Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
16. nov 2011

@linda81
@lulu10
@falin
a aj pre vsetky ostatne

lenka_21
16. nov 2011

@lulu10 @falin Baby, tak som rada, ze nie som sama co tu makam 😀 😀

@leamax Tak to je supeeeer, verila som, ze to bude dobre!!!

lulu10
16. nov 2011

@leamax koksóóóóó super, boze tak som rada ale ja som verila ze to bude ok 😵 si na rade!!!! a potom ja 😀

miminkad
16. nov 2011

@staga ja som ho pila a odporucam

linda81
16. nov 2011

@miminkad ahoooj.. tak ako? jeden ci dva drobce?🙂

lulu10
16. nov 2011

@miminkad haloooo no gratulujem mamča 😀

miminkad
16. nov 2011

ahojte babule,no pviem vam,bolo to o nervy.cestou mi bolo zle.prideme tam a uz mi vitouskova robi sono,tvarila sa divne,reku no uz je to v keli.hovori mi,ze ked mi ma robit sono,nikdy nevie,co ju caka,reku ani ja. a zrazu,ze pozrite srdiecko.ze musi ohlasit stelcla,lebo mu o mne rozpravala,co mi chceli spravit.takze babulko je ok,zodpoveda 7+2tt a to dnes este len zacinam 8tt,hematom je rovnaky,ale ze vyzera to celkom dobre.vyhrate sice este nemame.babulko je urcite na 2/3uhniezdene,tu 1/3 nevedia presne povedat.obaja sa s marcelom zhodli,ze je to dobre a to krvacanie sa cakalo.tak nadalej kludovy rezim,aj lieky,o dva tyzdne sono a pred vianocami screening u doubka

miminkad
16. nov 2011

babule moc vam dakujem,ze ste na nas mysleli 🙂
@lulu10 dakujeeem.ked budem moct,tak dame stretko u vas,len najdi iny podnik 😝

miminkad
16. nov 2011

jaj a ozaj,to ma nenapadlo,je tam jedno 😵

lulu10
16. nov 2011

@miminkad to je fantasticke 😵 moc ti drzim palce moc moc 😉 a nepojdete nahodou 1.12. do RF na to sono? zeby som sa vtierkla k vam 😅

miminkad
16. nov 2011

@lulu10 dakujem.no radi by sme ta zobrali,ale ideme 30.11.

linda81
16. nov 2011

@miminkad gratulujeeeeeeeeem velmi....velmi ti to vsetky prajeme🙂

lulu10
16. nov 2011

@miminkad jasne dame rande, len dobrych podnikov tu mame žalostne malo 🙄 neva pojdem busom, ide celkom dobry spoj a na druhy den ma pride mm zobrat 😉

lulu10
16. nov 2011

@miminkad musi to byt uzasny pocit vidiet srdiecko 🙂

bibi24
16. nov 2011

Baby, prosim vas, ked sa chcem objednat, tak musim len telefonicky, alebo maju aj nejaky vseobecny email?
dakujem!!!

a @miminkad velmi gratulujem 😵

miminkad
16. nov 2011

@linda81 dakujem.tak este uplne vyhrate nemame,ale snad to uz dobojujeme
@lulu10 no ved nejaky vymyslis 😉 skoda,boli by sme ta zobrali

miminkad
16. nov 2011

@bibi24 dakujem,da sa aj telefonicky alebo mailom.na stranke su adresy a mozes napisat tomu ktoremu dr chces ist

miminkad
16. nov 2011

@lulu10 no to veru aj bol,nemohla som tomu ani uverit.a mm ani nehovorim,ten je nateseny neskutocne.

bibi24
16. nov 2011

@miminkad neviem ku ktoremu chcem, chvalili ste tu viacerych a ja sa neviem rozhodnut. chcem ale takeho, pri ktorom uz otehotniem 😀

miminkad
16. nov 2011

@bibi24 ja chodim k vitouskovej a som max spokojna

falin
16. nov 2011

@lulu10 - neboj nesklamu, su to sikovni chlapci 😵 . Bolesti som mala mierne, bolelo ma brucho sko pri svalovici, inac v pohode, par dni kludovy rezim. Mna dr. nechal dlhsie doma, ale v reale mi uz potom nic nebolo. Nekrvacala som, len spinila

@leamax - vdaka za povzbudenie. Mala si strasne zela sestricku a stale mi rozprava ako sa bude o nu starat 🙂
- krasna spravicka, take sa super citaju @miminkad - supeeeeer, strasne sa tesim, si si toho vytrpela riadne. Drz sa i nadalej

lulu10
16. nov 2011

@falin diky za info, mne to maju robit vo stvrtok a v pondelok musim byt v robote tak dufam ze sa to bude dat, inak v robote len sedim za PC takze ziadna fyzicka námaha, to je pekne ze mala chce sestricku -budes mat pomocnicu ked bude miminko 😉

leamax
16. nov 2011

@miminkad tak este raz - gratulujeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmm, ja som to vravela, ze je vsetko v poriadku a babulka je silna. urcite je to dievcatko 😵
@lulu10 prijimam, takze ziadne obiehacky, uz som konecne aj ja na rade 😵 😵 😵

segra bola u vestici a ta ze jej povedala, ze mam vycakt, ale ze budem mat babo. ze to moze byt buduci rok. co vy na to?

lulu10
16. nov 2011

@leamax no vidis a mas to potvrdené a na mna sa nepytala? 😀 😀 😀

leamax
16. nov 2011

@lulu10 no ale ze vyckat? co som necakala uz dost? joj, ma to rozhodilo normalne, taka blbost 🙄

lulu10
16. nov 2011

@leamax no ved vyckat do januara nie? a potom zase vyckat 9mesiacov 😵 urcite tak to myslela ved to nemoze byt inac...

leamax
16. nov 2011

@lulu10 dakujeeeeeem, si mi to pekne napisala 😵 😵 😵 😵

leamax
16. nov 2011

@lulu10 a vlastne ved ozaj - ved to je este vyse mesiaca, cakacia doba, takze cakam do januara

lulu10
16. nov 2011

@leamax tak ja budem cakat s tebou, ja tiez len stale cakam teraz na laparku a aj na skrinku do kupelne uz cakam 3tydzne, potom budem cakat na otehu a potom uz na babo 😀

leamax
16. nov 2011

@lulu10 😀 😀 😀 hlavne ta skrinka do kupelne je podstatna 😀 😀 😀
ved ja tiez cakam - po kyrete cakam uz 5.mesiac, na mrchu uz cakam od piatku a teraz cakam aj na objednane vianocne darceky pre muzika a ocina 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre