Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kanhwa
26. nov 2009

Lenik, Dior - vratte sa s dobrymi spravami 🙂
Babulky, tie dve morulky zo vcerajska nam nezamrazia, prave som dostala mail ☹ takze vsetko je na tychto dvoch drobcoch, ktori s nami vcera pricestovali...

zuzla80
26. nov 2009

Ahojte 🙂
Lenik, Zajko držte sa dnes, nech sú krásne správičky a Diorka by sa mohla prísť pochváliť ako dopadla 😅

Ďakujem baby za povzbudivé slová a podporu, viete, že sme vďačný aj za jedného drobčeka, len som trošku dúfala, že ak sme sa dostali ďalej ako sa nám to stalo prvý krát, tak že to riziko bude menšie, ale človek miení Pán Boh mení - tak nám nič neostáva, len sa s tým zmieriť a veriť tomu jednému drobčekovi. Inak včera som ho videla v 3D zobrazení a bolo to také zlaté - doki mi ukázal ručičky, nožičky, hlavičku, pupoč. šnúru, tak len sa modliť, aby sme to dotiahli do konca.

Kanhwi, Tomka vám držím palce, nech sa drobčekovia uchytia, nech sa pridáte do reprofiťáckeho tehu klanu.

Babulky všetky vás pozdravujem 😵

zuzla80
26. nov 2009

Baby chcela som sa vás ešte opýtať, ak ešte trošičku špiním, mám radšej utroš jesť, alebo si ho vkladať. Zatiaľ stále vkladám...

mirinda10
26. nov 2009

zuzik ja som vkladala aj ked som spinila a tak mi povedali aj v nemocke ked som bola na pohotovosti

kanhwa
26. nov 2009

Baby, ja som sa chcela presne to opytat co zuzlik. ja si ho vkladam, ale vzdy mi z neho vytecie - ci nie je lepsie ho konzumovat cez usta, aby sa vsetko zachovalo v organizme.

zajacik...
26. nov 2009

Avaka dakujem 🙂
Zuzlik to muselo byt krasne vidiet drobceka na 3d 🙂
Kanhwi neboj tito bojovnickovia co mas v brusku su ti pravi a aspon sa v buducnosti nebudes trapit nad tym, ze vam v Brne ostali mrazacikovia. Neboj teraz budes tehulka, teda uz si 🙂

zajacik...
26. nov 2009

Babulky dnes som bola u dokiho a UZV mi nakoniec nerobil (co som aj rada, ved som bola na UZV v utorok), a dostala som tehu-knizku 🙂

kanhwa
26. nov 2009

Zajko, gratulujem k tehu knizke. Som stastna, ze uz aj tebe nastala tato slavnostna ocakavana chvila 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Uz si ani nevies spomenut, kolko krat si ty takto gratulovala, vsak? a uz je to tu 🙂

tanitta
26. nov 2009

ahojky...
ani nevim ci som tu uz dnes bola 😕 normalne mam vypadok 😨 ...
Zuzla.. ja by som asi radsej papala ak ti to nerobi nejaky zaludocny problem hlavne ale nie nalacno.. 😝
zajcik.. takze uz aj na papieri;).. gratulujem

zajacik...
26. nov 2009

Kanhwi veru, veru, konecne som sa dockala aj ja, len mi to este stale pripada ako krasny sen a nie ako skutocnost 😅
Tanittka dakujem 🙂
Babulky inak vy ste tu take zlate, normalne sa mi tu vo vasej teme paci, ajked nepatrim medze Reprofitacky... 😵

kanhwa
26. nov 2009

Zajko, vsak je tu dobre? ved preto som od vas odisla sem 😉 ale nie, srandujem, samozrejme...ved ja sa vratim onedlho 🙂

pariska
26. nov 2009

jeej ahojte baby, tu u vas v teme som este nebola, trosku som chodila do kamosiek od oktobra. ale niektore ste tusim tiez tam? a co to vidim, diorka aj lenka su v brne? tak drzim palce a nech vidiet srdiecka. a nech su hlasne ako zvon 😀
ja chodim tiez do reprofitu, koudymu. prave vcer som tam bola na krvne a baby tesim sa pretoze hcg na 14,den po ET bola 990, strasne sa tomu tesim a dufam, ze tentokrat to dobojujem do uspesneho konca.

kanhwa
26. nov 2009

Pariska, sice ta nepoznam, ale mame vsetky spolocny ciel, takze gratulujem a drzim palce 🙂 🙂 🙂

pariska
26. nov 2009

dakujem kanhwa. ja som prihlasena len nieco vyse tzydna, ale sledujem si vasu diskusiu, kedze aj ja chodim do reprofitu.
ja mam toto 3.IVF. pri tom druhom pokuse som aj bola tehotna, ale v 18.tt sme o mimi prisli. bohuzial. dva roky som sa davala dokopy kym sme sa odhodlali na treti pokus. teraz verim, ze to vyjde.

dior
26. nov 2009

ahojte, tak srdiecko nam uz krasne bilo- dokonca dve, to jedno malicke sa rozdvojilo 😵 ,ale po ulz som mala spinenie,tak neviem ci nepojdem do nemcocnice...

Zuzik- ja ho teraz papam, ked je spinnie slabe, moze sa zospodu,ale ak je silnejsie, tak papat 😉

takyna
26. nov 2009

Vitaj Pariska gratulujem k tehu 🙂

Diorík slniečko všetko najlepšie k dvojkám 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tanitta
26. nov 2009

Dior... neuveritelne 😵 jednovajecne dvojky 😵 .... proste to vedia 🙂 gratulujem...
Pariska.. tentokrat to dotiahnete do riadnej vahy 😉 ....drzim palce

takyna
26. nov 2009

ps Diorík mala by si si upraviť pass 😉 🙂

lulu27
26. nov 2009

Ďalšie krásne správičky, Dior gratulujem k dvom drobčekom 😉
Miri, tak to je super že tu netreba predoperačné. 🙂

mirinda10
26. nov 2009

diorka gratulujem 🙂

pariska takze utajena reprofitacka a dalsia tehulka no tu je teraz velmo plodne obdobie

bakosko
26. nov 2009

baby kde je presne to sanatorium aj ja to asi tam skusim

lenka20
26. nov 2009

caute hviezdy, tak aj ja sa hlasim, sice este nemame srdiecko, ale som rada, ze na sone sa nic nenaslo, mala som strach, ci sa myomu nezacalo darit, ale nie, nenarastol a vsetko je v poriadku 😵 😵 😵 dostala som protokol, lieky, pokyny.. doky bol zlatucky ako vzdy, pekne to tam maju teraz vynovene, takze spokojnost, ja odtial idem vzdy tak dobre naladena 😉 takze najblizsie pojdem az v januari... a medzitym budem papat lieciky..
gratulujem diorenke k dvojnasobnej radosti - super super super 😵 😵 😵 , zajkovi k tehuknizke - to uz je teraz cierne na bielom, musi to byt krasny pocit 😵 😵 , pariske ku krasnemu HCG - perfektne cislo, no, zeby dvojky 😉 😵 same krasne spravy dneska
zuzlinka dufam, ze uz to preslo ten prvotny smutok, mysli na bambuliatko v brusku, nech citi, ze si stastna a vesela, je to dolezite, druhe zlaticko ti ho bude strazit z neba...
tanicka ty si ta najlepsia maminka, vobec nepochybuj o sebe, to len veduci ta uz prekukol a skusa svoje finticky 😉 😎 😀 je to skratka expert 😵 😵 😵
lulu - vezmu vam len krv na infekcne choroby, hiv, hepatalky a tak.. ale to az v den punkcie myslim.. inak nic nepotrebujes... aj ta narkoza sa mi zdala taka jemnejsia, kratsia ako v nasich car..
kanhwik - netreba vam mrazaciky, 1 ci hned 2 dietky stacia predsa 😉 😎 je to sce taky lepsi pocit, ze este nieco je v zalohe, ale vacsinou tie ,, lepsie ,, embrijka su vlozene cerstve takze na tie mrazaciky sa tak ci tak neda velmi spoliehat..
no a dakujem vam vsetkym zlaticka za palce, boli ste super ako vzdy 😵 😵 😵 😵

zajacik...
26. nov 2009

Diorka gratulujem k 2 srdieckam 😵
Pariska nadherne hcg, to su dvojky ako vysite 🙂
Lenka dakujem ano je to krasny pocit, uz si to zacinam viac uvedomovat ze sa mi to asi cele iba nesniva.. 🤐 A som rada ze aj ty mas dobre spravicky 🙂
Kanhwi tesim sa ked prides na bab@tko ako tehulka 🙂 🙂 🙂

mirinda10
26. nov 2009

lenik super 🙂 , takze nic nebrani tomu aby sme po novom roku zacali na plno

zajacik az teraz som si vsimla, ze uz mas tehu knizku, gratulujem

zajacik...
26. nov 2009

Mirindik dakujem 🙂

tanitta
26. nov 2009

Leni.. ty aj koudy a teda aj my mame velku radost ze zacinas 😉 ...
Bakosko.. je to v brne u.l hlinky je to pri brnenskom vystavisku resp. v ulici od hlavneho vchodu www.reprofit.cz

kanhwa
26. nov 2009

Dior, gratulujem 🙂 🙂 🙂 a prajem stastne pokracovanie 🙂
Lenik, takze dufam, ze prenasas tu tehu vlnu do januara 🙂
Dobru noc, ja uz vas vypinam 😉

avaka
26. nov 2009

Ahojte,
Dnes ake krasne spravicky 🙂Pariska,gratulujem k tehu 😵
Diorka,takze dvojky 🙂 Nadhera,gratulujem
Zajacik,krasna knizka,vsak...?A ako sen Ti to bude este mozno pripadat dlhsie,mne to doteraz niekedy nedochadza...
Leni,aj Ty mas nadherne spravicky.. 🙂 cochvila su tu vianoce a potom zacinas..moc sa tesim..
Kanhwa,veru,tieto deticky Ti budu stacit az -az 😉
zdravim vsetky babule

dior
27. nov 2009

ahojte, dakujem vam 😵 , tak noc som prezila doma, uvidim ako bude dalej, noc bola hrozna-stale som sa budila... musim,ale verit, ze malicke su silne, ked sa tam takto rozdelili 😅 to aby nebolo DIorke smutno,tak sa naklonovala 😉 🙂

Lenka supeeer, tesim sa ked uz pojdes do Brna po malu Lenusku,alebo Lunusika 🙂
Zajacik, tebe uz dali tehu knizku? normalne ti zavidim 😵 ,ale v dobrom graulujem ti 🙂

mirinda10
27. nov 2009

avi uz mas 30tt to je super tak o 2 tyzdne a ides na matersku ako rychlo to uslo co 😉

diorka aj ty coskoro dostanes knizku nebojkaj ja som ju dostala v 10tt, mas dobreho obvodaka kde chodis? dufam, ze si PN
to spinenie som mala aj ja a bola som s tym aj v nemocke ale povedali, ze nemozu nic robit inak daj si ascorutin mne to dali 3x1 a ked som brala utrosa tak to je max co mozu urbit ale treba sa setrit

uz je piatok ale pre nas co sme stale domka to je jedno

baby kde je juli uz tu par dni nebola dufam, ze je ok ak sa dnes neozve tak pisem sms

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre