Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

luly3
26. jún 2011

prajem pekné ráno 😉

lenka_21
26. jún 2011

Ahojte, tak opat aktualizacia 🙂

PREDSTIMULANTKY:
Lenka_21 - 3xIUI Helios MT, 1xIVF Helios MT, 1MA, caka na adopciu

STIMULANTKY:
Sisab – 2xIVF Gynfiv, 1xFerticent, 1xMA, stimuluje na 4 IVF v RP

ČAKATEĽKY:
mia_15 ET 31.5., hcg test 16.6.

TEHULKY:
gabinkaa
bayley - 3xIUI, 1. IVF soft RF - bez ET, 2. IVF uspesne, tehulka 
jada1
rebeka33 - 4IVF, 2Xket, 3x tehu,2xMA. V RF2xsoft 2Xtehu z toho toto zatiaľ drží
pikha - 6x MA a biochemicke, 1x mola, 2x GEU, 3x IVF s ET, z toho 2x v RF, posledne uspesne. caka dievcatko
tinna13- 1.IVF v KE uspesne MA , 2x KET neuspesne, 2. IVF v RF-ET uspesne
martini - 3. transfer (ET, KET, ET) - všetko v RF. čaká chlapceka
maticap caka chlapceka
luly3 - 5 IVF - 7 transferov : 2 GF ET + 3 GF KET a 3 krát RF
callex
cecil36- 3 IVF (Soft Unica, Nativ RF, Soft RF)- 3x ET, posledné úspešné

MAMIČKY:
mircalla
zuzla80, olympia, orsulka, takyna, tanitta, avaka, julietka, mirinda10, anty, shandy, dior, violoncielka, modra, tomka12

SPRIAZNENÉ DUŠE:
Lenka_21 - 3xIUI Helios MT, 1xIVF Helios MT, 1MA, caka na adopciu
rienok - 4 x IVF GF , 2 x IVF RF
naduska - 5x IVF,,a z toho 3x v Reprofite
vrabcek24 - 2x IUI, 3xIVF GC KE, 1xIVF RF
dandy914 - 2xIUI Iscare BA, 1x IUI GF BA - potrat v 7tt
lulu10 - 3x prirodzene tehu s MA
ninockaskv
kajka39 – 5x IVF, 1xMA
leamax - 1 MA, 2x IUI, 2x IVF RF – 1x anembryomola
miminkad-1xIVF,2.IVF bolo bez oocytov,vsetko v RF
mima263 - 3x IVF (v SK), 7 x prenos, 2x biochemické

lenka_21
26. jún 2011

@miminkad Chapem spravne, ty by si chcela ist k mojej endokrinologicke? To asi nie, predpokladam, ze mas svoju 😉

maticap.
26. jún 2011

@gabinkaa ahoj gabika, dakujeme. Inak, v 7.TT aj mna dost pobolievalo podbrusko a aj moju kolegynu v tom istom tyzdni - skratka, maternica sa zvacsuje. Co sa tyka pocitania tyzdnov, bola som na tom rovnako ako Ty - kedze nam sa zadarilo prirodzene a vedeli sme kedy, tiez som riesila, ze som o 2 tt menej ako mi hovorili dr. Ale potom som to vzdala, lebo som z toho mala riadny gulas. 😉
@pikha @cecil36 @jada1 dakujeme aj za dubacika! 😵

miminkad
26. jún 2011

@lenka_21 preco k tvojej?ja mam svoju a vybornu

callex
26. jún 2011

@lenka_21 dakujem..sama tomu neverim..este stale si to davam do kalkulaciek vypocitat. 😎zajtra ma caka kombinovany screening v brne tak som zvedava.tesim sa ze uvidim plavca v brusku. 🙂

lenka_21
26. jún 2011

Aaaaa, este som chcela napisat moj nazor k vysetreniam ... ja viem, ze vela veci napr.problem s imunologiou, hematologia atd. sa lieci rovnakymi liekmi, ale ja som radsej ked lieky beriem lebo musim (je za tym urcity dovod) ako ich brat iba preventivne. Napr. Prednison sa podava v mensich davkach, ale nie to "lahky" liek a nerada by som ho brala ak je zbytocny.... a plus pri tom IVF napchame do seba este kopeeec hormonov....
No samozrejme toto je iba moj pohlad a nechcem tymto niekoho nahovarat, aby si dal alebo nedal urobit vysetrenia, len mozno trosku nesuhlasim s nazorom, ze naco to robit ved lieky su rovnake 🙂 😉 🙂

lenka_21
26. jún 2011

@miminkad Hned som vedela, ze sa mi to poplietlo v tej hlave 😀 😀 😀 ... a urcite na ten 2-3 DC chod, aby si nebola prekvapena ako ja ... ak chces, mozem ti z mojich papierov odpisat, ake hormony mi vtedy merali, ale tvoja endokrinologicka to urcite bude vediet 🙂 😉 🙂

miminkad
26. jún 2011

@lenka_21 myslim,ze to nebude treba.ja som si hormony bravala sama v robote a potom uz len vysledky brala na kozultaciu.ale dakujem 😉 ja som skor mala problem s prolaktinom,ktory sem tam lietal,ale vieme aj pricinu preco,zo stresu v robote

pikha
26. jún 2011

aaa tabulecky 🙂 😎 organizator sa vratil, to hned vidno 😀
@callex pozerala som aj dalsie pramene, nebude to az taka katastrofa s tym menom 🙂 a cim dalej tym viac sa nam paci, aj si nanho dost rychlo okolie zvyka-coz samozrejme nie je podstatne 😝 😀 ale dobre padne ak je to tak. Ked sa dostanes do knihkupectva, prelistuj si tuto http://www.martinus.sk/?uItem=13856 alebo potom zapoziciam ak chces. Kazdemu menu su tam venovane tak zo dve tri strany a je to dost kvalitne spracovane 🙂
@sisab tak ako ti callex napisala, v RF je davka narkozy minimalna a tiez si myslim, ze je to obrovska vyhoda a uspora casu a nervov 🙂 naco sa zbytocne trepat po dalsich vysetreniach

rebeka33
26. jún 2011

@lenka_21 ak máš leidna určite k hematologovi. on ti bude písať celé tehu lieky a kontrolovaťzrážanlivosť. Je dobré ak sa venuje tehuľkám ako my, lebo mňa prvá do..... a potratila som.

rebeka33
26. jún 2011

@callex prajem zajtra pekný zážitok 😵

rebeka33
26. jún 2011

dnes sme sa s mm venovali kočikom a máme dalšieho favorita, majú ho len na www.svetkočíkov.sk je to mamba ,ale od značky leviroo. nemci a nám sa páčia farby. super cena Koho to zaujma tak kuk 😉
dame si ho poslať, dám vedieť či to nie je šit.

miminkad
26. jún 2011

@rebeka33 ten je pekny 😉

rebeka33
26. jún 2011

@miminkad našla si ho, ja hlupaňa tam nemá byť mekčeň. www.svetkocikov.sk. Zdá sa mi až veľmi dobrá cena ,tak uvidíme kvalitu. ďakujem. už máte vybranú dovolenku?

lenka_21
26. jún 2011

@rebeka33 Ved prave, teraz ked to viem tak ma tiez napadlo ci to nebol moj dovod MA ☹ 😠 ☹ Teraz sa uz neda nic robit, len dufat, ze sa to opat podari 🙂 😉

miminkad
26. jún 2011

@rebeka33 cena neni najhorsia.mne sa pacia na tej stranke tie flower ballerina,ale su take aj bez kvetov.dovolenku mame zaplatenu,ale nemozme ist,kedze som pn

callex
26. jún 2011

@rebeka33 kocik vyzera velmi dobre...aku farbu ste si vybrali?
@pikha ak budes taka dobra tu knizku si potom poziciam.a prosim ta hod este raz link na ten vas kocik.dakujeeem.

lulu10
26. jún 2011

@miminkad dohodneme sa zajtra na tom utorku? o kolkej vy mozete? mne to pasuje skor poobede po praci, tie moje kramy sa najako zblaznili abo co... trosku mam spinenie ale kramy nikde sak neviem ci testnut nechcem chaosit zbytocne 😕

rebeka33
26. jún 2011

@lenka_21 určite sa podarí 🙂 🙂 . Ja len ,že sa tam chodí dosť často, tak aby si to nemala daleko, ale aby vedela čo a ako riešiť. dúfam, že takú nájdeš. v ke by som ti vedela poradiť. 😀 😉

rebeka33
26. jún 2011

@callex asi tú pistáciu, taká neutrálna a jemná ,ale ešte si to do zajtra rozmyslím.
@lulu10 no tak zajtra testni, ved to nie je chaosenie. Budeš mať kľud.

maticap.
26. jún 2011

@rebeka33 ahoj, mna na to leviroo upozornila kamoska, no kedze musim hladiet aj na hmotnost (teda predovsetkym), tak som od neho rychlo upustila. Vazi totiz cca 15 kg. My sa chystame kupovat Brio go - akurat idem napisat do jedneho obchodu, nech mi ho zajednaju. A farba bude uplne brutalna a to z jedineho dovodu: maju na nu akciu - cierny podvozok, zlta vanicka a aj sportova cast. Ale ked poviem zlta, tak fakt myslim cisto zlta 😀 .

miminkad
26. jún 2011

@lulu10 radsej testni,keby bolo treba dat na teba pozor,aby si vedela.no zajtra sa dohodneme co a ako,lebo este nakoniec neviem,ci budem mat auto,lebo nase ide do servisu.tak zajtra sa dohodneme

rebeka33
26. jún 2011

@maticap. nestraš,na stránke majú 11,5 kg. mne ho treba ťahať po schodoch. No zajtra objednám a uvidím,ked príde.Mám 7 dní ho poslať späť. Ja som pozerala ethos ,super sa skladá a je pekný, ale má veľmi malú vaničku a material vnútorneho polstrovania ma neočaril. Myslím ,že je rovnaký výrobca, alebo sa mi to moce 😀

jada1
27. jún 2011

@maticap.
@rebeka33 kočky a nekukali ste Quinny Speedi 2011. Kamoška ho má. Je suprový. Je ľahučký, dobre sa skladá. Ona má to prevedenie v hnedej, veľmi pekná farba. 😉

rebeka33
27. jún 2011

@jada1 Dakujem za tip,ale mm chce rezolútne len 4kolku. ešte stále som ho neodklikla, ja som strašne nerozhodná.

pikha
27. jún 2011

@rebeka33 aj si si ho "omakala" nazivo? lebo to vela robi.

pikha
27. jún 2011

@callex link: http://www.babatkosk.sk/710,trojkombinácia-daka... a knizku jasne zapoziciam 🙂

cecil36
27. jún 2011

Dobre ranko 🙂
@pikha jeeej pekny kocik 😉
Ja mam vybrany na 95% tento: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8719077&tab=12

jada1
27. jún 2011

@rebeka33 jáj, tak potom nič. Ono ale pri kočikovaní sa s ním manévruje super (sama som si vyskúšala
🙂 ). Ten tvoj favorit je tiež pekný, aj ten podvozok sa mi páči, len tá hmotnosť. Ešte to pokukaj, lebo 11 kg je len podvozok a ešte si musíš k tomu pripočítať 4kg vaničku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre