Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rebeka33
23. okt 2011

@takyna no ale je krásna a aká je už veľká.
Ten čas letí, o takom čase minulý rok som stimulovala 🙂

rebeka33
23. okt 2011

@miminkad to som rada,že sa to zlepšilo, myslím na vás.

@gerdusha ahoj, jasne ,že to nevzdávaj, mne tu hlasno kecá Sima, aby ste to skúšali 😀 😵

miminkad
23. okt 2011

@rebeka33 uvidime,co spravi ten agolutin...

cavik
23. okt 2011

@gerdusha ....jasné, že pamätám 🙂 🙂 ... a som rada, že som tu dnes potešila toľko reprofiťačiek 🙂 🙂 🙂 ...ktoré povzbudili mňa a ja teraz môžem povzbudiť všetky stimulantky a čakateľky ...a povedať,že nič netreba vzdávať 🙂 🙂

mia_15
23. okt 2011

@miminkad moja zlata,velmi na teba myslim....dobre,ze si zohnala ten agolutin. Zajtra ked pridem z roboty hned som tu,ale budem na teba cely den mysliet 🙂 Drzkaj sa.papa

miminkad
23. okt 2011

@mia_15 dakujem.aj ty davaj na vas pozor.papa

martini
23. okt 2011

@katy2 jeee, blahozelam aj ja. Nech sa vam dari a ste zdravi 🙂
@cavik @zuzla80 @rebeka33 @katy2 ...uz sa tesim ako raz urobime kosicke stretko malych pokladov z RF 🙂.
@miminkad aj ja pridavam moje drzanie prstov, velmi silno na teba myslime.

miminkad
23. okt 2011

@martini dakujem

lenkalienka01
23. okt 2011

@miminkad joooj, verim obom 🙂

gerdusha
23. okt 2011

@rebeka33
@cavik ,

no jo no...ale to nevzdavanie zacina byt tazsie a tazsie...

gabinkaa
23. okt 2011

@gerdusha ahoj moja, myslela som na Teba, že ako sa máš a ako pokračuješ, v inej témičke si písala, že sa to podarilo, čo sa stalo?

falin
23. okt 2011

@cavik - dakujem. Blahozelam ti, som rada ze vam to vyslo a Misko bude mat surodencov, supis. Velmi sa tesim. A dakujem za davky optimizmu, velmi mi to pomaha ked si precitam ze dalsej cakatelke sa splnil sen 😉
Prajem si aby si to v pohode dotiahla co najdlhsie. Inac nasa mala tiez sniva o Zuzke. Tak verim ze aj nam sa raz splni sen 🙂

@miminkad - a ty pracujes v TO? Ja som v TO rodila a dr. Nidalovi som chodila na poradnu pred porodom.
Fajn ze mas ten agolutin, myslim na teba

@zuzla80 - ahoj Zuzi, zdravim ta i Ninocku, ako ten cas rychlo leti, uz je z nej mala slecna

@rebeka33 - blahozelam dodatocne k Simonke 😉

@lenkalienka01 - opatruj sa s babuliatkami, nech sa pekne uhniezdia. Drzim palceky

@lenka_21 - Lenka ano, chodim aj do dlhodobiek na babätku 😉 . Odtial ma @zuzla80 a Kanhwa nasmerovali aj sem aj mi odporucili RF, za co som velmi rada 😉

@gerdusha - ahojky, ja este stale tiez bojujem. Nevzdavaj sa aj ked je to velmi tazke

zuzla80
23. okt 2011

@rebeka33 vidíš ja som si to ani nevšimla, a dodatočne aj ja gratulujem k vytúženému pokladíku Simonke, tešte sa z nej, nech vám robí radosť. A na stretko by som straaaašne rada prísť, len my máme teraz také obdobie vzdoru, že si momentálne neviem predstaviť s Ninkou niekam sadnuť na kávu. Jednak neobsedí ani chvíľku, od kedy chodí, tak by len utekala a keď jej niečo nedovolím tak ričí, hádže sa na zem a to by sme asi ťažko pokecali. Ale veľmi rada by som videla ďalších malých reprofiťáčikov 😀 😉
@falin ahoj moja falinka 😵 ako sa mi máš? Žiaľ nemám čas moc čítať ani MK ani babetko, dnes som len zahliadla Cavika tak som musela nakuknut, aj to som ju len preto zahliadla, lebo mám reprofiťacku témičku medzi obľúbenými a ona mi tam svietila. A vy ste v akom štádiu? Stimulujete, predpokladám, že asi niečo riešite keď ťa tu vidím - dúfam, že sa to uberá tým najlepším smerom, strašne ti to prajem 😵 😉 Držte sa a pozdravujem aj ja malú dcérušku 😉

falin
24. okt 2011

@zuzla80 - zuzulik ahojky, vy mate teraz narocne obdobie. Chce to najmä vela trpezlivosti ale uvidis, prejde to a vy budete zas riesit ine situacie 😉 Uzivaj si Ninusku kym je malinka, velmi rychlo to utecie. My uz mame skolacku. Kedy planujete ist po mrazacikov?
U nas plati asi heslo ze ked sa nieco moze pokazit, tak sa pokazi 😠 . Teraz v oktobri som stimulovala, mala som 11 zrelych vajicok (a ak by to bolo vyslo mala by som doma druhe julovciatko), uplne krasna uroda a ako na potvoru mm nemal ani jedinu spermiu, doteraz sme taku situaciu nemali, takze sok to bol riadny. Dr. mi narhol ze vajka zamrazia, nevyjdu nazmar a teraz riesime zlepsenie mm spg.
Zatial nas tie neuspechy neodradili a bojujeme dalej, nechceli by sme aby mala zostala ako jedinacik. A ona taktiez velmi tuzi po sestricke Zuzke 🙂

ninockaskv
24. okt 2011

@zuzla80 @tanitta @takyna ... jeej baby 😀 😀 , trosku takehoto optimizmu sa nam tu teraz zide, co ste sa dohodli, takto naraz vsetky? 😝

naveen
24. okt 2011

@callex jemine..t o asa ako da, natrhnuta pupocna snura? chuuda, ta si uzije, no nic, stale posielam pozitivnu energiu

@lenka_21 ja uz som z toho madar xixixi z tychto trofoblastov a imunity

@mimikand ..teba som hladala.. krucinal, do prdele.. ako je to mozne? 😠 😨 😨

lenka_21
24. okt 2011

@falin Len tam mas iny nick 😉 Ja som tam chodila dlhe roky, dokonca sme s babami zmenili forum na dlhodobe sympaticke snazilky ... predtym to boli len dlhodobe snazilky. Vela kociek Kanhwa, Martinka, Tinuss, Megy, Fiona, Ahojcek .... atd poznam 😀 😀 😀 RP je dobra volba ... Megy ma odtial dvojicky 😉

lulu10
24. okt 2011

@miminkad drzim palce a myslim na vas, dufam ze sa skoro ozves a budete ok 😔

lenka_21
24. okt 2011

@miminkad Myslim na teba ... drz sa moja!!!

@naveen My hovor ... tiez neviem co si mam mysliet ... Proste asi treba mat obidve, pre istotu ....

miminkad
24. okt 2011

@falin ano,robim v To.dakujem.

ahojte,prave som dosla od doktora.u nidala bolo sono lepsie.zobral mi hcg,v stredu mam prist na hcg.potom som sla k mojmu a tiez to pozeral.tak nejak mensie to neni.asi skor vacsie.ze ono zalezi,z ktoreho uhla sa pozera.v maternici mam asi 6cm zrazenin,co nie je dobre,lebo ked to zacne krvacat,moze odist aj embryjkko.sanca je mensia ako 1:1.vacsi problem je hyperstimulacny syndrom v kombinacii s prednisonom.ze ak tie cysty prasknu,bude to velmi zle.ale horsi mam len pravy vajecnik.lavy je lepsie.uvidime do stredy podla vysledkov,potom dr zavolam.odporuca hospitalizaciu,tak zvazujeme dve nemocnice.v pripade krvacania musim okamzite na pohotovost. ☹

@naveen tak to netusim ani ja,ako je to mozne....
@lulu10 @lenka_21 babule dakujem moc

lenka_21
24. okt 2011

@miminkad Ach jaaj, neviem co napisat ... kedy budu vysledky dnesneho HCG? Co hovoria na ten Prednison, mas ho brat dalej? Ake velke mas cysty? Tie su na vajecniku, alebo v maternici?

miminkad
24. okt 2011

@lenka_21 HCG budem vediet poobede po druhej.ten prednison brat dalej.cysty su na vajecniku.dnes boli nejak 7,8cm.v maternici mam tie zrazeniny.

rebeka33
24. okt 2011

@zuzla80 ja som tiež radšej za peknú jar ,niekde na Aničke ,tam aj s kočíkom aj s pobehujúcim dietkom. 😉

maticap.
24. okt 2011

@miminkad - stale silno drzim palce!

rebeka33
24. okt 2011

@miminkad no to mi je lúto, neviem či ti v nemocke nejak pomôžu. Ja som tam raz tak ležala a dávali mi tbl. dicinone. 😒 ale váčok je tam? tak je šanca. ležkaj a pozeraj telku nech na to až tak nemyslíš. Mne to pomáhalo. držím e palce.

miminkad
24. okt 2011

@maticap. dakujem.
@rebeka33 vacok nie je vidiet,ze moze byt za tymi zrazeninami.no v nemocnici ani mi moc nepomoze.len keby prasknu tie cysty alebo zacnem krvacat,tak ma mozu hned pozriet,prip.brat na sal.ze tie cysty su momentalne nebezpecnejsie.a vraj dicynone a kanavit u mna nemaju zmysel.picham len ten agolutin.idem si veru lahnut,len som si robila jest

lenka_21
24. okt 2011

@miminkad Musime verit, ze tie cysty sa vstrebaju ... bezne sa to stava ... K tej zrazenine sa neviem vyjadrit ... co povedali lekari, nevedia preco to tam vzniklo?

miminkad
24. okt 2011

@lenka_21 ze ono sa tvoria,ale nie tolko.dufam,ze sa to vsetko nejak da do poriadku

lulu10
24. okt 2011

@miminkad drzim palce nech sa to da do poriadku, cysty sa mozu vstrebat, len lez nech nezacnes krvacat, a kedy mas ist zas na kontrolu? a mino co povedal? keby si aj zakrvacala hnedou krvou tak to sa pustia len tie zrazeniny, tak sa nezlakni, mne gyndos povedal ze to je dobre ked sa pustia tie zrazeniny...a cysty sa maju tiez vstrebat?

zlatanka30
24. okt 2011

vie mi niekto povedat aka je uspesnost darovanych embryii v reprofite?podarilo sa niekomu ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre