Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kajka39
30. mar 2011

ahojte, dnes som k vam nakukla a chcem vas pozdravit. Silno, silno drzim palceky a prajem vela trpezlivosti pri cakani na vytuzene // pre gabinku a rienok. Dufam, ze sa drobci v brusku pekne uchytili a pene sa zoznamuju s novym domcekom 🙂 🙂
A ostatnym ktore sa chystate do dalsieho kola stimulky drzim palceky, aby ste to zvladli v pohode.... 😉 😉 😉

Ja som 1noc stravila v nemocnici, kazdych 12hodin mi brali krv na HCG a kedze klesalo, tak ma po tretom odbere pustili domov bez akehokolvek zakroku. Lekari sa vytesovali akoby som vyhrala sportku, ze sme sa dopracovali prirodzene k ,,pozitivnemu vysledku,, aj ked s negativnym koncom. Mala som naplanovanu laparoskopiu a tak, ako sa hovori, ze vsetko zle je na nieco dobre,, po konzultacii s dr. uz sa nekona. 😀 😀 😀 Dokonca myomi ktore sa mi po stimulke spravili nebolo vobec vidiet, ale to este nie je na 100%, ci zmizli....Nadej zomiera posledna, tak som sa troska resetovala a uz zasa poctivo cvicim mojzisku , snad sa nam zadari verim, verim, verim....

@rienok - tak si sa bala a vysledok krasny: 2x 8 bunkacici SUPER!!!! 🙂 🙂
@luly3 - tichucko gratulujem 😉
@maticap - krasna spravicka, ze uz je aj srdiecko. Prajem pohodove tehulkovanie 🙂 🙂

kajka39
30. mar 2011

@rienok- jej ty si este tu?? tiez chodis neskoro spat, ze?? 😵

martini
30. mar 2011

@rienok sú to moji spoločníci, hlavne teraz na PNke 🙂 pre rozptýlenie pripájam fotečku...zvieratká nejedia 🙂

martini
30. mar 2011

@kajka39 aj ja 🙂 len ráno neviem vstať 🙂 To je fakt dobrá správa (dobre v zlom), že si nemusela na kyret či iný zákrok. tak naber nejaké sily a dopracujeme sa k pozitívnemu výsledku 🙂

kajka39
30. mar 2011

@martini - ahojko, ty brdo to su krasni havkaci 🙂 ako sa mas? si doma na PN? Rano s tym vstavanim to mi hovor.... 😝

kajka39
30. mar 2011

u nas kraluje kocur muro, ak najdem fotku tak ho ukazem...

martini
30. mar 2011

@kajka39 no dnes tu pikha hodila svoje vtáčatko a moji chrochkáči vyňuchali v sobotu jednu korelu v trave, uzimenu, hladnu, smädnú, tak sme ju zachránili a nasťahovali k susedovej andulke 🙂 a rienok povedala, že sú určite milí 🙂 tak tých mojích drsňákov som chcela ukázať...strašní flegmoši a lenivci sú to 🙂 a spia 20 hodín denne. Kedy sa teda zasa chystáš na testy do KE?

martini
30. mar 2011

@kajka39 jé a zabudla som ti odpovedať, áno na PNke som, zajtra už ju ukončím. pobolievalo ma hrdlo, tak pre istotu som bola doma. gynekológ by bol najradšej keby som do práce už ani nasledujúce 4 roky nešla 🙂

kajka39
30. mar 2011

murko

martini
30. mar 2011

@kajka39 teda, riadny fešáčisko 🙂 ja mám tak rada zvery 🙂

kajka39
30. mar 2011

@martini- gentiku som mala pred 3tyzdnami aj imuno sa malo robit spolu v ten isty den, ale kedze mrcha meskala, tak imuno sa nekonalo, az buduci cyklus 3DC pojdem. Vysledky genetiky budu cca o 7-10dni.
Aj ten nas kocur je pohodak, a robi si len to co sa mu chce, a kedy chce... 😀

rienok
30. mar 2011

@kajka39 ďakujem aj mna to milo prekvapilo 🙂 a som sova, takže dlho do noci hore a rano sa mi ťaažšie vstáva, ale už sa mi to preklápa...teraz ledva držím otvorené oči a to som bežne do 2,00 bola hore
je fajn , že si sa reštartovala a zobrala si z toho to lepšie .... niekedy (podľa mňa vždy) to pomáha prežiť 😉
@martini nooo, to su takí tí...no v jednej rozprávke s takým klobúkom bol však ... no nespomeniem si 🙂
no ale vyzerajú drňácky....prečo si im kúpila veľkú kožu ? 😀

kajka39
30. mar 2011

uz mavas aj ranne nevolnosti?

martini
30. mar 2011

@rienok kožu veľkú, veď čo budem stále nový ohoz kupovať, keď priberú? treba šetriť na novú detskú izbu 🙂 aj v TOM a Jerry hral anglický bulldog 🙂

kajka39
30. mar 2011

@rienok- tak to ti uz drobci menia rezim, ked sa ti kukadla uz zatvaraju...
Myslim, ze aj taka skusenost ma niekam posunula , nie som clovek ktory sa vzdava. Hoci na IVF sa nechystam, zatial........ 😵

rienok
30. mar 2011

@kajka39 koho sa pýtaš? lebo keď mňa tak to asi nejde včera som mala ET 😀 ale ak to pomoze tak začnem 😵

martini
30. mar 2011

@kajka39 to ku mne smerovala otázka? 🙂 ak ku mne, tak: ani veľmi nie, sem-tam mi je tak ťažko od žalúdka, ale inač pohoda.

rienok
30. mar 2011

@martini no budem si musieť oprášiť rozprávky...inak baby márne zháňam Veľkú knihu rozprávok od Hansa Christiana Andersena. Nemáte nejaký tip kde by sa dala zohnať? a ešte aj z rozprávky do rozprávky od Eleny Čepčekovej a potom Striebornú a zlatú knihu rozprávok od Boženy Němcovej ... musím začať zhánať aby som mohla drobcom na dobrú noc čítať 😀

martini
30. mar 2011

@rienok no neviem neviem či by si nemala začať chodiť po antikvariátoch 🙂 Inač teraz vychádza taká veľká kniha na pokračovanie 1000 a 1 noci...

kajka39
30. mar 2011

ta otazka bola na martini, rienok ty sa tak neponahlaj este mas nejaky ten tyzden cas na nevolnosti.... Knihu striebornu a zlatu... som niekedy mala ale daááááávno. V kniznici ich urcite budu mat 😀 😀

rienok
30. mar 2011

@martini juj, keď tie rozprávky sa mi nepáčia... ja mám doma 1. knihu a to je samé "obcovanie" a utínanie rúk, vyrezávanie jazykov a tak podobne. Včera tu bola neter, reku nech mi prečíta rozprávku .... tak som asi 1/2 hodiny listovala našla som o býkovi a somárovi , bola poučná až na ten koniec ....predsa len obcovala Šehrezáda či kto 😠

rienok
30. mar 2011

@kajka39 no myslela som si, ale jeden nikdy nevie 😀. veď hej ale ja som taký blázon, že ja potom aj do zbierky by som pre vnúčatká ... starej sa mi ťažko do knižnice bude chodiť 😀

rienok
30. mar 2011

idem do hajan, dobr nôcku 🙂
ozaj a ešte maneželík má zase takéto prianie : Dobrú noc, všetky blchy na pomoc 😀

martini
30. mar 2011

@rienok ...obcujú...to slovo som už dávno nepočula....pekné 🙂))

rienok
30. mar 2011

@martini to v tej knižke tak píšu 😅

martini
30. mar 2011

@rienok tak dobrú noc tebe aj tým blškám pomocníčkam .... Idem aj ja, zajtra musím vstať k lekárovi...dobrú noc 🙂
http://www.gorila.sk/product/195191
andersenovky sú zasa väčšinou také smutné, či?

kajka39
30. mar 2011

..tak dobru noc 😔 😔 ja idem este pracovat, ako vcelicka 😵

martini
30. mar 2011

@kajka39 teda, ty sa nezdáš 🙂 tak pa

luly3
31. mar 2011

Dobré ránko 😉
gabika ako skúsila si????

ninockaskv
31. mar 2011

baby, vy ste vcera zase ponocovali 🙂

@brita.. tak fajn, dobra sprava o lenke, s nou nejak vzdy zacinala tehu a koncila ☹ dufam, ze najblizsie sa nam uz obom zadari 😉

@kajka39 v kazdom pripade je aspon dobre, ze tan nemuseli rezat ani inak neprijemne narabat s tvojim telom 😅 takze aspon nieco pozitivne a dobra sparava je, ze ti to ide aj prirodzene, takze sa len hecnut cvicit mojzisku a bude aj to mimco 😉

@martini bozinku martini, co su aki "cute" hafani xixix my mame "vlcicu" vcera bola riadne urazena, ked sme s nou neboli vonku, tak ma lakala hrat sa a mne sa uz nejak o pol 12 nechcelo (ale aby si si nemyslela, my ju mame v zahrade, nebola cely den bez vybehu xixix)

@rienok bozenu nemcovu my mame doma este po nas 😀 .. skus martinus.sk andersen je na mna riadna depka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre