok.

jomini
23. jan 2014

@lusipe
@jahoda333
@strapula27 baby, prosim v rf robia opu a et aj cez vikend?

jahoda333
23. jan 2014

@lusipe urcite bude vsetko v poriadku nebojkaj aj ja som mala obavy ked ma pichlo zabolelo ale je to normalne pekne sa drzkaj ja uz pomaly finnisujem konecne lebo maly ma velmi tlaci na rebra a je to teda bolest ale tak vydrzime vsetko 🙂

jahoda333
23. jan 2014

@jomini no mne robili et v nedelu vzdy ma nejaky lekar sluzbu

lusipe
23. jan 2014

@jahoda333 len pkene este vydrz chvilku, nech ja malinky krasne vyvinuty a zdravucky.... 😉 ja uz sa tesim, ked pride jar a budem si uzivat tehotenstvo 🙂...tieto zimne bundy ma nebavia 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre