Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

v555
9. máj 2012

@speranza1 dnes ráno som sem nakukla o pol siedmej a mala som taký dojem po prečítaní tvojich príspevkov "táto babenka je tehotná" a nemýlila som 😀 😀 😀 😀 😀 /nejdem ešte gratulovať ale len zo zásady/

kukulik30
9. máj 2012

@speranza1 som si ta pridala , aj ja chcem vidiet test 🙂

lulu10
9. máj 2012

@kukulik30 chod a cikaj!

bibi24
9. máj 2012

@speranza1 urcite je to tam, teraz len velmi silno drzat palceky, aby to pokracovalo 😉

Baby, napisal mi znovu Stelcl - K hysteroskopii a biopsii, můžu samozřejmě provést při operaci, ale obvykle nám ani výsledek biopsie nepřinese odpověď na to, proč ne nedaří. Stejně tak imunologie je velice rozporuplné vyšetření, a pokud vyjde pozitivně, tak zpravidla nasazujeme Prednison a Anopyrin - které Vám ostatně mohu nasadit rovnou bez zbytečného zdržování imunologií - ještě pořešíme jak zde budete.

Hm, takze nic nove. Budem akurat trvat na picsi a na nasadeni prednisonu - preventivne.

speranza1
9. máj 2012

@v555 si ma rozplakala....ale v dobrom.... 😵

speranza1
9. máj 2012

@bibi24 este nehadz flintu do zita

kukulik30
9. máj 2012

@lulu10
@bibi24 problem je , ze mi netreba cikat 😅 😀 troska pockam, akurat chlipem polievku

lulu10
9. máj 2012

@kukulik30 😀 ja ked sa bojim tak sa mi vzdy chce cikat, takze pri testovani s tymto nemam problem 😀 😀 😀 tak chvilu vydrzime, v robote koncim o 15.00 😀

lulu10
9. máj 2012

@bibi24 hm do kelu marcel musi nieco vymysliet, to picsi urcite a skus na chvilu tu mojzisku 😉

v555
9. máj 2012

@speranza1 nechcela somŤa rozplakať ale teraz budeš takto reagovať 9. mesiacov,tie hormóny 😀 😀 😀 😀

speranza1
9. máj 2012

@v555 😀 😀 😀 kiezby si mala pravdu...

zlatanka30
9. máj 2012

@speranza1 marcel bude mat radost.

v555
9. máj 2012

@speranza1 veríme 😉

v555
9. máj 2012

@zlatanka30 ahoj 🙂 🙂 🙂 ,ešte máš ísť do Brna na kontrolu alebo stačí zavolať že si tehotná.

speranza1
9. máj 2012

@zlatanka30 uvidime ..aka ciarka bude po dalsie dni....
mam pocit, ze vy babule tomu verite viac ako ja... 😀 😉

zlatanka30
9. máj 2012

@v555 nemozme ist manzel je pracovne vytazeny a pokazilo sa nam auto.teraz vsetko riesim cez e mail
🙂 dostavam instrukcie 😀

zlatanka30
9. máj 2012

@speranza1 ver dievca a bude to tam.

v555
9. máj 2012

@speranza1 to je normálka 🙂 🙂 🙂 🙂

v555
9. máj 2012

@zlatanka30 Ďakujem 😉

kukulik30
9. máj 2012

@speranza1 ozaj a ako sa citis? citis sa aj inak teraz?

speranza1
9. máj 2012

@kukulik30 citim sa normalne... nic mi nie je.... a nemam ziadne priznaky... vobec

v555
9. máj 2012

@speranza1 pozor pozor,ešte je priskoro mať nejaké príznaky.Ženy,ktoré otehotnejú prirodzene veľa krát 4 -8 týždňov nič necítia až kym si nevšimnú,že im neprišla mrcha a potom prídu aj príznaky.Toto je ešte priskoro...

rienok
9. máj 2012

@speranza1 blahoželám 🙂 je tam 😵 😵 😵 😵 to je úžasné

speranza1
9. máj 2012

@rienok dakujem..len neviem, ci to nie je predcasne, aby som sa tesila...
viem, asi vam leziem na nervy... ale poznate to same... ake je to vsetko "citlive"...a nie vzdy iste....

bettypo
9. máj 2012

@speranza1 aj ja chcem vidieť 😝

kukulik30
9. máj 2012

@speranza1 ja by som ti vedela pisat, ako je vsetko neiste 😔 ...uz aj tehotenstvo je pre mna obrovsky strach...

vinylka14
9. máj 2012

ahojky.. Rozdáváme 1000 masek na spaní! Zadejte své datum narození a zjistěte, co vás čeká příštích 12 měsíců!
http://soutez.dormeo.cz/index.asp?tn=friendhome...

rienok
9. máj 2012

@speranza1 no ale čiarka tam dnes istá je 😉 tak si ten pocit užívaj 😵 😵 😵 držím palčeky

speranza1
9. máj 2012

@rienok dakujem si mila

lulu10
9. máj 2012

@kukulik30 u mna je to tak isto, aj // budu pre mna znamenat neskutocny strach co sa bude diat 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre