Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kukulik30
26. apr 2012

@sophie32 len raz som bola a to v brne, ale ak mas dobreho gynekologa, kludne ti moze spravit aj on a ty len napises vysledok mailom do brna dr, ak sa s nim tak vopred dohodnes 😉

sophie32
26. apr 2012

@kukulik30 no co ja viem, ci je dobry...praveze az tak velmi nie, asi pojdem radsej do Brna 🙂 Len som nevedela, ako casto treba chodit... ale to je asi individualne🙂

kukulik30
26. apr 2012

no ja som tam bola na 1 . konzultaciu, na ktorej sme sa hned dohodli na stimulke, dostala som lieky , aj s protokolom, ako mam pichat...
dalsia navsteva bola 7-8 .den cyklu , to bol uzv, kontrola folikulov a
odber
a teraz bude transfer
dokopy 4 navstevy

sophie32
26. apr 2012

@kukulik30 Tak super, ja idem buduci tyzden pre lieky a protokol a cca o dva tyzdne by som mala zacat stimulovat 🙂

kiara15
26. apr 2012

@bibi24 gratulujem a drzim palce nech sa drobcek drzi 😉 😉 😉

melisska
27. apr 2012

@sophie32 konzultovala si s nimi osobne ale cez formular?

bibi24
27. apr 2012

@moja72 drzim dnes velmi palce, dufam, ze bude vsetko v poriadku 😵 potom daj vediet 😉

speranza1
27. apr 2012

dobre ranko dievcence..tak ako sa dnes mate?

kukulik30
27. apr 2012

dobre ranko...dobre sa mame a este lepsie sa budem mat, ked budem vediet, ze bublinky sa delia pekne dalej 🙂

speranza1
27. apr 2012

@kukulik30 🙂 ano to je pravda a krasna spravicka bude, ked nam povedia, ze nasi bojovnici maju uz 4 krasne bunky... tak drzme im palce nech sa pochlapia 😵

speranza1
27. apr 2012

ahojte dievcence..takze ..padla hodina H a ja som sa znova dovolala ako sa maju nase bombulky:
mame 2 - 5 bunkacov
mame 2 - 4 bunkacov
mame 1 - 2 bunkaca

jupiiiiiiiiiiiiiiiiii tesim sa tesim sa 😵 😵 😵

lulu10
27. apr 2012

@speranza1 paráááááda, cakala som kedy sa ozves so spravickami 😵 super tesim sa s tebou 😉

speranza1
27. apr 2012

@lulu10 jupiiiiiiiiiiiiiiik tak velmi sa tesim...juuj moje zlatusiky rastu...tfuj tfuj..... len tak dalej.....zajtra bude den D, tak uvidime ako sa maju bambulky moje milovane 😵 😵 😵

speranza1
27. apr 2012

@kukulik30 tak ako? uz si volala?

lenka20
27. apr 2012

baby mam taku blbu otazku - smiesnu kedze uz som to absolvovala tolkokrat ale uz si vobec nepamatam 😝
diphereline sa picha do svalu ci sa moze aj do bruska?

speranza1
27. apr 2012

@lenka20 lenka do bruska sa picha.... 🙂

lulu10
27. apr 2012

@kukulik30 dufam ze mas aj ty dobre spravicky 😉

speranza1
27. apr 2012

@lulu10 a ty si vlastne v akom stadiu?... nemam velmi prehlad.. 😕

lulu10
27. apr 2012

@speranza1 v domacom snazeni 😀 mame cas do augusta...

speranza1
27. apr 2012

@lulu10 😀 aha....zacinate v auguste?

bibi24
27. apr 2012

@kukulik30 no ako moja?

bibi24
27. apr 2012

@speranza1 tak nakoniec z povodnych 3 mas 5? Skveleeee 😉

speranza1
27. apr 2012

@bibi24 ahoj bibi ty ako sa mas? aj ja cakam na kukulik.....

speranza1
27. apr 2012

@bibi24 ano..ja tomu sama nerozumiem... mali sme 6 vajicok... tak teraz neviem, ci sa pomylili alebo co.. neviem..trosku som teraz neista... 😨

bibi24
27. apr 2012

@speranza1 ja dobre, oddychujem a hladkam si brusko 😵
Urcite sa nepomylili, oni sa mohli este dooplodnovat 😉

speranza1
27. apr 2012

@bibi24 to je dobre..len hladkaj a prihovaraj sa mu.... kiezby sa ti naplnil tvoj sen... velmi ti to prajem 🙂

speranza1
27. apr 2012

@bibi24 to naozaj? to som nevedela....ze sa mozu dooplodnovat....vcera som bola velmi nestastna..dnes mi trosicka dali viac nadeje, ze mozno...... ach jaj...

kukulik30
27. apr 2012

ahojte baby , som mala navstevu, kamosku a si predstavte uplne som prepasla tu hodinu, ale tak bolo 14.05 hod a skusila som zavolat, boli ochotni velmi a ze mam 5 oplodnenych embryi ( nechapem, sak boli 4 😕 ) z toho 2 su patbunkove , 1 trojbunkove a 2 dvojbunkove..je to dobre dufam, zajtra si mozem zavolat zase 🙂
co myslite, ok je to?

staga
27. apr 2012

@kukulik30 podla mna je to super sprava 🙂

kukulik30
27. apr 2012

@staga joj, dufam, ze to bublinky vdrzia aj zajtra 🤐
a nemaju byt v ten den najviac 4 bunkove? lebo ja stale pozeram na ten papier, ze ako asi vyzeraju a tam v tento den su 2-bunkove a 4bunkove , tak som prekvapena, ze 2 su az 5 bunkove 🙂
ten zivot je taky zazrak!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre