Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

callex
10. okt 2011

@naveen tak skus pozriet na bazari.sk mozno tam najdes daco vhodne.ak je to do prenajmu tak to chapem ze nechces investovat.
@cecil36 neboj a ak vyletel tak len na chvilocku..prietoky mu nerobil..ja som na poradni nebola ani nepametam.asi 6tyzdnov..lebo ked som mu priniesla spravu z nemocky prelozil mi poradnu o dva tyzdne a veru uz by som sa mu aj potrebovala ukazat..problemov pribuda.

miminkad
10. okt 2011

@cecil36 takt o je parada 😵 vyzera na riadnu osobnost 🙂 ano,o jednej volame.

cecil36
10. okt 2011

@callex 😕 sest tyzdnov, fuuu. Mne kazalk teraz s cukrovkou chodit kazde dva tyzdne, vraj pre istotu.
@miminkad 😀 tak to ano. Budem cakat na dobre sravicky od teba 😉

luly3
10. okt 2011

ahojte
@cecil36 čo su to tie prietoky?????? mne to asi nerobili

miminkad
10. okt 2011

@cecil36 jasne,dam vediet 😉

cecil36
10. okt 2011

@luly3 su to prietoky krvi cez pupocnik a zistuje sa tym ci babo dostava vsetko co ma (ziviny, kyslik atd) 😉 Len som netusila, ze mi to bude robit uz teraz, myslela som, ze sa robia az neskor. Ale mozno to robil kvoli tej cukrovke....

luly3
10. okt 2011

@cecil36 aha tak to mi isto nerobili ešte ☹ mnooo asi to je ešte skoro ale dobre že tebe
to urobili aspon si kludnejšia nie????? ja idem v piatok do Ba tam sa teda nato spýtam

callex
10. okt 2011

@cecil36 tak on este nevie ze mam cukrovku.poradnu mam v piatok tak neviem ci mu mam zavolat ze ju mam alebo vydrzim dopiatka.

cecil36
10. okt 2011

@luly3 hej, som kludnejsia a teda o dost 🙂
@callex tak ked v piatok, tak to uz vydrz, ale potom tam budes asi chodit castejsie 😉

callex
10. okt 2011

@cecil36 to mi nevadi lebo aj diabetologicka mi povedala ze sa budeme vidat kazde dva tyzdne..tak ked si ich zjednotim budem to mat jednou ranou dve muchy

lulu10
10. okt 2011

@cecil36 kukam jak puk na tvoj 31tt, ved len "vcera" sme si prvy krat pisali o PICSI ... ale ked si spatne spomeniem na cele tvoje tehu a na vsetky patalie tak klobuk dole 😎

lenka_21
10. okt 2011

@miminkad Supeeer urodicka, drzim palceky dnes o jednej 🙂 😉 🙂

@callex Noo to stretko by som dala, aspon troska zmeny z gauca 🙂 😉

@naveen co to tu citam ty tajnostkarka .... tak drzim palceky. Inac kocky na jednom anglickom fore sa po transfere nazyvaju PUPO ( pregnant until proven otherwise), takze som si ista, ze si v tom 🙂 😉 🙂

@rebeka33 Vitaj naspat ... Simonka je princezna a ani sa ti necudujem, ze chces ist po dalsie 🙂 😉 🙂

@lenkalienka01 Vitaj medzi nami ... verim, ze v RP budes taka uspesna ako ostatne baby 🙂 😉

cecil36
10. okt 2011

@lulu10 sak ani mne sa nechce verit ako to rychlo ubieha 😀 A za chvilu tu rodime viacere 😀
@callex ja si to chcem tiez tak nastavit 😉

lulu10
10. okt 2011

@miminkad wáááw 4 drobci skvelé nieco, cakam na 13.00 a na tvoje spravicky mamo 😀 citim v kostiach ze to teraz vyjde 😉

lulu10
10. okt 2011

@cecil36 normalne som sa zasnivala a predstavila si ze ako to bude vyzerat: lulu10 31tt 😀 😀 😀 ale kde to este je... dufam ze nas sem budete chodit kuknut ako tu valcime dalej 😉

mia_15
10. okt 2011

Ahojte baby, uz som tu dlho nebola...ale poctivo si postupne citam Vase novinky 🙂
@miminkad my sme aj minule tak na rovnako stimulovali 🙂 a teraz mame aj rovnake likeky. Citala som si co si pisala o tych pocitoch v podbrusku a nafuknuteho bruska.... aj ja to mam a bojim sa, ze co to je. Uz som volala aj stelclovi,ale je na operacke. ja mam zajtra OPU....koľko merion. si si pichala? ty dnes budes volat ako sa majú bunkacikovia,ze? budem ti drzat palceky...

lenka_21
10. okt 2011

Baby, nasla som takuto tabulku ... ak mate zmenu dajte vediet 🙂 ... @rebeka33 specialne pre teba 😎

PREDSTIMULANTKY:

STIMULANTKY:
miminkad-1xIVF,2.IVF bolo bez oocytov,vsetko v RF

ČAKATEĽKY:
naveen

TEHULKY:
gabinkaa
bayley - 3xIUI, 1. IVF soft RF - bez ET, 2. IVF uspesne, tehulka
jada1
tinna13- 1.IVF v KE uspesne MA , 2x KET neuspesne, 2. IVF v RF-ET uspesne
martini - 3. transfer (ET, KET, ET) - všetko v RF. čaká chlapceka
maticap caka chlapceka
luly3 - 5 IVF - 7 transferov : 2 GF ET + 3 GF KET a 3 krát RF
callex
cecil36- 3 IVF (Soft Unica, Nativ RF, Soft RF)- 3x ET, posledné úspešné

MAMIČKY:
rebeka33 - 4IVF, 2Xket, 3x tehu,2xMA. V RF2x soft 2x tehu z toho toto zatiaľ drží a uz mame aj vysledok  STASTNA MAMICKA NADHERNEJ SIMONKY 🙂
pikha – STASTNA MAMICKA NADHERNEJ DIANKY 🙂 6x MA a biochemicke, 1x mola, 2x GEU, 3x IVF s ET, z toho 2x v RF, posledne uspesne.
mircalla
zuzla80, olympia, orsulka, takyna, tanitta, avaka, julietka, mirinda10, anty, shandy, dior, violoncielka, modra, tomka12

SPRIAZNENÉ DUŠE:
Lenka_21 - 3xIUI Helios MT, 1xIVF Helios MT, 1xMA, caka na adopciu
rienok - 4 x IVF GF , 2 x IVF RF
naduska - 5x IVF,,a z toho 3x v Reprofite
vrabcek24 - 2x IUI, 3xIVF GC KE, 1xIVF RF
dandy914 - 2xIUI Iscare BA, 1x IUI GF BA - potrat v 7tt
lulu10 - 3x prirodzene tehu s MA
kajka39 – 5x IVF, 1xMA
leamax - 1 MA, 2x IUI, 2x IVF RF – 1x anembryomola
mima263 - 3x IVF (v SK), 7 x prenos, 2x biochemické
Sisab – 2xIVF Gynfiv, 1xFerticent, 1xMA, 4 IVF v RP

cecil36
10. okt 2011

@lulu10 nechci vediet ako vyzera cecil36 v 31 tt 😀 😀 😀 A neboj, raz to proste musi vyjst vsetkym 🙂

piskota77
10. okt 2011

@miminkad tak to som z toho pomylena. predtym som pichala merional do svalu. tak ako to ma byt?

miminkad
10. okt 2011

@lulu10 😀 no kosti mas teraz dobre zdetoxikovane... 🙂
@mia_15 ahoj,akurat som minule na teba myslela,ze co je s tebou.tak stimulujes?neboj,je to urcite ok.len je asi rozdiel medzi bravelle a merional,aspon teda u mna.tak zajtra mas OPU?tak to sa tam mozno aj niekde stretneme 😉
@piskota77 je na nom pisane na subkutanne podanie,cize pod kozu.a do svalu by si si ho urcite aj tak nepichla,na to ma kratku ihlu 😉 takze ak si ho pichala hocikam,stale to bolo pod kozu si myslim...

miminkad
10. okt 2011

@piskota77 prave som to pozerala,tak picha sa pod kozu aj do svalu 😉

lulu10
10. okt 2011

@miminkad vidis aj na to je detoxikacia dobra 😀 som zvedava co vsetko este vycitim 😀 😀 😀

miminkad
10. okt 2011

@lulu10 no teraz svoje tehu 😀 nech ma mino radost 😉

lulu10
10. okt 2011

@miminkad no to by bolo 😵 mino mi povedal som pre neho vyzva 😀 tak to by mal uspechy hned dve taketo tehule, asi mu teda urobim radost a to IVF mi vyjde a uz to dotiahnem az do konca a HOTOVO 😀

mirili
10. okt 2011

ahojte, 6ivf bolo uspešné aj keď nie RF(ten je v zálohe),ale rada si vas občas prečítam,začínam 9tt, chcem sa spýtať do ktorého tt ste brali prednison? Mne v SK-care kazali vysadiť po potvrdeni srdiečka. Ale ja sa bojim,este papam prednison 5mg a anopyrin 50mg. Viem,že máte veľa skúseností aj s liekmi .Držte sa.

pikha
10. okt 2011

caute babule 🙂
@miminkad @naveen drzte sa 😵 😵 pozdravuje vas Dianka a ze sa mate hodit do pohody, vid obrazova priloha 🙂
@lenka_21 ahoj hviezda, ty ako pokracujes? 🙂

pikha
10. okt 2011

@falin dakujeme krasne 🙂 a drzime palcoky 😎

mia_15
10. okt 2011

@miminkad no velmi dlho som tu nebola. Po tom poslednom nepodarenom IVF som bola taka nejaka nijaka ☹ dali sme si 2 mesiace prestavku a hrozne vela som robila, aby som na to stale nemyslela.... kedy tam zajtra ides? ja na 8:00. ale ty asi uvidis podla telefonatu,ze? Som zvedava a drzim ti palce... dufam, ze tam zajtra bude stelcl .... aj ty k nemu chodis,ze? on je velmi zlaty.....

lulu10
10. okt 2011

@miminkad už si volala? ako?

miminkad
10. okt 2011

@pikha ta je krasna 😵
@mia_15 ja chodim k vitouskovej.on mi robil teraz OPU.my mame byt na pol 11,to budete asi zhruba odchadzat. 😉
@lulu10 volala,dve 3 bunkove a dve su 4bunkove

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre