Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

diska
11. nov 2014

Dievcata prosim neviete mi poradit neakeho internistu v Ba? najlepsie Petrzalka.

crazybabenka
11. nov 2014

baby...viem že strašne predbieham.....ale chcem vedieť na čo pripraviť......na koľkú Vás objednávali cca na OPU....koľko to celé trvalo....od vtedy ...čo ste boli akože na čas objednané a pustili Vás domov 😀 😀 😀

ivka3901
11. nov 2014

@gagirl jéj teším sa moja s tebou rada čítam takéto správy čo baby majú pozitívny tehu testík po KET 🙂 ozaj kolko si si dávala vložiť a aké kvalitné embryjko?

ludinka
11. nov 2014

@crazybabenka ked som bola prvy krat tak mali vela prace a OPU sme mali o 10:00, takze som tam mala prist na pol desiatu, zobrali ma cca nacas a po zakroku som tam bola asi len 1,5 hod--zavisi od teba ako sa budes citit, na izbe som bola sama s manzelom
druhy krat mali menej roboty a objednali nas na 8:00 takze sme tam mali prist na pol osmu a tiez sme tam boli len cca 2 hodky 😉

ludinka
11. nov 2014

@gagirl super sprava 🙂 😵
vidis ja som ti to hovorila ze KET byva uspesnejsi..........drzim ti palce nech to dalej pokracuje takto dobre 🙂
veru ja som tiez bola pesimista az kym som prvy krat vdaka RF nevidela tie // 😉

ludinka
11. nov 2014

@gagirl a bola ta ciarka v limite? nedas nam foto?

inak ten RF test je ovela citlivejsi ako vsetky ostatne testy tak teraz urcite pockaj s testovanim, aby si zbytocne nestresovala ked bude zajtra ciaka slabsia, jedine zeby si mala RF testov viac -co asi nemas 😅

diska
11. nov 2014

@ludinka suhlas,najkrajsie ciarky ukazuje RF test.

diska
11. nov 2014

@crazybabenka ahoj,,tak pozeram,ze konecne bude aj punkcia,super.
Ja som bola 2 x s vzdy sme mali take stastie ,ze nas dali na 8rano a boli sme s muzom na izbe.Pred zakrokom prisla este Dr,chvilu pokecala ako sa citim a ze ideme nato.Potom sa o teba staraju sestrciky ked sa preberies,ja mam take okno,ze netusim ako som sa dostala do postele 🙂 Potom zas pride Dr..povie co ako bolo,kolko co navrhuje dohodnete sa a da ti vsetko aj napisane,ze ake mas uzivat lieky,ako a kedy kde volas o embryjka,potom ked si v pohode uz ides domov a este raz na rcepcii sa ta opytaju ci mas vsetko co potrebujes. 😉

crazybabenka
11. nov 2014

@ludinka
@diska juj baby nestrašte s 8 hodinou.....to by sme museli vyraziť cca o 3tej pol4 ráno z domu 😀 😀

@diska či bude punkcia uvidím zajtra.....no dúfam....že to už konečne dotiahneme do konca 😉

tlucka
11. nov 2014

@gagirl Zlatíčko, gratulujem 😉 Teším sa s tebou, že sa to konečne podarilo 😉 Dúfam, že nás o pár dní potešíš vysokým hcg. 😵 😵

tlucka
11. nov 2014

@tixx Ahojky mamina, ako sa máte? Drobček dúfam že krásne rastie. 😉 🙂

tlucka
11. nov 2014

Ahojte kočky 🙂 Všetkým novým tehulkám gratulujem 🙂
Ak sa ostatné kočky neurazíte, teším sa hlavne s @bergalm. Veľmi som ti to priala, aby ste mali naspäť svojho anjelika. 🙂
Tuším v RF naozaj dostali príkaz zbaviť sa všetkých Sloveniek 😀 😀 😀
Takže hlavne staré korčule 😀 (nielen vekom, ale aj oxidovaním v tejto téme), hor sa do Brna, teraz je náš čas 😀 😀 😀

diska
11. nov 2014

@crazybabenka urcite sa da s nimi dohodnut aj na case,takze sa neboj 😉

bergalm
11. nov 2014

@dorotka66 praveze nie nikdy som nemala problem s tlakom tak teraz uz sme mudrejsi i ked za tak vysoku cenu ,co nas to stalo 😔

balance
11. nov 2014

Ahojte baby, dnesna konzultacia dopadla OK,clostil s merionalom doma, uz len pockat na ms a mozeme zacat 🙂 to ten dr.Koudelka je taky humorista? ako zbadal mojich 5 papierov s vysledkami, ktore sme mu doniesli, tak hned sa spytal, ze to len toto? Ze mu tam nosia ine stosy a ked zistil, ze sme obaja zdravi a chyba je v tom, ze nemam vajickovody, tak povedal, ze sa tesi, ze im zlepsime statistiku 😉 Tak snad ma pravdu a dopadne to len a len dobre. Inak co sa tyka RF v Martine, tak vidi to este na takeho polroka, dokym to tam spustia.

bergalm
11. nov 2014

@dorotka66 zatial ziadnu ale zajtra pisem mail ,v papieroch mam 0,4tusim

bergalm
11. nov 2014

@elienocka dakujem

bergalm
11. nov 2014

@mimika1973 dakujem no zatial to tak vyzera a dufam,veriiiiiiim ,ze to tak aj ostane do Jula 2015 😀

bergalm
11. nov 2014

@diska no ten spodny mas vysoky veru ja by som isla k lekarovi,vies nieje to sranda a treba to podchytit hned

mimika1973
11. nov 2014

@gagirl super moja!!! 😵 😵 Nech Ti HCG pekne rastie a tiez aj brusko do 9.mesiacov!!! 😉 😵
Bola to vitazna HB2 teda? 😉 maly bojovnicek! 😵

diska
11. nov 2014

@bergalm no ved uz googlim neakeho internistu ,ty nevies neakeho v Ba poradit?

mimika1973
11. nov 2014

@bergalm ano ano bude dalsi maly racik! 😵 😀

gagirl
11. nov 2014

@lemoni86 dakujem🙂

bergalm
11. nov 2014

@tlucka ahoj moja velmi ti dakujem Klarka nam ho asi fakt poslala anjelika ,teraz uz len cakat a verit,ze to bude dobre

bergalm
11. nov 2014

@diska neviem veru nie som z BA

bergalm
11. nov 2014

@gagirl teeeesiiiiiiiiiiiiiiiiim sa s Tebou,tak vidis teraz uz len vyckat na krv ,potichu gratulujem moja 😉

bergalm
11. nov 2014

@mimika1973 veru mam svagra raka a sestra mi hovori to bude dobry cloviecik ako maj muz 😀 😀 😀 zajtra ma caka krv a vysledok bude az vo Stvrtok

rebeka33
11. nov 2014

@dalida no ako vysledky. nenasla som. ja som chodila po vklade do prace a to som verinar. pokial nezdvihas tazke a nenervujes sa tak tam chod. urtos postupne.estrimax neviem.

haimi
11. nov 2014

@gagirl no vidis, som ti hovorila 😉 a velka gratulacia

gagirl
11. nov 2014

@ivka3901 dakujem..vkladali jenu HB2..posledneho mrazacika..🙂
@ludinka dakujem..🙂ano..vravela si a verim ze to dobre dopadne..musiiii.:🙂ja som myslela ze rf test tym ze je 20 kovy nie je az taky citlivy ked sa robi skor..ale viac uz veru takych testov nemam..nedali mi..🙂ktori test sa vam inak najviac osvedcil,ja som dostala zatial len pepino..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre