Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lulu10
19. apr 2011

@cecil36 dôlezite je ze je tam a aby stupalo, snazila som sa najst tie tabulky s HCG co tu baby minule davali ale nenasla som to, drzim palce nech to stupa 😵

lulu10
19. apr 2011

@cecil36 tak som nasla tu tabulečku a na 12den je tam dolna hranica 17 a ty mas 30,9 😵 takze musime len drzat palce nech to pekne stupa 😉

mircalla
19. apr 2011

@cecil36 je to ok, som si nemyslela, ze si nemala PK...ono tie 2 dni robia dost velky rozdiel....tak 2-3 dni skus opat, to len pre poriadok, dolezity je narast, malo by sa to cca zdvojnasobit

rienok
19. apr 2011

@cecil36 žiadna depka, vo štvrtok choď zase a uvidíš že to bude OK 😉 , teraz hlavne bez stresu ... to je dôležité 🙂 bude dobre, mimčo je tam 😵 😵

rienok
19. apr 2011

ozaj mne dnes na mojžiške povedali, že nemôžeme robiť mobilizáciu, len budeme posilňovať svaly panvoveho dna, lebo po mobilizácii sa musí cvičiť 3 - 4 mesiace a ke´dže ja chcem ďalšiu stimulku už v máji, tak by to vraj bolo kontraproduktívne.... tak ja nevím 😕

lulu10
19. apr 2011

@cecil36 cecilko vobec nestresuj, skus im verit, nechaj ich nech sa pekne usalašia a nech pekne rastu, daj tomu cas a uvidis bude vas doma min.o jedneho viac 😵

mircalla
19. apr 2011

@cecil36 nechcela som ta vystresovat, na bez PK je to fajn, u kazdeho HCG rastie individualne, preto je tam aj take velke rozpatie. kolko malo nizsie Hcg a napokon dvojicky boli, ja som mala HCG na dvojicky a len jedno dieta

ninockaskv
19. apr 2011

no faaajn, baby ja to mam asi za trest.. teraz sem dorazila baba s bruchom, zajtra ide na matersku, druha pred nou sedi tehotna a furt jej hladka brucho 😠 😠 😠 😠 😢 😢 😢 no com som komu ja urobila

rienok
19. apr 2011

@ninockaskv najvyšší čas otehotnieť.... inak Ťa naozaj porazí 😒
Nikomu si nič neurobila. a je to nespravodlivé .... len to všetko zostrene a citlivejšie vnímaš 😖 inak aj ja, hrdina, minule pri nejakom filme jedna z hrdiniek zahlásila "som tehotná" a ja som sa rozrevala 😅 Takže vo štvrtok dáme víno, vymyslíme bojový plán a ideme na to .... aj nám budú hladkať bruško 🙂

ninockaskv
19. apr 2011

@rienok nie som az taky hrdina, tentokrat mi rupli nervy.. ona trosku dlhsie nemohla otehotniet.. ale otehotnela prirodzene .. a vravela,ze konecne, ze tooolko sa natrapili, tak jej hovorim, ze jej moja, su aj horsie veci a moze byt zle aj potom.. a odisla som.. fakt som uz bola mimo .. sa to na mna vali .. 😠 ☹ ☹

jo, plan vymyslime, ale brusko si nedam hladkat, ja som to nemala rada.. ved to bolo moje brucho a moj malus.. 😅

gabinkaa
19. apr 2011

@ninockaskv ako hovorí rienok najvyšší čas otehotnieť, ale ja sa pridávam k Tebe a tiež nie som veľký hrdina, ešte budem musieť prežiť krstiny malej Simonky a nemám teda nejakú veľkú radosť usmievať sa, keď mi bude do revu ☹

ninockaskv
19. apr 2011

@gabinkaa no ja som taky hrdina, ze som odmietla ist oslavovat 60tku mojej mami s bratom a jeho malym synom .. oni otehotneli tak, ze ani nevedeli ako.. a ja to neviem rozdychat ☹ taky som ja hrdina 😖

luly3
19. apr 2011

ahojte pridala som fotečku s ULT 😉
máme srdiečko a bije ako zvon 😅 😅 😅

luly3
19. apr 2011

@cecil36 nezáleží natom ake je HCG ale natom či stúpa 😉 daj si za 3 dni spraviť
znova HCG a bude rásť uvidíš zatial potichučky gratulujeeeem 🙂

rebeka33
19. apr 2011

@gerdusha ostanem ležať aspoň do 28tt, to už je potom 90% ,že bábo prežije. 😵
@ninockaskv no ja jej hovovím, že má all inklusiv, ale môj krčok po 2 MA kyretoch za 1,5 roka má iný názor.
@gerdusha držím palce 😵
cecil36 30 je dosť málo, ale dôležité je ,aby sa hodnota za dva dni zdvojnásobila. Tak dúfam,že to bolo len skoro.Držím palce a určite choď na kotrolu o 2 dni. V mojom labáku je aj sestrička ktoá mi vezme krv, len si to zaplatím.
@luly3 gratulujem k srdiečku tehuľa. 😉

lulu10
19. apr 2011

@rebeka33 ahoj ja mam po 3MA kyretoch tak to moj krcok ak sa raz dopracujem aspon do tvojich tt nevydrzi urcite, celkom ma to dorazilo ze je to takto, ze to ma taketo nasledky 😢 😢 😢

ninockaskv
19. apr 2011

@luly3 skvele 😉

@lulu10 nema, to je individualne .. to co ja potom, co a vo mne rypali kazdu chvilu tiez? 😒

ninockaskv
19. apr 2011

@rebeka33 tak sa opatrujte 😵 myslim na vas

lulu10
19. apr 2011

@ninockaskv fakt nema? ja uz slzy valim- ze ak sa raz dopracujem k neuveritelnym 24tt tak to krcok nevydrzi ☹ spytam sa to machaca vo stvrok, pripisujem to do zoznamu otazok 😅

ninockaskv
19. apr 2011

@lulu10 podla mna nema.. to je individualne ja by som mohla mat ten isty pruser a to som sa rozhodla, ze ked uz raz otehotniem, tak toto teda mat nebudem
moja mama 2x potratila a tiez jej urcite robili kyret a potom bola normlane tehu a rodila v termine 😉
niektore baby maju slabsie krcky a to ani nie su po kyrete 😔

rienok
19. apr 2011

@lulu10 juj dievčence, dnes to vyzera na nejaky panikársky deň 😅
najprv @cecil36 s hcg, teraz ty s krčkom, aspoň že @ninockaskv to dostala zo seba.... netreba sa podľa mňa báť vopred. Každá sme iná a inak reagujeme, to čo pri jednej je v pohode pri druhej nie je a opačne . Spýtaj sa Macháča ale naozaj sa netráp už teraz....mám tu citát : Strach z nebezpečí je tisíckrát větší, než nebezpečí samo. Daniel Defoe 😉

ninockaskv
19. apr 2011

baby, zhanam ubytovanie vo valticiach, neviete o niecom? vyzera to tam byt dost plne, maju akciu vinnu 😉

rienok
19. apr 2011

@ninockaskv tak to neviem či zoženieš... takéto akcie bývajú narvané 😅 ale pre koľko ľudí a za koľko peňazí ?

vrabcek24
19. apr 2011

@ninockaskv My sme bývali vo Velkých Bílovicích (4km na diaľnicu do Brna) volalo sa to U Hroznu, a bolo tam super. 🙂 ak chceš kontakt pošlem

ninockaskv
19. apr 2011

priamo vo valticiach,a by sme mohli pit a nemuseli ist autom .. a rozhodne mi suma za jednu 2 postelovu izbu, ze 1200,- a viac pride dost vela 😨

tanitta
19. apr 2011

ahojte .. prilsa som vas pozdravit a poblahozelat novym tehulkam...
@rebeka33 co sa deje si v nemocke?... babo po 28tt ma velku sancu naprezitie.. ale su stale velke rizika spojene s dalsim vyvojom...takze daj si metu aspon 32t lez co najdlsie kazdy den v brusku je pre drobca dobry....😉 prezaciatok ...plucka dozrievaju v34tt dovtedy sa musi podat dexona ...nie som tu zamudru iba vlastna skusenost mi nedala chcem len aby naozaj si neprecenovala svoje sili...drzim ti palce aby si to dotiahla co najdalej ...som zivy priklad ze to ide aj napriek nepriaznivemu stavu....
kocky drzte sa....

mircalla
19. apr 2011

@ninockaskv ninocka, ja som mala 2 kyrety za 1,5 roka a krcok ziadny problem...tehu ziadny problem... jaj a to som este v minulosti mala konizaciu

ninockaskv
19. apr 2011

@mircalla no, tak to mi odlahlo.. uz som sa chcela zacat stresovat .. 😀
ako sa mate? maly rastie ako z vody? zuby idu? 😵

mircalla
19. apr 2011

@ninockaskv dakujem, zuby 4, uz chodi za ruky, stoji....no zabava. maly terminator. o ton krcok sa ozaj netreba bat....dokonca inak aj porode ho mam ok....

cecil36
19. apr 2011

@lulu10 @mircalla @rienok baby dakujem za podporu, uz som sa dohodla s dr. ze mi zoberie krv aj vo stvrtok, pre dobry pocit 🙂
@luly3 dakujem a gratulujem k srdiecku 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre