Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miminkad
30. aug 2011

@lulu10 viem,ze kamoske davala aj nejake pripravky pit
@callex ja patrim vitouskovej,tak rozmyslam,ci ju nepoprosit,nech to spravi komplet ona....
@rienok tak to je super sprava a je to mozne 😒

lenka_21
30. aug 2011

Baby, tak aj mam dobru spravu ... dnes mi potvrdili, ze vsetky kontrolne stery mam negativne a tak uz len pockat na mrsku a sup na to 🙂 😉 🙂

@miminkad Dakujem za tip

@rienok Blahozelam k super spravickam ... ked som citala tento clanok, tak som si spomenula na teba i ked verim, ze najblizsia stimulka a uz sa to podari ... ved musi s tej motyky vystrelit 😀 😀 😀
http://www.neplodnost.org/forum/topic702-13-let...

@lulu10 Co mas nove ty, ako si dopadla u Dr?

@cecil36 To je fakt na porazenie 😠 😠 😠 ... verim, ze ti tie tbl.zaberu 🙂

@callex No ved prave, ze je na to len Prednison, ale kazdy ma iny liecebny postup ... citala som forum kde pise Doc.Madar pacientkam a ak mas nieco indikovane tak by sa to nemalo brat iba po ET, ale preliecit aj predtym a ake davkovanie a liecbu ma urcit Dr.na imune ... No nic, teraz sa tym budem zaoberat ak by IVFko nedopadlo dobre ...

callex
30. aug 2011

@cecil36 joj chuda nase..silno drzim vsetky prsty ktore na sebe a v sebe mam aby to zmizlo a nemusela si do nemocky.
@rienok to je na jednej strane super a na druhej to nastve..plne chapem ako sa citis.tak uz len presetrit mm a jeho spermosky.

callex
30. aug 2011

@lenka_21 super..to potesi..a hura na to.

callex
30. aug 2011

ahojte babulky...po par chlapcoch to tu trosku zamiesam..budeme mat reprofitacku 😀 jupiiiiii.a v tomto brusku si odpociva.

miminkad
30. aug 2011

@callex krasne ste baby 😉 moooc sa tesim 😵 😵 😵 😵 😵

lenka_21
30. aug 2011

@callex Jeeeeeej supeeer, blahozelam!!!! No aspon to budeme moct parikovat ... sa tesim 😀 😀 😀 A krasne foto, aj ja chceeeem ... 😝

miminkad
30. aug 2011

@lenka_21 pocuj,ty das zaciatkom septembra zarobit chlapca a ja koncom babu 😉

lenka_21
30. aug 2011

@miminkad Jasne, len opacne ... ja chcem babu 😎 😎 😎 ...musim im napisat, aby spravili ten spravny koktail 😀

miminkad
30. aug 2011

@lenka_21 no mm chce chalana,tak ok,ak ti nevadi,ze bude zatko mladsi 😀 😎

lenka_21
30. aug 2011

@miminkad To je v pohodke, bude mat skusenu babu 😀 😀 😀 ... moj mm stale toci o chlapcovi, ale podla mna si tajne praje babu, len to nechce priznat 😎 ... ked som bola tehu tak som ho raz vymakla ... myslel si, ze spim a tak sa k babetku prihovaral zenskym rodom ... inac stale muzskym 😝 😀 😝 Ale v podstate je to jedno, hlavne nech uz to je 😅 😅 😅

miminkad
30. aug 2011

@lenka_21 😀 tiez som toho nazoru,hlavne,nech to je.ja uz som ten caj objednala.len neviem,dokedy ho treba pit 😕

lenka_21
30. aug 2011

@miminkad A stale nechapem preco cakas s tou stimulkou ... bol dovod preco si nezacala teraz??? Potrebujem partacku 😝 😝 😝
Ja som si nestihla ten caj este pozriet ... musim rychlo 😀 😀 😀

callex
30. aug 2011

mm chcel chlapca vraj o toho sa nebude musiet tolko bat a ja dievca...takze jeden z nas uspokojeny bol. 😉

rienok
30. aug 2011

@callex úžasné 😵 😵 😵 krásne bruško a nádherná mamina 🙂 veľmi Ti to svedčí . Pochvala aj Igimu za krásne fotečky

callex
30. aug 2011

@rienok sa budem cervenat...brusko bysi mohla prist aj osahat. 😀

miminkad
30. aug 2011

@lenka_21 no lebo mi povolila vitouskova v septembri,po styroch cykloch

rienok
30. aug 2011

@callex ak budeš po 20. septembri doma tak prídem 😉 dovtedy robím ako včelička na katalógu... ale potom si prídem pre tehu vírusiky 😵

tinna13
31. aug 2011

@callex ahoj, blahozelam k dievcatku, takze ti to vyslo, super. ja som trdlo, ked si mi vcera pisala, ze idete do Hlohovca myslela som, ze na nakupy, vobec mi to nedoslo 🙂 mate aj pekne fotky, ukazala sa vam?

lulu10
31. aug 2011

@lenka_21 ahoj no ja tiez cakam na vysledky sterov, ktore ale myslim ze nedopadnu moc dobre... stale mam nejaky vytok a neviem sa toho zbavit 🙄 ak by sa to nejako doliecilo tak by som v septembri skusila IVF, inak sono dopadlo ok, to je skvele ze ti to vyslo vsetko negativne, co by som ja za to dala, mozes mi napisat co si uzivala?

lulu10
31. aug 2011

@callex wáááááááw moc ti gratulujem k dievcatku, aj ja chcem bambuľku, a fotky su uplne najkrajsie 😵

cecil36
31. aug 2011

Dobre ranko vsetkym 🙂
@callex mooooc gratulujem k bambulke 😵 😵 😵 A fotky su naozaj uzasne 😉 A mate aj meno pre princeznu?

callex
31. aug 2011

@rienok beriem ta za slovo.
@tinna13 bola som aj v aladine..pokukala som a vravim predavacke ze idem na sono a ked budeme vediet co cakame zastavim sa:..lenze z ordinacie sme odisli o 17,30 takze uz som tam nestihla ist. ☹ ale mala som tam par veci vytipovanych.pozriem to cez net.malinka sa ukazala..dnes hodim fotecky.
@lulu10 skusala si protikvasinkovu dietu?
@cecil36 vsetky mena co sa mi pacili vychadzaju charakterovo zle..takze este len ideme vyberat.dlho bola nasa favoritka Amelie,..vcera ma uhovarali na Moniku..a to ked som si precitala co som vlastne zac tak som bola zhrozena.vravim si to mojmu dietatu nemozem urobit.

callex
31. aug 2011

@miminkad kto ti pise PN? gynekolog alebo obvodak?a co ti pisu?zrejme si dnes budem musiet nieco vybavit.

naveen
31. aug 2011

ahoj, ja tiez stale nic nestiham, stale ten hlupy audit, cely tyzden v robote, zabite sviatky... 😠 😠 😠 cele zle

@lenka_21 tak drzim palce, nech to uz vyjde

@rienok... super, ze su vysledky dobre.. ale takisto chapem, ako ti je ☹ daj ceknut chlapa, ci ti nekazi vysledky 😔 a mozno to len chce klud, pustit to,n eriesit, nekontrolovat ... ja viem bla bla.. sama na tom robim uz 2 roky a nedari sa, ale skus robit to, co ti kaze ten s tou alternativnou medicinou.. mozno uplne staci dat oblicky do poriadku, tie su zodpovedne za vsetko 😵

@callex ty uz teda mas riadne brusisko, ako rychlo to uteka, neskutocne ..

ja mam tiez v podstate dobre spravy, mam vysledky z hematologie, drakulova povedala, ze vsetko je ok, akurat nieco splietala s homozygotom,a le ze je to ok a ze mam nejake protilatky v tele v suvislosti so stitnou zlazou a doporucuje endokrinologa na sledovanie a ze sa mam urcite ozvat, ked budem tehu, aby nas pozorovala 🙂
a mam za sebou napravanie kostrce, dnes hrdunik a mam dalej cvicit mojzisku .. takze tak 😀
a schvalili mi tie lucky @mimikand .. dufam, ze ich uz nebude treba 😉

callex
31. aug 2011

@naveen mne tiez na hematologii zistili zvysene protilatky voci stitnej zlaze.nasadili mi 25euthyrox a super.ako dopadlo napravanie kostrce?dalo sa to ? 😀

bayley
31. aug 2011

@callex gratulujem!!!!! Tak ti vyšla tá preferovaná ružová 🙂

naveen
31. aug 2011

@callex.. jo strasna sranda.. ale vecer ma doost boleli klby, nechapem preco

ja ziadne lieky teda tlacit nechcem 😠 😠 😠 vravela, ze tehu by to nemalo ovplyvnovat, akurat, ze by sa to malo sledovat ako sa to vyvinie v buducnosti.. 😖

lulu10
31. aug 2011

@callex nie taku dietu som este neskusala, nemas popis co jest a co nie? alebo kde by som to nasla?

callex
31. aug 2011

@naveen ak to nie su vysoke hodnoty tak je to ok len to treba sledovat.na endokrinologiu sa objednaj cim skor.ja som mala tie protilatky vysoke a vlastne tie zvysene protilatky vedu k znizeniu cinnosti stitnej zlazy..casom.ak je problem so stitnou najlepsie co mozes urobit je brat lieky pretoze inak na to doplati babetko..vznikaju rozne demencie a ine vady.takze stitna musi fungovat tiptop.
@lulu10 v podstate v tej diete ide o vynechanie cukru,bielej muky.ak si das do googlu protikvasinkova dieta urcote najdes.ked ta trapia tie vytoky tak dlho urcite by som to vyskusala.ja som vytokmi trpela od 12rokov niekolkokrat do roka.gynekologicka uz bola zo mna nestastna.jeden den som si prisla po vysledky steru ze ok..a o dva dni som jej sedela v cakarni znova s vytokom.je to boj na dlhsie trate.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre