Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
28. máj 2011

@pikha sliznicu som mala 9,5 pri ET - staci to?
no dlho vam tie pekne tvaricky nenechali 😠

pikha
28. máj 2011

@miminkad je to totalne chore, tieto umelo vymyslane obmedzenia 😖

miminkad
28. máj 2011

@pikha nuz co uz.ale sa divim,ze mne este nezobrali macka

leamax
28. máj 2011

@miminkad no ved chvilku vyckaj, si na rade 😀

pikha
28. máj 2011

@leamax kua, no som ti mala co povedat s tym GEU 🤐 ano, staci to, je to uplne akurat. Neboj.

pikha
28. máj 2011

@miminkad asi sa im paci 😀

leamax
28. máj 2011

@pikha teda staci to aby z toho nebolo GEU? jaj, to je hrozne toto

pikha
28. máj 2011

@leamax a mas nejake take pocity ty? nieco nezvycajne, bolesti alebo co? Neviem, ja si myslim, ze to nie je GEU.. ale ja nie som Panboh- to je iba admin so svojimi pravidlami 😀

leamax
28. máj 2011

@pikha nie, ziadne bolesti, obcas ma pichne napravo, obcas nalavo, nic nezvycajne. co ja viem ako sa prejavuje GEU?

miminkad
28. máj 2011

@leamax este stale nic 😀
@pikha to bolo dobre s tym adminom 😀

leamax
28. máj 2011

@miminkad co ta mam nahlasit 😀 😀 😀 len nech to tam pekne vydrzi, nech nam to tu skrasluje macko 😵

miminkad
28. máj 2011

@leamax 😀 😀 😀 len skus 😀

leamax
28. máj 2011

@miminkad 😀 neboj, mne sa macko paci 😀

miminkad
28. máj 2011

@leamax macko,pred konikom chraneny 🙂

leamax
28. máj 2011

@miminkad no ved to asi ze su ti mackovia dnes premnozeni, sa to len tak spaciruje po mestach, tak aj konik sa ich boji 😀

miminkad
28. máj 2011

@leamax ze boji 😀

tonytony
28. máj 2011

@leamax Já dnestaky porovnávám čárky a taky mě čeká v po krev, tak vítej v klubu🙂 Kolikátý den dnes jsi po ET a kolikadenní kultivace byla? A to jsou 10kové mmamtesty? Ten nahoře je jasně tmavší🙂 Neboj! Mně dnes druhá čárka naskočila dřív než ta kontrolní a to mě dost uklidnilo, jinak můžu ale srovnávat jen včerejší a dnešní víc jich nemám... Včera jsem se bála, dost mě bolelo břicho až píchání a křeče, ale snad to je ok, jen teď jsem blbě kýchla a jakoby mi vrazili nůž do levého podbřišku☹ Jsem debil☹! Dám si magnézko, abych byla kldnější...Drž se, holka...

leamax
28. máj 2011

@tonytony dakujem 😵 tak v pondelok budeme mat obe jasno, teda dufam 😵 ja som dnes 19.den po ET a bola PK (5dni) a ty? ano, su to 10-kove mamatesty, na tom hornom dnesnom ta // vybehla skor ako vo stvrtok a v limite bola tmavsia. a teraz si u mna porovnala tie pred, ci po zaschnuti?
neboj, dobre bude a v pondelok nam povies kraaaasnu spravicku 😵

cavik
28. máj 2011

@rebeka33 ....ahoj, tu som, náhodne.....mám už 2. týžden doma dieťa, malo kiahne, tak mi rohy z neho rastú 😠 ........trošku som vás prelúskala....a ja hlasujem za Karlu 🙂
@maticap.....my sme na tom rovnako ako vy...Martina a Peter 🙂
@callex ....ja som totálne šedivá, kebyže nemám prirodzene svetlé vlasy, tak ma od farbenia asi porazí 😒 ...a veľa šťastia v pondelok
@leamax ....aj Tebe veľa šťastia....ja som mala tentoraz výraznú čiarku na teste už na 8. deň. Vybehla ešte pred kontrolnou, ako sa nasával moč 🙂
@rienok.....ja odporúčam na čítanie trilógiu Millenium od Stiega Larssona....perfektné krimi romány 🙂
Ku kočíkom, ak môžem 😉 😉 ...ja som už vtedy, keď sa chystali pred pôrodom na kúpu kočíka Zuzla a Takyna a Mircalla hovorila, že po mojich skúsenostiach ja by som kupovala už len kočiarik s veľkými kolesami aj vpredu, aj vzadu....ja som mala vpredu otočné, nie malé, a vzadu veľké a keď napadlo 2 cm snehu som bola zúfala a až som plakala, čo som nevedela kočík pretlačiť 😖

My sa máme celkom fajn, Callex závidim jej tehu príznaky, aj mne by kvôli istote aspoň jeden pomohol.....na UTZ v utorok, tom som bola 19.deň od prenosu bolo vidieť 2 gest. vaky s 2 žĺtkovými...na ďalší môžem ísť už budúci týždeň, ale asi pôjdem až o 2, nech je tam už istota na srdiečko. A hematológia dopadla tiež OK, fraxiparin vo zvýšenej dávke už na mňa zabral 🙂

leamax
28. máj 2011

@cavik ahoj 🙂
no supeeeer, kraaaaaaaaaasne spravicky, gratulujeeeeeeeeemmmmmm k dvom bambulkam 😵 😵 😵 neboj, nemusis vracat, mas potvrdene dve bambulky a urcite je a bude vsetko ok 😵
no ved uvidime ako dopadnem pondelok

tonytony
28. máj 2011

@leamax Koukala jsem na ty, jaktam jsou 3 nad sebou... A ty jsi poprvé testovala v tu středu tj.16.den po ET nebo už i před tím? Od kdy byla čárka- duch? Nedá se to takhle jen z fotky tvrdit, jak to je, Ty tourčitě vidíš líp "naživo"🙂 Moc držím palce, stejně je rozhodující krev a pak to další... Já mám z testů samozřejmě radost, ale klidnější budu až po krvi z mých předchozích zkušeností // ještě nic neznamenají, jen jsou 1. nutným krůčkem, ale stále s nejistým výsledkem a koncem... Drž se! V po dej vědět! V kolik to budeš vědět? Já tak kolem 13.hod.

leamax
28. máj 2011

@tonytony mamatest som mala az v stredu, 11.den po ET som mala ducha na rapi teste, aj ten bol po limite. neviem, ja by som to mohla vediet uz do obeda, ale pridem domov asi aj tak az okolo 13.00. ale urcite dam hned vediet ako budem doma. ty si dnes kolky den po ET? tiez si mala PK?

tonytony
28. máj 2011

@leamax Já jsem dnes 10.den po ET 6 denní kultivace a mám 2 embryjka- byly to hatchující blastocysty už...Tak těžko soudit, když nevím, jestli se chytilo 1 nebo obě... Uvidíme, musíme čekat, nic jiného nám nezbývá... Držím moc palce🙂

leamax
28. máj 2011

@tonytony dakujem, ja tebe tiez 🙂 mne vlozili jednu morulku a jednu vcasnu blastocystu

lulu10
28. máj 2011

@cecil36 ahoj chcem sa spytat ci si aj pichas fraxik teraz ked si tehu, mozno si to tu niekde pisala ale nenasla som , v RF ti odporucili pichat alebo nie? ja stale vaham ci potom pichat alebo nie, lekari odporucaju pichat, no vlastne presvedcenie mi hovori ze nie ...

callex
28. máj 2011

@cavik jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej super..ja som vedela ze to vyjde..a dokonca ze dva...no bomba.a ak vydrzis tak naozaj chod az o 2tyzdne na sono..nech nie si potom vyplasena keby neboli srdiecka.ja som bola mesiac po ET a nebolo..teraz idem v pondelok tak dufam ze uz bude.zacinam byt uz aj nervozna.
neboj pri dvojkach ta urcite tehu priznaky neminu.
@pikha svokra robieva nejaky orgazmus kolac a vsetci sa tu idu po nom zabit..ja som ho este ani neokostovala..ja sladke papam len ked som moooc hladna a nic ine nie je. 😉 ja kolac upeciem a ani si z neho nedam.
@tonytony urcite sa chytili obidve..

rebeka33
28. máj 2011

@lenka_21 sa tvoria na 5 deň takže len po PK.
@callex foto bruška chystáme na pamiatku,tak potom možno niečo vložím. 😉 . Vivien je pekné,ale mi ostaneme pri niečom Slovenskom ,kvôli priezvisku. Ja dostanem o 3 týždne super recept na pirohy od známej na babkinej 80tke. Tak potom dodám.
@cavik hurááá,tu si. Už som sa bála.Ja mám tiež 5000mj fraxiparínu. Som rada,že ti to pomohlo . Škoda ,že mne to zdvihli až ked 1 mimišek odišiel, ale už je to zabudnuté. Kiahne radšej teraz ako neskôr,ale oddýchni si teraz sa šanuju ako sa dá pri dieťati. Držím palce 😵

rienok
28. máj 2011

jej vy ste toho popisali... skusim prečítať, ale tento koniec aspoň
@cavik úžasné blahoželám k 2 drobcom, nech sa vám darí 😵 😵 😵
@callex ja takto občas vyprážam ... len s tým rozdielom že nemáme psa a väčšinou to nejako zje mm 😀
@leamax jasne že je silnejšia 😵 😵 😵 a žiadne katastrofické scenáre @tonytony správne, daj si magnézium a mysli pozitívne 😉
@rebeka33 teraz sa dívam do kalendára a ešte sa mi veľmi páči Ela 😅

cecil36
29. máj 2011

Dobre ranko 🙂
@leamax tamnveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, drzkam moc palce 😵 😵 😵

rienok
29. máj 2011

ahoj 🙂 nikto tu nie je?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre