Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lulu10
9. máj 2012

baby co myslite ako by to vyzeralo s platenim IVF v RF keby som bola zamestnana v cechách, zeby sa v CR za mna odvadzali odvody co zdravot. poistovne...

speranza1
9. máj 2012

@mackaso nic mi nerobili ziadne krvne testy a ani predoperacne vysetrenia ako na SVK.... tam v den OPU ti vezmu krv na pohl. choroby(pretoze v CR je to dane zakonom, ze to musia robit).. a boli sme tam 3x....
1x konzult.
2x OPU
3x ET

utz mi robil lekar v Roznave, ku ktoremu ma odporucil Stelc aby sme necestovali az do Ciech....

zlatanka30
9. máj 2012

@speranza1 dakujem z celeho mojho srdiecka.si zlata.a ja verim,ze si sa dockala aj ty.toto je ten spravny cas. 🙂

mackaso
9. máj 2012

@speranza1 Ďakujem ti veľmi pekne za pomoc, idem sa objednať, si veľmi , veľmi zlatá 🙂

speranza1
9. máj 2012

@mackaso nemas zaco moja.. prajem ti vela stastia a vela sil do dalsieho boja... 🙂

mackaso
9. máj 2012

@speranza1 Tak už som objednaná na 28. mája, dr. Štelcl, napíš mi prosím ťa ešte nejaké postrehy z Reprofitu, na čo sa mám zamerať, na čo si dať pozor a tak, díky moc

mackaso
9. máj 2012

@speranza1 aj ja tebe želám,aby všetko dobre dopadlo, držkaj sa

speranza1
9. máj 2012

@mackaso ja som voobec nevedela ze on je Stelcl...ja furt ze Stelc😀 😀 😀

mackaso
9. máj 2012

@speranza1 to je jedno, ako sa volá, hlavne,aby bol dobrý odborník, keby si si na niečo spomenula, tak mi kedykoľvek napíš, díky moc

speranza1
9. máj 2012

@mackaso no myslim ze som uz napisala takmer vsetko..ale teba ak nieco napadne , tak sa pokojne mozes opytat..a myslim si ze odbornici su v RF vsetci...a hlavne najdolezitejsiu pracu maju embryologovia...a ti su vraj v RF najlepsi....

lulu10
9. máj 2012

@lenkalienka01 ako? rozbehla sa ta mrcha ci nie?

kukulik30
9. máj 2012

cauteeee...
@speranza1 cooooooooooooooooooo, ty si maska, ved ty mas //, co riesis druhy pokus 😀 😀 😀

bibi24
9. máj 2012

@kukulik30 A co ty moja? Nemas nejaku dobru spravu?

kukulik30
9. máj 2012

inak ja som teraz dosla z hematologie z KE , brali mi krv na kontrolu, kvoli tej zmene na Clexane a ze mam tam nejake odchylky, tak sa pytala, ci nie som tehotna...ja ze nie...ona , ze no lebo zmeny tam su nejake, ci sa nieco nedialo, alebo deje....tak som jej len vravela, ze budem robit este pre kontrolu zajtra rano test ale , ze si skor myslim, ze nie....

kukulik30
9. máj 2012

@bibi24 nemam..netestovala som uz 2 dni, dnes som 9 . den po ET, zajtra skusim, kupila som v KE Mamatest

lulu10
9. máj 2012

@kukulik30 to budem rano veeeeelmi cakat co nam napises po tom teste 😉

kukulik30
9. máj 2012

@speranza1 chcem fotooooo 🙂

kukulik30
9. máj 2012

@lulu10 ja tomu nejak neverim, ved to by bol aky zazrak, ze 7 den ano duch a naraz sa za dva dni uchyti, tak neskoro 😕

lulu10
9. máj 2012

@kukulik30 ty si mala na 7 den ducha? ci nechapem? 😅

kukulik30
9. máj 2012

@lulu10 nie nemala som ani ducha...5 den po ET bol duch a potom uz nic , ani 6 den , ani 7 den po ET....
som sa sekla napisala som ano, mali byt ANI duch

speranza1
9. máj 2012

@kukulik30 ahoj kuki..ta ciarka je naozaj len slabulinka... a neviem ci by ju zachytil fotak..ale skusim to....

lulu10
9. máj 2012

@kukulik30 aha uz chapem, jasne ze sa mohlo neskor uchytit, ved cecil36 sa uchytilo to male šidlo az 9den po ET,a na prvom odbere hcg mala tusim hodnotu len 69, a ten 5den po ET to nemohlo byt este z pregnylu? kokso rano testni,som zvedava ako hrom, a ked ti na hematoske povedala ze ci sa tam nieco nedeje... no uvidime

kukulik30
9. máj 2012

@lulu10 no ja uz zacinam byt na nervy, ked vidim, ako @speranza1 testovala a nakoniec // 😵
alebo ocikam teraz? boze ...mam dilemu 😅

speranza1
9. máj 2012

@kukulik30 pridaj si ma medzi priatelov...mam tu fotku v albume..ale naozaj je to len taka ciarka "akoze"

lulu10
9. máj 2012

@kukulik30 mas viac testov? ci len jeden? ak mas viac ocikaj teraz a aj rano 😉

speranza1
9. máj 2012

@kukulik30 ani ja som nerobila z ranneho mocu..... mozes skusit...mne sa najprv ukazala ta testovacia a potom ta kontrolna...

lulu10
9. máj 2012

@speranza1 moja aj ja chcem vidiet, mam rada taku testomaniu pozitivnu 😵 😀

bibi24
9. máj 2012

@kukulik30 cikaaaaaj 😀

speranza1
9. máj 2012

@lulu10 pridaj si ma ako priatela.. 😉 😀 😀 😀 a uvidis ..ale nesmejte sa mi ..nie je to neviem akak ciarka.... to je len taka "akoze" ciarka

kukulik30
9. máj 2012

@lulu10 mam 2 v 1 testy Mamatest

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre