Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lenkalienka01
18. nov 2011

@lenka_21 super, ze je babatko v poriadku......a ty davaj na seba pozor, ved babatenko potrebuje maminu !! 🙂 Ziadne odpadavacky, mm nech ta opatruje ako v bavlnke, tu na MK treba makat a tebe to ide super 😉 😀 😝

lulu10
18. nov 2011

@miminkad dobre robis, pokial nemusis nechod tu nikde k lekarovi, ja to tiez tak planujem, dnes som sa na internom rozpravala so sestrickou a ta mi hovorila ze jej kamoska potratila 3x a ked potom otehu tak na to vobec nemyslela ze si povedala ze co sa ma stat sa stane, ze kasle na celych doktorov a vsetko ... a k lekarovi prvy krat sla az v 17tt a uz ma chlapceka

leamax
18. nov 2011

@lulu10 ok, tak uz cusim 🤐 inak - to by bol fakt pruuuser, keby si mu to tam vyblafla. chudak, by sa asi hanbil ako pes 😀

lenkalienka01
18. nov 2011

@lulu10 no, dr. tam uz asi poculi kadeco 😀 ja ked som sa prebrala po operacii stitnej, tak mi mm vravel, ze som nadavala ako pohan 😀 na doktorov a sestricky, zevraj sa skoro pod zem prepadol 😉 preto bol potom taky respekt 😝 nevedeli co odo mna cakat 🙂 , no ale tu by som urcite nenadavala , tu by som skorej chvalila a boze.....radsej nejdem ani pisat, co by clovek mohol zo seba dostat pri pomysleni 😝

lulu10
18. nov 2011

@leamax zalepim si usta, inak by ma to ani nenapadlo keby si to nevymyslela tak diky brona 😀

lulu10
18. nov 2011

@lenkalienka01 to tiez musela byt zabava 😅 najhorsie ze clovek ani nevie co rozprava a neda sa to nijako ovplyvnit ani ovladat 🙄

lenkalienka01
18. nov 2011

@lulu10 ved toto a v RP sa je na co kukat 😀 😝 no a potom clovek zo seba moze dostat tie najhorsie myslienky 😅

lenka_21
18. nov 2011

@lulu10 @miminkad V tehu sa materska kasicka nedoporucuje ...ak ste sa bavili o tom ...

lulu10
18. nov 2011

@lenka_21 ano bavili, tak a mame jasno 😕 diky

lenka_21
18. nov 2011

@lenkalienka01 Suhlasim ... Marcela som sice nevidela,ale Koudy sa mi pozdaval 😀 😀 😀 a pozrite aky vplyv mal na mna 😅

lenkalienka01
18. nov 2011

@lenka_21 Marcel vyzera mladucko, ale............. 😀 😀 pozri si foto na ich stranke 😀 podla mna mily sympos 🙂 proste iny druh , ako mam doma 😝

leamax
18. nov 2011

@lenkalienka01 😀 😀 😀 teda som sa tiez pekne pobavila
@lulu10 neboj, dovtedy ti natlacim do hlavy este nieco ine, aby si si neurobila az taku hanbu 😀 😀 😀

ja sa tu smejem a nakoniec mu to tam vyblafnem ja, nie 😀 😀 😀

ale dievcata, ved oni su na to zvyknuti a dobre vedia, ze sa to neda ovladat a ze o tom clovek ani nevie

@lenka_21 ved to, mne je tiez marek sympatickejsi😀

lenkalienka01
18. nov 2011

@leamax ano , brala by som, keby som vyblafla len o holeni hrude, ale ........... 😀

lenkalienka01
18. nov 2011

no a som rozhodnuta, jeden fesak urobi OPU a duhy fesak urobi ET. Juuuj , ako sa tesim do Brna 😀

miminkad
18. nov 2011

@lulu10 no ja idem o dva tyzdne zas do brna.kde si bola na internom?

lulu10
18. nov 2011

babyyyy 😀 😀 😀 sa tu rehocem za pocitacom ako pako, mm len na mna kuka ze ci mi sibe 😀 😀 😀
nejako sa nam tu ta témička zvrháva 😅

leamax
18. nov 2011

@lenkalienka01 ale vies o tom, ze ET sa nerobi v narkoze? tak sa nebudes moct vyhovorit na narkozu, ked na neho vyblafnes pri ET nejake lichotky, alebo nebodaj, nieco horsie 😀
@lulu10 ved ja sa tu tiez uchechtavam😀😀😀 ale ja som sama doma, tak ja mozem😀

lulu10
18. nov 2011

@lenkalienka01 ze" iny druh ako mam doma" 😀 😀 dostavas medailu za hlod vecera 😀 😀

lulu10
18. nov 2011

@leamax ja akoze prekladam navody na pouzitie pre lampy a smejem sa ako po marihuanovom caji 😀 😀 😀

lulu10
18. nov 2011

@miminkad u žemberu, to je tiez doktor "ďatel"-len tuka do klavesnice a slovo nepovie, ale neva hlavne ze mam predoperacne vybavene

leamax
18. nov 2011

@lulu10 😀 😀 😀 kto by to bol povedal, ze su navody take vtipne, ze? 😀 😀 😀
no ved zas ty mas skusenost s marihuanovym cajom, nie 😀 😀 😀 😀
ze doktor "ďateľ"😀😀😀😀

miminkad
18. nov 2011

ja hlasujem za machaca,to je sympos 😉

leamax
18. nov 2011

@miminkad no tusim si idem normalne kuknut tu ich stranku, ked sa tu tak velice hlasuje 😀

lulu10
18. nov 2011

@leamax no ved stale sa stazujem ze ako hluposti su to a teraz sa neviem pri tom dosmiat 😀
no a doktor "ďatel" -ja ich tak volam, to su ti co len tukaju do klavesnice a ani na teba nepozru 😀 urcite aj ty takych poznas 😅

miminkad
18. nov 2011

@leamax no chod,ja som si ju pre uzrejmenie tiez isla pozriet

miminkad
18. nov 2011

@lulu10 no to sa o minovi neda povedat

lulu10
18. nov 2011

@miminkad ano Štepán je numero uno!!! Ja mu tiez davam hlas. 😀

miminkad
18. nov 2011

@lulu10 nakoniec to vyhra pred marcelovou chlapcenskou hrudou 😀

lulu10
18. nov 2011

@miminkad to veru nie, dnes ho musela zuzka uz vyhresit ze ma plnu cakaren a on debatoval a debatoval 😀

miminkad
18. nov 2011

@lulu10 ked on rad vsetko rozobera 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre