Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lenka_21
16. jún 2011

Jaaj baby, ved som zabudla napisat ... zajtra odlietame na dovolenku (teda pardon uz dnes 😀 😀 😀 ... bol to fakt LM, lebo sme kupovali zajazd iba pred par hodinami 😀 ... ideme nakoniec na tu Sardiniu 😉 Dufam, ze tam bude internet a podari sa mi nakuknut co mate nove a drzim Vam zatial vsetkym palceky 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉

@gabinkaa @tonytony Blahozelam k srdieckam 🙂
@miminkad @kajka39 rychlu a uspesnu stimulku

@ninockaskv a neviem kto je este po ET .... prajem pozitivne testiky 😉 🙂

lulu10
17. jún 2011

@gabinkaa kráááásne moc gratulujem k srdiecku, musi to neuveritelny pocit 😵

lulu10
17. jún 2011

baby toto je skvelá téma, tehotnie to tu len taky fukot 😀 tesi ma ze sa pomaly hadam dostavam na radu... 😵

mirinda10
17. jún 2011

@kanhwa moc velka gratulacia, princeznej uz teraz zavidim, tak milujucu rodnku do ktore sa dostane, kde bude len a len vela lasky a porozumenia, Moc si to uzivajte ako kompletna rodinka a je super, ze si uzijete uz take male miminko. Cmuk posielam vela, vela pusiniek 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirinda10
17. jún 2011

@gabinkaa tak super gratulujem a neboj sa vsetko dobre dopadne
kukam, ze sa to tu nejak zacina viac a viac rozbiehat s tehulkami, mam moc velku radost babule len tak dalej

kanhwa
17. jún 2011

@lenka_21 velmi ti to prajem, isto to uz bude coskoro. a ked k vam babetko pride, tak uvidis, ze vsetko to cakanie a utrapy stali za to 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kanhwa
17. jún 2011

@mirinda10 Boze / Emma uz mala rok, aka je prekrasna 🙂 🙂 🙂 ale to ubehlo / posielam tiez pusinky / vela, vela, milion 🙂 🙂 🙂 🙂

cecil36
17. jún 2011

Dobre ranko 🙂
@kanhwa aj odomna velka gratulacia, je to nadherne 😵
@lulu10 ahojky 😉 tak si predstav, ze mam vysledky a debilna sestricka mi napisala vahu od brucha a tt tiez dr. neodhadol. Toto asi fakt moze skreslit vysledky PAPP testu. Teda aspon si myslim.

miminkad
17. jún 2011

dobre rano kocky
@gabinkaa dakujem,veru dnes idem...

miminkad
17. jún 2011

@cecil36 vobec sa tymi testami neplas,uvidis na sone,to bude istejsie a presnejsie ako tie blbe testy,ktore vychadzaju vsetkym pozit

vrabcek24
17. jún 2011

@gabinkaa blahoželám k srdiečku, fakt nádhera, tak si to užívaj, veď budeš mamina 😵 😵 😵 😵 😵 😵
@tonytony to je krása, blahoželám, z tých tvojich čiarok to bolo hneď jasné, že budú dvojky, opatruj sa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tfuj tfuj nech sú z vás krásne maminy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀

ninockaskv
17. jún 2011

@lenka_21 aj ja chceeeem 😵 😵 😵 😵 mne by sa tak zisla dovca niekde mimo.. ale tento rok je to bez sance

@mirinda10 bozinku, ta emusa vam vyrastla... strasne rychlo mi to leti, ked vidim ostatnych.. este keby aj mne to tak 😒

@cecil36 skus to neriesit, viem, ze sa to lahko povie, ale sama dobre vies, ake su vsetky tieto testy.. pockaj na toho cunderlika, lebo budes mate maleho stresmena 😉

baby ja vam asi pokazim tu dobru liniu, dnes 10 d som testla a total biely, somar sprosty 😠 😠 😠 takze to vidim blede 😒

miminkad
17. jún 2011

@ninockaskv to mi je moc luto.ale este stale tu sanca ja 😉

mirinda10
17. jún 2011

@ninockaskv dockas sa neboj, rastie ako z vody, teda rada sa polieva vodou, je u nas hlavna polevacka z hadicou polieva aj hodku je cela mokra tak vcera uz bola iba naha na zahrade a stale by bola iba vode no je to rybicka
inak ked sa narodila tak mala 49cm a v stredu sme boli v poradni na 15m a mame 83cm a 11.5kg vsade vylezie, neposedi a stale je v nejakekj akci bud je na plote alebo polieva, nahana psa alebo macky, klasicke hracky nas nebavia
babule potom si to riadne uzivajte, ten cas strasne leti

mirinda10
17. jún 2011

@kanhwa verim, ze uz mas vsetko pripravene pre princeznu

ninockaskv
17. jún 2011

@mirinda10 tak bodaj by nemala, ked ju tak polievate 😀 😀 😀 tak super, ze je taka ziva a neposedna, aspon sa v zivote nestrati 😉

vrabcek24
17. jún 2011

@ninockaskv och, no vyzerá to možno blede ale definitivo to zatiaľ nie je, držím palce nech sa to na dobre obráti 😵

maticap.
17. jún 2011

@ninockaskv ☹ taky vysledok testu neberiem.... 😒

naduska
17. jún 2011

@tonytony a viete co budete mat ,ty si mala tusim PGD a z toho sa to vie .....ja ked som bola v Heliku na PGD,tak som hned vedela co mi transferovali 😀

callex
17. jún 2011

@tonytony waaw gratulujem k dvojickam..aj k srdieckam..ti sa teda poponahlali drobci.tisko zavidim fotku a aj to ze ste ich poculi.ja som nemala ani jedno ani druhe.ale teraz v pondelok si aspon foto vypytam.
ano aj ja som si vsimla ze to je skoro same dievcatko..ale tak tato statistika ma tesi dufam ze ju nepokazim.
@gabinkaa takisto velka gratulacia..uz bude len dobre neboj.
@ninockaskv este nevesaj hlavu..vies ze mnohym babam vyskocila aj neskorsie.
@mirinda10 no peknu vodnicku to mate doma. 😀 ale tak to je super.
@cecil36 no tie skreslene tt mohli urobit svoje.nemohli by ti lekari k nam trosku inak pristupovat?

ninockaskv
17. jún 2011

no, uz vesam..a celkom som dufala, ze by sa mohli chytit, tolko anjelskych znameni sme nasli xixixixi a prsia bolia, v bruchu picha, vajecnik boli.. nuz, tak asi plane signaly 😠

cecil36
17. jún 2011

@ninockaskv nevzdavaj to, ja som pripad, kedy sa mimco uhniezdilo na 9 den od ET a test bol pozit az o niekolko dni 😉
@callex veru veru, keby nejdem Cundovi, tak za styri tyzdne zosediviem 😀 Ale som presvedcena, ze urco som nebola 11tt podla uzv, ale 11+6 😉

callex
17. jún 2011

@ninockaskv kedze to neboli blastocysty tak sa mozu uchytit neskor..a anjeli sa predsa nemylia 😉 .

ninockaskv
17. jún 2011

@callex no, ved uvidime 😉 a ked ty anjeli zavadzali alebo som to zle pochopila... 😀 😀 😀 straaasne vela bocianov sme videli, bola v ten den dvojita duha.. a vytopilo tie dedinky (to je chlapove osobne anjelske znamenie 😀 😀 😀 😀 )

ninockaskv
17. jún 2011

dostala som taky mily mailik, tak vam sem hodim z toho vycuc 😀

Society:
1. Call your family often.
2. Each day give something good to others.
3. Forgive everyone for everything.
4. Spend time with people over the age of 70 & under the age of 6.
5. Try to make at least three people smile each day.
6. What other people think of you is none of your business.
7. Your job won’t take care of you when you are sick. Your friends will. Stay in touch.

Life:
1. Do the right thing!
2. Get rid of anything that isn’t useful, beautiful or joyful.
3. However good or bad a situation is, it will change.
4. No matter how you feel, get up, dress up and show up.
5. The best is yet to come.
6. Your Inner most is always happy. So, be happy.

callex
17. jún 2011

@ninockaskv no pekny meilik..tak si z neho coto vyber.hmm tvoj mm ma zvlastny zmysel pre symboliku 😀

rebeka33
17. jún 2011

@ninockaskv 😢 😢 😢 , ale určite zájdi na hcg, nech máš istotu, Vid cecil, leamax. Držím palce,
@leamax nejaké nové správy? alebo až v nedeľu?

lulu10
17. jún 2011

@cecil36 to teda moze skreslit, som si co to precitala a tychto testoch a jedine co mi z toho vsetkho vyslo ze su moc nepresne a len stresuju a este ked ti aj zle vypocital tt tak to ani neries, uvidis podla toho vysetrenia u Cunderlika, toho by som sa viac drzala, ale bude to v poriadku a hotovo 😎

princeznal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pikha
17. jún 2011

caute zienky 🙂
@gabinkaa @tonytony silno blahozelam k srdieckam 😵 😵
@callex jj, pekne v auguste mozme trenovat 🙂 ty s Dominickou mozte testovat klady a zapory trojkolky a ja sa s vdakou zvalim v polokomatickom nevyspatom stave pod najblizsi strom 😝 😀
@kanhwa srdecne gratulujem 🙂 😵
@tinna13 vitaj v babskom klube 🙂 😎 a pozeram, ze aj ty si z NR 🙂
@ninockaskv suhlasim s callex, tvoj drahy ma zvlastne ponatie anjelskych symbolov 😀 Mrzi ma ak to nevyslo 😢 ale mate mrazacika a to je hned lepsi pohlad. Podla mna by vam sakris bodla nejaka dobra dovolenka, prist trochu na ine myslienky a vycistit si hlavu. Presla si velmi skaredymi vecami a mozno sa uz podvedome bojis zostat tehotna a je to cele len o jednom velkom bloku.. ale to je len moj nazor, nechcem sa do toho rypat. Neviem, neuvazovala si niekedy nad nejakym alternativnym sposobom riesenia v tejto oblasti?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre