Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

evadek
23. sep 2014

@beni23 neboj..to je asi normalne...)..dame to..🙂

rebeka33
23. sep 2014

@beni23 nie nie 2prasky mozes rozriedit z 1vodou.Ta voda.je len voda na injekcie nie ucinna latka .ta je vtom prasku.

rebeka33
23. sep 2014

@beni23 prepac uz ti odpisali predomnou. Iniciativjy bl..

beni23
23. sep 2014

@rebeka33 To nič v pohode 🙂

beni23
23. sep 2014

@evadek Tak musíme to dať, neviem ako u teba, ale u mňa je to už 7 rokov čo čakám, že prirodzene, aj keď pred 3 rokmi sme boli na IVF v KE.

evadek
23. sep 2014

@beni23 my sa tak dlho nesnazime..ale pre mna to je uz velmi dlho..mozno dkopy ani nie tri roky...mozno dva..neviem...
Mame za sebou len jedno IUI...ale vela diagnoz....a dufam,ze v Brne to vyjde..🙂
Si velmi silna...ze uz tolko dokazes cakat..ale ono to raz musi prist..a v lepsich rukachako v Brne nemozeme asi ani byt🙂

beni23
23. sep 2014

@evadek Aj ja si myslím,že Brno je správna voľba, silná som len niekedy ma chytí taký stav, že prečo už všetci majú detičky a ja ešte nie. No dúfam, že teraz sa to zmení. Prajem tebe ako aj ostatným dievčatám tu, aby čo v najkratšom čase držali svoje detičky na rukách, pretože nič na svete nie je krajšie ako dieťa.

evadek
23. sep 2014

@beni23 neboj...naaaas cas este len pride 🙂 ..my si cakame len na spravnu dobu 😉

beni23
23. sep 2014

@evadek Máš pravdu, my si to vychutnáme troška neskôr ako ostatné 🙂

evadek
24. sep 2014

baby neviete ako sa dat dokopy..?..beriem Medrol..to znizuje imunitu..ochorela som ( ja nebyvam chora) a nie a nie dostat sa z toho...myslite, ze sa dám dokopy, alebo musim ist k lekarke ?...( mam tu virozu co je teraz, som strasne zahlienena, hlieny mi stekaju dole, neviem ich vysmrkat ani vykaslat)...

rebeka33
24. sep 2014

Ahojte babulky hlavne tehulky idem sa pochvalit . Morfologia dnes u Dankovcika v poriadku ,vyzerame zdravy a mame pipika takze chlapec 🙂 .

diska
24. sep 2014

@evadek kup si acc long na odhlienenie mne to kazali v RF pred ET ked som bola chora.

evadek
24. sep 2014

@diska Ďakujem...)

diska
24. sep 2014

@evadek 😉

beni23
24. sep 2014

@rebeka33 Gratulujem 🙂

ria191
24. sep 2014

@rebeka33 gratulujem nie je nič krajšie keď to niekomu takto krásne výjde 😀 😀 😀

lienka_1
24. sep 2014

@ria191 Cau draha! 😉 Som Ta davno necitala 😀

ria191
24. sep 2014

@lienka_1 😕 😕 😕 "ešte aby ťa to nemrzelo" 😀 😀 😀 ale nie to teraz nehrozí kua nemám čas ale ja si ho nájdem kočko ver mi o chvíľku 😀 😀 😀 . Ako v práci ?

lienka_1
24. sep 2014

@ria191 V praci??? Uf! Mozem na tomto fore nadavat????? 😀 😀 😀 .....ale ked privriem vsetky oci a ocka na silonkach tak sa da. A ked vyrobim tony papierov, tak sa obcas stane, ze aj robim to, co som chcela robit. Snad sa to po uvodnom administrativnom kole zlepsi 😀 😀

ludinka
24. sep 2014

ahojte tak aj ja sa idem pochvalit 🙂
dnes som bola na sono, krpec je zatial v poriadku, NT bolo v norme a aj nosova kosticka bola 🙂
konecne som dostala aj tehu knizku tak sa vytesujem 😵 🙂
baby zelam vam vsetkym nech toto prezivate cim skor 🙂 ja som bola dost velky pesimista ale v brne su naozaj super a pomozu, len treba vydrzat 🙂 😉

tinkatinulka
24. sep 2014

@ludinka gratulujem nadherná správa

evadek
24. sep 2014

@ludinka gratulujeeeeeem....🙂

pbetuskap
24. sep 2014

baby dnes som volala do brna ohladom embrijka, mame zial len jedno embrijko, tak drzte silno palceky nech bojuje a vydrzi do ET a potom uspesne do konca 😉 na jednej strane placem ze je len jedno, no na druhej strane silno dufam, ze bude to spravne a vitazne pre nas

rebeka33
24. sep 2014

@ludinka gratulka len tak dalej ,nezmenis si status nech vieme v kt.si tt.

malickaberuska
24. sep 2014

@ludinka gratulujem 🙂

malickaberuska
24. sep 2014

@ludinka A prečo si bola skeptická? Problém bol na strane tvojej alebo manželovej?

malickaberuska
24. sep 2014

@pbetuskap držím palce 🙂
Koľko si mala vajíčok?

tixx
24. sep 2014

caute kocky, tak mam dobru spravu - co je,ze mi potvrdili,ze som tehotna 🙂 ale lekarovi sa moje hcg zdalo privysoke... je to podla vas normalne? mam ist v piatok na kontrolne sono... ET som mala 5.9. a HCG mam vraj 10 000... stretli ste sa s tym niektora? dufam,ze v piatok bude vsetko ok a ze ma nevyplasi ako naposledy vcera, ked mi povedal,ze tam "nic nevidi" 😖

donatela
24. sep 2014

@rebeka33
@ludinka
Super, ze som nakukla, aspon viem, co mate nove. Gratulujem vam obom k peknym vysledkom🙂 len tak dalej...
Ja mam v piatok vysledky z triplle testov a 17.10. velky morfologicky utz. Tak drzte palceky... Dam potom vediet ako sme dopadli.

ludinka
24. sep 2014

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre