Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
26. jan 2012

@gerdusha poslite tu carodejnicu aj k nam 😵 😀
@lulu10 no vidis, super 😵 ja si skocim k minovi na krv a odtial na stretko s vami - to bude super den 😵

lulu10
26. jan 2012

boze baby baby odpisal mi marcel a objednal ma na 15.2.2012 na tu hystero to je super ze??????

gerdusha
26. jan 2012

@lulu10

no jasne ze to je super

gerdusha
26. jan 2012

@lulu10

a on vie, kolky DC budes?

lulu10
26. jan 2012

@gerdusha vie, som mu pisala ze menzes mam dostat 8.2., beriem hormony -estrimax a utros a presne je to vypocitane ze tri dni po vysadeni utrosu dostanem kramy-tak maju prist 8.2.

lulu10
26. jan 2012

@leamax no ale budes testovat predtym dufam 😵

leamax
26. jan 2012

@lulu10 supeeeeeer, tesiiiiim sa 😵 tak sa oplatilo mu napisat, parada 😵
aha, dalsi pokusitel, uz sa ma kamoska snazi nalomit na skorsie testovanie. ste sa dohodli? 😀

lulu10
26. jan 2012

@leamax na šak to je jasne ze testnes, nie? 😅

lulu10
26. jan 2012

@gerdusha ty si bola po hystero aj na konzultácií? ci ti urobili len hystero a sla si domov? rozmyslam zeby som si dala aj konzultaciu po hystero ked tam uz budem nech mi hned odporuci davkovanie liekov a kedy zacat snazilkovat a tak

leamax
26. jan 2012

@lulu10 jasne, ale az piatok 😀 😵

lulu10
26. jan 2012

@leamax som rada ze sme sa dohodli 😀

lenka_21
26. jan 2012

@leamax Ahoj, ako moja ... nezabudni pohladkat za mna drobca a dufam, ze si tehu virus uz dostala 😀

gerdusha
26. jan 2012

@lulu10 ,

mam ist ku svojmu obvodnemu gyn na kontrolu po prvej M /co este nebolo/. o cca 2 tyzdne po zakroku mi mailom prisla sprava z histologie, ze vsetko je ok...pisala som potom mudr M ze co a ako a on mi napisal, ze fajn a teraz 4-6 tyzdnov pockame a mozeme ist do stimulacie. ja som bola na konzultacii u neho pred hysterkou, tam sme sa dohodli co a ako, on si to zapisal, ze na akych krokoch sme sa dohodli.

ale ja teraz aj kvoli praci som sa rozhodla ist do stimulacie az koncom aprila...budem mat v praci v marci a polovici aprila trochu stresy, tak nechcem riskovat...

lulu10
26. jan 2012

@gerdusha som zvedava na @eviq

zarabono
26. jan 2012

@leamax @lulu10 predbezne sa tak mozme dohovorit.a uvidime.dnes som ko

lulu10
26. jan 2012

@zarabono a co ti je? 😕

zarabono
26. jan 2012

@lulu10 vcera sme sa poobede pekne napapkali,zjedla som zmrzlinu,vypila skoro liter mlieka a sli sme pozerat kosti.pri nich som uz zaspavala,ale koniec ma prebral 🙂 no a potom taka nervozita do noh a krce,ze som nemohla zaspat,dve hodiny som sa s tym mojim brusiskom kazde dve minuty hadam hadzala zo strany na stranu,az som sa zlakla,ze krpec bude z toho dobuchany.zaspala som az niekedy po polnoci a to zas stale na zachod.tak ledva pozeeram.este aj podbrusok je nejaky citlivejsi a trochu ma pobolieva lonova kost

lulu10
26. jan 2012

@zarabono a uz bublinkujete? no moja to su tie krasne starosti tehuliek, lepsie to uz nebude 😀

zarabono
26. jan 2012

@lulu10 este nebublinkujeme.uz to ani nesledujem.pockam,kym ma riadne kopne. 😀 starosti su to v pohode.len ma to moje velrybie prevalovanie prelakalo.

leamax
26. jan 2012

@lulu10 jasne, ved my aby sme sa nedohodli 😉 😀
@lenka_21 ahoj. dakujem, pohladkala som a pozdravila som ho od tety z konika 😵 prave si varim lipovy caj, lebo mam pocit ako keby na mna nieco liezlo 😠
@zarabono super, takze zatial plati buduci piatok 😵 oddychuj, ved mas lezat, nie?

zarabono
26. jan 2012

@leamax spravime si polievku a ideme na kute.a lezat uz nemusim

lulu10
26. jan 2012

@leamax
@zarabono
@gerdusha dievcata radte: mam ist na konzultaciu ku Stelclovi v den hystero alebo sa mam objednat na konzultaciu k Machacovi? (k tomu som zacala chodit a vsetko riesit ale hystero mam v stredu a machac tam je len vo stvrtok) tak neviem ci konzultovat dalsi postup s marcelom alebo pockat na machaca...

gerdusha
26. jan 2012

@lulu10 ,

ja som od mudr S odisla...poziadala som mudr M o konzultaciu a uz komunikujem len s nim...pretoze ma povzbudil a netlacil do veci, na ktore mam este cas...a skutocne sa o mna zaujimal...takze ja by som si isto istovato dohodla s mudr M konzultaciu...uz aj len preto, aby som videla, ako sa na moj pripad pozera niekto iny...a mozno ma posunul...

gerdusha
26. jan 2012

@lulu10 ,

hysterku ti moze spravit ktokolvek, mne ju robil mlady mudr K....a bol skvely...

zarabono
26. jan 2012

@lulu10 skor je rozhodnutie na tebe,ktoremu z nich doverujes viac.mne stelcl robil naposledy OPU a bola som spokojna a zaujimal sa aj dalej.aj potom mu vitouskova hovorila moju situaciu a bol na sone pozriet

leamax
26. jan 2012

@lulu10 na machaca by si musela pockat do stvrtku, ze?

lulu10
26. jan 2012

@leamax no musela by som sa objednat na nejaky termin, nezostala by som tam do dalsieho dna..

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lulu10
26. jan 2012

@bettypo ano mas pravdu po zakroku pride, tak to mozeme prebrat aj tam, a asi sa objednam aj k machacovi... nemala by si ty teraz niekedy testovat? ci sa mylim? 😕

leamax
26. jan 2012

@lulu10 no vidis, tak to tak urob ako radi @bettypo 😉
@bettypo ahoj. vy ako?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre