Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

luly3
23. jan 2011

@gabinkaa tak si tam zober knižku bo budeš dlho čakať 😉
zajtra 13.15 hod mám ET 😅

gabikasz
23. jan 2011

@luly3 veľmi silno držím palce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

brita
23. jan 2011

@mircalla Dakujem, Mircallik. Tak si dam predpisat dve balenia. Vies, zabudla som sa Stelcla na to spytat a uz zajtra musim rano bezat ku gyndosovi, tak aby som vedela, kolko mam pytat. 😉 Inak Filipko je uzasny, rada si prezeram vase fotecky. 😉 😉

nemko
23. jan 2011

kocky prosim vas kolko vopred sa uziva Prednison pred IVF?

gabinkaa
23. jan 2011

@luly3 myslíš? som objednaná na 11, tak myslím, že ma takto zoberie......takže zajtra máš deň D, držím palce, koľko bubliniek budú vkladať?

callex
23. jan 2011

@pikha ona mi len navrhla zeby nebolo zle nasvtivit psychiatra a lahku davku antidepresiv. ona mi doporucila kupit si take vytazky proti stresu a kupit si antistresove lopticky.plus sedenie kazde druhy tyzden.na antidepresiva sa necitim a na to ma asi ani neukecaju.

luly3
23. jan 2011

@gabinkaa hej tam čakaš dlho teda aspon ja vždy nenávidím to tam 😀 😀 😀
jednu ved mám iba jednu 😉 tak snád bnude bojovníček 🙂

gerdusha
23. jan 2011

@sinterka ,

to sa neda povedat takto pausalne...kazda z nas uplne inak reaguje na injekcie...niektora ich potrebuje menej, ina viac...ja ich potrebujem viac...preto taka suma...nikto ti tu nenapise, kolko to vyjde teba...
@gabinkaa , ja idem na kontrolu...neviem...ale mas urcite pravdu...verim vsak tomu, ze akutnych pacientov si nenechavaju s takymto rozpatim...vazne neviem

gerdusha
23. jan 2011

jaaaaj...a rozmyslam, ze do tej prahy nepojdeme...asi to bude zbytocne vysetrenie...teda nie ze uplne zbytocne...ale nie asi tak akutne...

gabikasz
23. jan 2011

@nemko mne Štelcl povedal ,že od OPU Prednison,Anopiryn a ostatné..
A to naposledy som brala Prednison od januara do septembra kým som neotehotnela.

gabinkaa
23. jan 2011

@luly3 veru aj ja to nenávidím, tak uvidím či nebudem nadávať.......držím palce bojovníčkovi, určite ten boj nevzdá a bude bojovať 9 mesiacov, koľko si mala vajíčok?

gabinkaa
23. jan 2011

@gerdusha ja idem zatiaľ prvýkrát a aj ten liečiteľ mi povedal, že mám problémy so štítnou žľazou, len neviem ako sa to prejavuje na začiatku, uvidím čo zajtra povie, prečo rozmýšľaš, že nepôjdeš do Prahy?

nemko
24. jan 2011

@gabikasz dakujem 😉

mircalla
24. jan 2011

@luly3 drzim palec
inak baby, mam rada tuto stranku, ale tie vecne vypadky....hm...mali by s tym daco robit

mircalla
24. jan 2011

@brita Dakujem

luly3
24. jan 2011

mircalla ďakujem za hodku vyrážame pre bábetko už sa teším

luly3
24. jan 2011

@gabinkaa mala sem len jedno vajíčko a to nás nesklamalo 😉 zatial 😅
uvidíme či sa aj pekne udrží 😉

ninockaskv
24. jan 2011

ahojte, ja dnes ani nestiham pisat, pozeram na hodinky a skoro 12 a ja son nic nespravila.. rano som bola na konstelaciach.. 😀 taka som nejaka nabude, ze som pevne o tom presvedcena, ze dieta mat budeme, ze sa nam bude chciet narodit to dalsie.. 😔 tak hadam..
akurat som si dala kavu, mali sme jeden meeting... tak aby som zacala seriozne pracovat..
este nie, idem zagooglit to slovinsko 😀

ninockaskv
24. jan 2011

@luly3 staci jedno vajicko a jedna spermijka.. posielam pozitivnu energiu 😀

gabinkaa
24. jan 2011

@luly3 držím palce...... 😉 aby všetko dobre dopadlo, teraz pekne oddychovať a hlavne pozitívne myslieť......držkaj sa

martini
24. jan 2011

Ahojte baby, tak som zasa tu, oddýchnutá po dovolenke...tak si Vás idem prečítať 🙂
@nemko Ja som brala prednison od prvého dňa cyklu, aj počas OPU, aj ET až do negatívneho testu.

nemko
24. jan 2011

@martini dakujem, no ako citam kazdy ho uziva inak len by ma zaujimalo podla coho to teda davkuju 🙂

martini
24. jan 2011

@nemko myslím, že tento liek sa môže brať aj dlhšiu dobu, aj pár mesiacov súvisle...lebo mne to najprv napísal, že s prvou injekciou mám začať brať aj ten prednison a potom povedal, že vlastne môžem aj hneď ho začať uzívať...a potom keď bol tehotenský test po ET negatívny, tak som ho mala vysadiť, ale keďže som šla ďalší mesiac rovno na KET, tak som ho ani nevysadila. Myslím, že som niekde čítala, že aj tri mesiace sa to kľudne berie.

nemko
24. jan 2011

@martini super, vdaka za info, dost si mi pomohla

falin
24. jan 2011

@luly3 - silno drzim palce, nech je bojovnicek

julietka
24. jan 2011

@mirinda10 miri, uz som ti sice odpisala ale sa to neodoslalo, lebo ma "vyhodil" konik, akosi v poslednej dobe dost blbne...jasnacka som za ten piknik na jazerach 😉 my chceme kupit nejaky golfac, asi cosatto mame zatial vyhliadnuty, lebo ja nikam s tym velkym nemozem chodit, pretoze ho nedokazem sama nadvihnut do mojho auta. Mam vyssie kufor ako muzik..a na take rychle prenasanie je naozaj jednoduchsi golfac..
chudatko Emka ked uz ani mliecko jej nechutilo..nasi piju mliecko tak max.2 x za den, a niekedy len raz, zacali uz aj kasu odmietat a vsetko co doteraz milovali zrazu odmietaju..maju akesi zvlastne obdobie..nic nechcu..uz som nevedela som im dat, tak som im dnes na ranajky spravila prazenicu s cibulou, dorazili to kysnutym orechovnikom a na obed zjedli francuzske zemiaky a dezert mali palacinku. Takze normalne jedlo pre dospelakov 🙂 no co uz, nenecham ich hladovat..

callex
24. jan 2011

ja som toho vcera tolko napisala ale neodislo to. 😠 a teraz uz neviem co som komu chcela. kazdopadne je ohromna radost citat ako sa vasom detickam dari..a ked pisete ako vam stahuju teplaky tak sa fakt pobavim.take zlate to je.
@luly3 nech sa frajer zahryzne a drzi sa 9mesiacov na all inclusiv. 🙂 zacni pozitivnu vlnu.tolko ti tu vsetky drzime palce ze to proste musi vyjst.
@martini vitaj kocka...akurat som na teba minule myslela ze si tu dlho nebola.kdeze si sa tulala a oddychovala?
@gabinkaa ako si dopadla u endokrinologa?
@ninockaskv ked vyooglis nieco pekne daj tip..tiez by som tam rada vybehla. my sme si s mm dali taky zavezok ze kazdu velku noc niekde vypadneme.

gerdusha
24. jan 2011

tak moja imunita je stale v keli...chodila som do prace 2 tyzdne po 6tyzdnovej PN...a od dnes som znova PN...zase priedusky, kasel...ja uz neviem co so sebou...som ako blato...takto sa k marcovej stimulacii nedopracujem...

mima263
24. jan 2011

@gerdusha som na to podobne. Nemôže to byť aj tým prednisonom? Tiež som ho brala

gerdusha
24. jan 2011

@mima263 ,

ja prednison neberiem...nebola som este v prahe a asi ani nepojdem...ja som imunodeficientna...tak mi povedala lekarka...a kebyze beriem este aj prednison, tak by som asi musela uz zit len v inkubatore...

baby, nemohla mi tu imunitu pokaslat aj ta stimulacia v oktobri?..od polovice novembra som chora a asi aj nasledkom toho som potratila...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre