Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

julietka
20. dec 2009

mirindi vy uz mate postaveny stromcek? 😉
vcera sme boli vo Vajnoroch pre tie kolaciky, su fakt uzasne a vyborne chutia ako prave domace. Aj u tej tety to vonalo ako v cukrarni. Muzik tam videl este cerstvo upecene puncaky a kedze boli zvysne a tie sme si neobjednali tak sme si nechali nabalit aj tie, chutia vyborne..takze ak budes chciet nieco upiect a nebudes mat cas mozem vrelo odporucat..ja nelubim tie z obchodov co je to cajove pecivo, lebo do toho pridavaju aj fondan a fuj to je hnusne, chuti to ako stare salonky a navyse je to velakrat precukrovane alebo fakt stare a prelepena etiketa s datumom spotreby..

zdravim vsetky babule a prajem krasne zasnezene odpoludnie 😵

avaka
21. dec 2009

Ahojte 🙂
Jeeej,na tretej strane sme boli... 😕 Akosi Vas tie Vianoce vzali 😀
Mircalla,drzim palce na utz 😉
Booze, to je pocit byt do desiatej v posteli...Nieze by som chcela tolko vyspavat,ale malinka spala,tak som ju nechcela rusit.. 😀 😀
Mirinda,aj mna bolelo teraz dva dni brucho,akoby vajecnik,alebo slepak dokonca,uz som bola vyplasena,ale uz to preslo,asi ma len mala tlacila niekde.A Ty mas teraz cystu?
Juli,tak super to vyslo s kolacikmi 🙂 Ja som tiez necakane dostala 😵 Dobre to padne,ale aspon jedny este upeciem,nech to tu troska zavonia.. 😅
Zajtra ideme s muzikom na posledne(dufam)velko nakupy,co nam este chyba,aj pre malu aj do bytu,tak dufam,ze uz bude vsetko
vsetky vas pozdravujem

mircalla
21. dec 2009

ahojte, prajem pekny den

UZV dopadol dobre - mimi ma 1.58cm, som 8tt+0, sriediecko bije, vsetko ako ma byt. Ziaden novy hematon vidno nebolo. Az sa bojim byt vytesena a vobec to napisat, aby som to nezakrikla. Rok dozadu sme nemali vianoce nic moc, 2 dni pred som mala negativny test. 2 roky predtym...ani radsej nehovorim...

V lekarni v brne sa trochu pomylili a za lieky mi zauctovali sumu akoze som poistnena, no samozrejme som ich na to upozornila, asi by ich porazilo, rozdiel bol 2200 kc.

Idem sa dnes vypisat este...Doky vravel, ze lezat nejako nemusim, ale ze taky kludovejsi rezim.

Dufam, ze vsetky sa tesite na vianoce a mate taky pekny den ako ja🙂)))

avaka
21. dec 2009

Mircalla,super,tesim sa ,ze je vsetko o.k Konecne budu krasne vianoce 😉

takyna
21. dec 2009

Ahojte kočky 🙂

Mircalka no super 😵 😵 😵 , len tak ďalej 😵

Dcéra zase chrchle, a to bola von včera len 10 minút a už ju bolí hrdlo... ☹ , beháme z ruškami na tvári ako na infekčnom... 🤐

Dúfam, že na vianoce sa to vylepší, a budeme zdravší 🙂 , nuž superstar za nami, Šmajda bol druhý ...škoda 😉 , ale
vianoce klopú na dvere 🙂

dnes pobalím darčeky , v utorok urobíme bytový ordung, a vo štvrtok sú tu už Vianoce 😵

pekný dníček 😵 😵 😵 pozdravujem 🙂

tanitta
21. dec 2009

ahojte... mircalla... nadhera 😵
Taky...no o je teda ale pech 😒 .. my sme tak behali ked sme si maleho prineisli domov z BA...cela chalupa chora 😠 ...
Avi.. fuha tebe to tiez uz odsypa 😉 coskoro stihas meter 😉
opatrujete sa dievcata v zdravicku a davajte na seba velky pozor 😉
Leni.. ty vrtula ani nenakuknes? 😎

avaka
21. dec 2009

Taky,no dufam,ze do vianoc budete lepsie...teraz je fakt take blbe virusove obdobie... 😒
Tani,veru to leti...ved ja nestiham... 😅 ale dufam,ze si medzi sviatkami vsetko pochystam,nech som kludna,keby cosi.Ale malinka ma este dost casu. A co Adamko,ten bute uz tento rok kukat na stromcek 😵 😵 snad po nom nepojde,ako po kabloch z PC... 😀
A Lenke sa cudujes?Ja nie,ale kuknut by mohla..Leni,cau 😉

takyna
21. dec 2009

Veru Lenusa ma medove tyzdne... 😉 🙂
Avi, Tanitka pozdravujem 😵

zuzla80
21. dec 2009

Pekný dník vám prajem 🙂

Mircala veľmi sa teším, že ste v poriadku. Verím, že tento rok budú vianoce čarovnejšie pre nás všetky 😵

Taky takže výsledky super, to je dobre, len tak ďalej - mne dokonca uvažovala dávku Euthyroxu znížiť, ale radšej to nechala tak, vraj je lepšie, ak je dávka vyššia.. Inak mňa ešte stále pobolieva po bokoch, niekedy je to fajn a inokedy aj celý deň - ale všimla, že ak nejdem na veľkú toaletu, tak vtedy je to horšie. Neboj Taky, to pichanie nevadí, isto sa drobec len rozťahuje. Aj ja som chcela Šmajdičku za superhviezdičku - ale nevadí, chleba lacnejší nebude, no nie 😀

Mirindik vy už máte stromček - jeeej, ja sa už tiež teším, ale my asi až v stredu, tesne pred štedrým dňom. Tak si to na vianočných trhoch užite 😉

Juliček no, že jakú chuť si mi na tie koláče urobila 😅 Hneď by som k vám zašla na návštevu, škoda, že bývate tak ďaleko 😀

Avi, takže už ste vo svojom hniezdočku - už si rada však. Inak malinku sme veľmi neotravovali, zrejme sme ju vyrušovali pri spinkaní - moc sa jej nechcelo 🙂 Som rada, že sa vám všetkým fotka páčila

Tánička aj vy sa opatrujte, tento rok to budú také skutočné vianoce aj pre malého - pred rokom bol ešte len v perinke, ale teraz - vianočný stromček drž sa 😅
Lenka si ešte zrejme užívajú postelné radovánky aj s drahým 🙂

Babulky zdravím vás a užívajte si aj vy predvianočnú atmosféru

takyna
21. dec 2009

Ináč Zuzík tá vaša fotečka je nádherná, ešte som nevidela v takom skorom štádiu, takú peknú fotečku 😵 😵 😵 to bude riadna krásavica 😉 😵

lulu27
21. dec 2009

Ahojte kočky 🙂
Mircalla veľká gratulácia, len tak ďalej a budeš sa tiež tešiť z bábatka 😉

mircalla
21. dec 2009

dakujem vsetkym pekne...

ja som si bola pre pnku a zalahla som, na dnes som toho nabehala az moc. vonku sa smyka, davajte si pozor vsetky....a hlavne zajtra, hlasili poladovicu

tak uzivajte predvianocnu atmosferu

dior
21. dec 2009

jaj LULU-nestatie, aj som bola sklamana pred sviatkami a nie raz,ale ver mi, dolezite je verit a nevzdavat sa 😵

Taky, ZUzla, Miracalla ahojte tehulky a aj ostatne 🙂 -pretvravaju nevolnosti a aj ine ako pichanie ? u mna ano 🙄

my uz mame stromcek na balkone, budeme uz pomalicky zdobit,tak vam zelam krasnu predvianocnu atmosferu 🙂

mirinda10
21. dec 2009

babule tak uz kukam, ze sa pripravujete na Vianoce

ja som dnes bola s mamou v Tescu boze kolko ludi a to som bola o 11tej a ze kriza, prd a nie kriza ludi nakupuju ako keby mali zajtra zavriet
inak aj my sme nakupili bude nast 12nast tak 5kg morky, vsetko na salata, maso do kapustnice, tak uz mame vsetko a chleba sa upecie a uz do obchodu nejdem ani zadarmo
este musim v stredu k obvodnemu gyn na predlzenie PNky na socialku a koncim tohto roku s behanim po meste uz budem len domka sa radovat pri stromceku a papkat
inak uz mam 5,5kg plus a to este nie su Vianoce a kolaciky ☹ to len bude a hned 4.1. mam poradnu to sa budem riadne hanbit ked zahlasim prirastok
vcera mi zacali trpnut palce na rukach ale zatial iba na lave je to dost blby pocit a hned som volala segre ci aj ona mala taky problem, ze ano tak som kludnejsia
babka a dedko sa tesia z Emky, hladkaju brusko a cakaju na kopance su zlati ako sa s nou rozpravaju 🙂

mircalla super, tak teraz uz vsetko pojde tak ako ma

no ja mam 2 cysty, mala som iba jednu ale aj druha narastla pluha, ze vraj tehu je pre ne ako stvorene vela hormonov

prajem pekny ale za to chladny den aj ked dnes sa uz oteplilo, pozeram uz je iba -5st tak uz sa otepluje

mircalla
21. dec 2009

dior - u mna taka klasika, nic ma nepicha nejak permanentne - obcas len (ale ja som len 8tt)
inak zaludok (nevraciam, ale dost casto ma napina), tiez take mierne nechutenstvo, prsia auu, unava, obcas migrena....

mircalla
21. dec 2009

i ked dneska rano v aute som mala namale

tanitta
21. dec 2009

no veru kocky tento rok si vianoce vychutname 😉 minuly rok boli krasne ale zaroven aj hrozne smutne 😔 ...jeden zivot prisiel druhy odisiel 😔
z bezpecnostnych dovodov sme dlzku stromceka skresali o meter a pol😀

kanhwa
22. dec 2009

Ahojte babule, vsetky Vas moc pozdravujem a prajem Vam nadherne sviatky 🙂 Zdrave deticky a netehulkam skore otehulkovanie 🙂
Viac nestiham piasat, blbnem v praci 😒

Baby, ostal mi jeden Cetrotide, ma expiraciu teraz v decembri, ale bude dobry este niekolko mesiacov. Ja som tiez brala po exp. a aj v repraku mi potvrdili, ze to nevadi. Ak chcete niektora planujuca ivfkarka na zaciatok roka, tak vam ho podarujem. Napis mi do IP a poslem po Vianociach.

Vsetkym velke CMUK 🙂 🙂 🙂

zuzla80
22. dec 2009

Ahojte babulky 😵 ,
Keďže dnes od obedu už nebudeme mať net a neviem na ako dlho, tak vám chcem všetkým do jednej popriať krásne a požehnané Vianoce v kruhu svojich najbližších, plné radosti a smiechu, bohatého Ježiška a všetko len to najlepšie v Novom roku 🤐 🤐 🤐

mircalla
22. dec 2009

Dakujeme, ja zelam vsetkym to iste. A hlavne vsetkym krasne a zdrave babetka v roku 2010.

julietka
22. dec 2009

miri mne tiez asi posledne dva tyzdne zacali trpnut ruky, takze som rada ze nie som sama..zo zaciatku len rano ale teraz uz cely den, nemozem nic chytit okamzite nemam cit v ruke uz si netrufam naozaj ani soferovat..

avka tak hlavne ze ste stihli vsetko pokupit pre princeznu a ste zabyvani 🙂 uz len oddychuj a neprehanaj to s cinnostou

my sme mali vcera prvu rizikovu poradnu a dostali sme pochvalu ze mame krasnych ukazkovych drobcov,tak sa moc tesime..
Dnes som kukala Ordinaciu a moj muzik to psychicky nezvladol ked zomrelo tej zienke babatko 2 dni pred porodom tym ze ho uskrtila pupocna snura, mi papuluje ze take ani nemam pozerat..
poviem vam ze v nedelu som cely den malu necitila a keby som nemala v pondelok poradnu tak utekam hned aj sama ich dat skontrolovat

zuzlik ved pridi na kolaciky kedykolvek 😉

tani ozaj vy budete mat uz druhe spolocne vianoce vsak? akurat ze malemu tentokrat uz budu svietit ocka ako svetielka na stromceku 🙂

Babulky neviem ci sa mi podari nakuknut ale ak nie tak vam vsetkym prajem krasne a pozehnane vianocne sviatky, nam vsetkym tehulkam i maminkam asi vela netreba lebo sme dostali tie najkrajsie darceky na svete, a snazilkam zelam do noveho roku uspesny a plodny rok 😵

takyna
23. dec 2009

Milé babulky, zo srdca Vám prajem, príjemné prežitie vianočných sviatkov, plno rodinnej pohody, odychu, a krásnych prekvapení pod stromčekom 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mirinda10
23. dec 2009

babule, ja si dnes idem opat k obvodnemu predlzit PNku robi posledny den v tomto roku, tak este musim do mesta a do prace
vsetkym prajem krasne Vianoce, vela pohody v rodine, bezproblemovy porod a zdrave deticky tehulkam a nech hladkaju bruska a prihovaraju sa k drobcom, buduci rok uz budu nase deticky s nami pri stromceku a nech nam to tehu zbehne ako voda
snazilky chcem povzbudit v dalsom snazeni aby ste sa nevzdavali, je to velmi tazky boj dostat sa k miminku ale stoji to za to, je to nadherny pocit ked citite ako sa babo vo vasom brusko hybe neda sa to nicim nahradit a preto musite dalej bojovat, ak sa to da este nejak financne utiahnut 🙂 🙂 🙂 🙂 posielam Vam s Emkou vela pozitivnej energie a lasky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵

zajacik...
23. dec 2009

Ahojte babulky, prajem vam krasne a pozehnane vianocne sviatky, vela zdravicka vam aj vasim detickam a vsetkym snazilkam prajem aby sa cim skor dockali toho najkrajsieho sna, ktory nas tu vsetky spaja 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tanitta
23. dec 2009

ahojky..
zelam taktiez pokojne Vianocne sviatky a aby boli krajsie ako tie predosle 😉 ...kocky v novom roku sa to tu uz dufam roztoci a poriadne 🙂 ...
inak tak krivy stromcek ako tento rok mame no odpadli by ste 😅 .. ale nevadi...je zivi a svetielka to preblikaju 😉 ...
julie.. hej druhe...neuveritelne vsak 😉 leti to...
majte sa krasne...

avaka
23. dec 2009

Ahojte kocky,tiez sa pripajam k prianiu,stastnych a pokojnych sviatkov.. 😵 pozdravujem vsetky maminky,tehulky ,babenka v bruskach..a vsetky coskoro tehulky 😉

gabikasz
23. dec 2009

dievčence želám vám krásne a pokojné Vianoce tehulkám bezproblémové tehulkovanie a ostatným snažilkám
úspešný rok 2010 ,aby sa nám to už konečne vydarilo 🙂 🙂 🙂

lahhel
autor
24. dec 2009

Ahojte babulky,
želám vám všetkým nádherné vianoce, plné pohody, lásky a pokoja, bohatého ježiška, bezproblémové tehulkovanie a v Novom roku veľa zdravia, šťastia, úspechov a všetkým tehulkám ľahký pôrod a všetkým snažilkám želám, aby sa im v tom novom roku konečne splnil ten jediný sen, po ktorom tak veľmi túžia...aby ten rok 2010 bol pre nás snažilky úspešný 🙂 🙂

PS: hneď po novom roku, cca od 5-6.januára začínam novú stimulku,veľmi sa teším, tak mi držte palce....

gabika24
24. dec 2009

babulky, všetkým krásne sviatky a splnenie všetkých prianí 😉

juja
24. dec 2009

Pokojné prežitie Vianočných sviatkov a v novom roku 2010 všetko len to najlepšie.. 🙂...tehuľkám krásne a zdravunké bábätka a snažilkám, nech sú takto o rok už tiež šťastné maminky voňavých bábätiek ..😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre