Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lenkalienka01
9. máj 2012

@lulu10 no zacala som spinit......dnes som bola na HCG zajtra bude vysledok....predpokladam negativny ☹

speranza1
9. máj 2012

@kukulik30 veru... 😔 ale mas moj obdiv, za vsetko co si si v zivote musela vytrpiet... a verim ze bude dobre....
uz si testla? alebo pockas do zajtra rana?

lulu10
9. máj 2012

@lenkalienka01 neskusala si test?

zlatanka30
9. máj 2012

tak oficialne 13 den po KET hcg 3342

lenkalienka01
9. máj 2012

@lulu10 nie, neskusala..ved ak nic , buduci cyklus idem na IVF- ko 😉

lenkalienka01
9. máj 2012

@zlatanka30 super , gratulujem 🙂 to budu minimalne dve 😉

lulu10
9. máj 2012

@zlatanka30 kokso aka cifra! super to budu urcite dve bambulky 😉

lulu10
9. máj 2012

@kukulik30 no co? uz si cikla?

speranza1
9. máj 2012

@zlatanka30 tak a teraz ti mozem verejne nahlas gratulovat k tehu 😵 😵 😵 😵 ... tfuj tfuj.... aby si to spolu s bambulkami v brusku dotiahla do uspesneho konca....tak velmi som ti to priala zlatik.... velmi 😵 😵 😵

lulu10
9. máj 2012

@lenkalienka01 uvidime zajtra... kedy budes volat?

lenkalienka01
9. máj 2012

@lulu10 po 10,00 , dam potom info

lulu10
9. máj 2012

@lenkalienka01 super, budem cakat 😉

kukulik30
9. máj 2012

@speranza1 uz som testla, nieco tam je, ale fakt take, ze ani odfotit to neviem...uvidim zajtra, predsa len ranny moc je ranny, ten moj uz ani z daleka nebol ranny, uz asi 5 cikanie od rana

kukulik30
9. máj 2012

@zlatanka30 cipana, to isto dvojky budu...taku hodnotu som tu uz davno necitala GRATULUJEM!

speranza1
9. máj 2012

@kukulik30 tesim sa a prajem ti, aby ti to vyslo moja... 🙂

zlatanka30
9. máj 2012

boze babulky dakujem.revem ako blba 😀 po tom vsetkom trapeni a operaciach to urcite stalo zato bojovat.nech zije Rerofit wauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

lenkalienka01
9. máj 2012

@kukulik30 to nevadi, ze sa to neda odfotit, aj slaba ciarka je ciarka....drzim palcuchy 😉

kukulik30
9. máj 2012

teraz , ked schne sa na nom robia take flaky akoby a uz to pomali ani nevidiet.. 😝

speranza1
9. máj 2012

@kukulik30 ..ale co by... aj ja som mala len taku akoze..a musela som ti odfotit 😀 😀 😀 😀 ...tak hop sup sem foto...

kukulik30
9. máj 2012

@speranza1 fakt to nevidiet, som spravila asi 10 zaberov, ale sak ked nedas, tak dajaky najdem

lenkalienka01
9. máj 2012

@zlatanka30 vsetky raz budeme plakat od stastia, tak ako ty........takze niesi blba 😉

kukulik30
9. máj 2012

@speranza1 mne sa skor spravila taka tenka ciarka- akoby ruzovy zarez slabunky ale nie taka hruba ...neviem...no podla mna nic nevidiet na fotke

speranza1
9. máj 2012

@kukulik30 je tam vidiet taky tenky vlasok...ze??

speranza1
9. máj 2012

@kukulik30 to nevadi... to musis urobit z ranneho mocu a iste ju bude viediet dobre....

kukulik30
9. máj 2012

@speranza1 no take nieco, ale strasne zle to je....nerobim si nadeje...

speranza1
9. máj 2012

@kukulik30 testni zajtra alebo pozajtra rannym mocom a tam ti test isto ukaze co ukazat ma.... 😉

lulu10
9. máj 2012

@kukulik30 nie je total biely, nieco tam je... uvidis rano 😉

speranza1
9. máj 2012

dievcata idem ja off..musim povybavovat volajake veci v praci mimo kancelariu... tak vidime sa vecer, alebo zajtra...packo babule... a drzim vam velmi palce...vsetkym....zasluzite si byt stastnee 🙂

rienok
9. máj 2012

@kukulik30 aj si to niekam zavesila, nech mozeme posudiť?

kamillka100
9. máj 2012

@zlatanka30 ja som hovorila, ze budes mat dvojky, ked taky isty test sme mali 😉 gratulujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre