Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rienok
7. apr 2011

@brita tiež chodím ku Štelclovi 😉
@martini, @kajka39, @cecil36, @callex ďakujem dievčence 🙂 ozvem sa zajtra idem spať,tá hlava stále bolí 😒

kajka39
7. apr 2011

@gerdusha - presne tak ako pise yeliel, to vysetrenie sa vola AMH. Skus sa nato informovat. Robi sa to na zaciatku cyklu 3DC spolu s HP. Ja prave cakam na toto vysetrenie

@callex - dalsi pokus? hmmm, snad skusime na dovolenke, ale len prirodzene o 2 tyzdne odchadzame a potom pridem pozitííívna hihi 😵
@rienok- dobru noc, nech to prejde 😔

stela75
7. apr 2011

@martini ja som z tych vysetreni asi dopletena 😖 som objednana k Stelclovi. Cez emaily mi pripadal sympos, ale to nie je v nasom pripade hlavne 😉 hlavne ze vie co robi, a zatial mam dojem, ze v RF vedia co robia 😀 Dufam, ze mi klinika tu da vsetky papiere. Velmi tomu neverim ale skusit to skusim... 😠
@callex dakujem. my si vsetko budeme platit, mne tu dost testov robia tu vo VB, takze si beriem vsetko so sebou. hadam z toho pan Dr Stelcl nieco vycita 😀 😀 😀

stela75
7. apr 2011

@rienok jeej - aj ty ku stelclovi? tak to mi musis o nom pokelbetit. 😀 Inak na tu hlavu si mozes dat paracetamol, ten je bezpecny,

rienok
8. apr 2011

dobré ránko
dievčatá je možné, že mi chýba káva....ešte ráno ma bolela šialene hlava a dala som si kávu a je to lepšie
nechcela som ju piť a čo teraz mám robiť?

@stela75 jasne, poklebetím ...ale je suprový a myslím, že ak si niečo doteraz nevedela tak on Ti povie 😉

cecil36
8. apr 2011

@rienok ahoj, jednu kavu denne si pokojne mozes da (hlavne ak mas nizky tlak), ja som pri malej tiez pila 😉 Teraz nemozem kvoli mlieku tak trpim 😀 Inak vcera mi robil ET Koudelka a bol tuez moc fajn 😉

cecil36
8. apr 2011

@callex rinoalergy je super, ale ked mam velmi silnu alergiu tak vtedy nezaberie, tak potrebujem lieky. Ale dnes mi machac odpisal, ze kludne alerid aj nasonex moze brat, budem vsak zatial davat len lokalny sprej, predsa len neprechadza do krvi 😉

luly3
8. apr 2011

dobré ránko 🙂
@rienok ako píše @cecil36 jedna káva denne neuškodí 🙂 kedy budeme testíkovať hm??? 😀
@cecil36 noo čo mamino dvojčiatok 😀 😀 😀 ako sa máme

rienok
8. apr 2011

@luly3, @cecil36 ahoj, no jednu kávu denne - ráno si dávam stále, ale cez deň som nechcela ale mám takúto skúsenosť ... v utorok žiadna káva cez deň = veľká bolesť hlavy večer, v stredu 1 káva s mliekom popoludní = žiadna bolesť hlavy, štvrtok žiadna káva = veľká bolesť hlavy 😒 no asi budem musieť piť tie 2 za deň 😅
@luly3testíkovať budem až v pondelok asi 😕
@cecil36 opatruj pekne dvojičky, nech majú tie moje kamarátov v ich veku 😵 😵 😵

cecil36
8. apr 2011

@luly3 jooj keby si mala pravdu 😵 😵 😵 , ale este ma caka minimalne 10 dni cakania na vysledok 😉 Ozaj co sa po ET nemoze robit, ja sa dnes len motam po byte a neviem ci mam nieco robit alebo si budem dnes len sunky valat 😀

@rienok aj ja sa tesim na tvoje testikovanie 😉

gabinkaa
8. apr 2011

@luly3 ja k nemu tiež chodím, ale nechce sa mi tam letieť, u nás je problém s normálnym gyn doktorom a dokonca už ani nemajú záujem zvyšovať počet pacientiek, keď som ich nepotrebovala, bolo mi jedno, kde mám kartu

ninockaskv
8. apr 2011

@rienok ja uz som ako na ihlach.. ja to normlane do pondelka nevydrzim .. kavu kde tu mozes, nemyslim, ze to malym skodi .. hlavne este stale nie su napojeny na tvoj obezny system 😉

@kajka39 ona to podla mna zisti xixixi ale robis vela, tak mala docasna pauza nie je kriza 😉

prajem krasne rano, ja sa o 9 idem rozculovat s jednym managerom.. normalne si zacnem mysliet, ze je to vo mne a nie v nich.. doleziti su ako triesky.. viete kde 😀

gabinkaa
8. apr 2011

@rienok asi máš telo nastavené na kávičku, tak sa jej nemôžeš len tak vzdať, nejakú bezkofeínovú si neskúšala, ja som si kúpila špaldovú a bola super, len teraz ju u nás nikde nie je dostať, tak som kúpila nejakú inakšiu, skús aj toto porovnať, či bude hlavička bolieť, držím palce, aby si mala testíky poz.

ninockaskv
8. apr 2011

@cecil36 a to som chcela, ved si daj kavu bez mlieka.. ja tiez nemozem mlieko, tak pijem bez 😝

luly3
8. apr 2011

@cecil36 ja som na druhy deň po ET robila všetky domace práce
a pritom som odpočívala 😀
@gabinkaa 😅 on je dobrý ja mam Havlika rada nanič sa nepíta dá mi
čo potrebujem aj lieky všetko takže ja som spokojná 🙂
@cecil36 😉

ninockaskv
8. apr 2011

@gabinkaa krv ti zobrali?

gabinkaa
8. apr 2011

@callex ďakujem za podporu, ste fakt milé, na toho môjho som aj naštvaná, keď príde, tak mu svoje poviem, zásadné veci sú vždy na mojich pleciach, neviem či je to normálne

gabinkaa
8. apr 2011

@luly3 však ja som tiež s ním spokojná, vždy je ochotný, síce ja tam veľmi nechodím, ale od neho som vlastne dostala doporučenie do GF a tým sa rozpútala otázka IVF, po stimulke som tam chodila aj na kontrolu a nikdy mi nepovedal, že ma nemôže vyšetriť, lebo mu to poisťovňa nepreplatí, čo mi povedala dokina v meste, tak som radšej rýchle ušla

gabinkaa
8. apr 2011

@ninockaskv teraz sa práve chystám, pôjde na 9, dala som si posledný utroš, aby som teda dodržala čo mám a uvidím čo bude ďalej

cecil36
8. apr 2011

@luly3 aha tak budem aj cosi menisie robit aj odpocivat. Dnes mam pocit v podbrusku akoby slabulinka mrska, to asi tym ET.
@ninockaskv mne bez mlieka nechuti, ale asi si budem musiet zvyknut 😀 , lebo inak tiez budem citit hlavu 😉

cecil36
8. apr 2011

@gabinkaa moc drzim palce, nech zazijes prijemne necakane prekvapko 😉

gabinkaa
8. apr 2011

@cecil36 ďakujem moja, ale to by museli všetci anjeli strážny pri mne stáť a mám pocit, že si v tomto čase zobrali dovolenku

rienok
8. apr 2011

@cecil36 mňa tiež kde tu pobolievalo... to je manipuláciou s maternicou

a ozaj moj manžel mi prikázal že vám mám odkázať totok: každá z vás raz otehotnie tak nestresujte 😀 milé nie

@martini ozaj ako vyzeráme z OZ pôjde to ?

rienok
8. apr 2011

@gabinkaa no sú obdobia v živote, keď to tak vyzerá, ale ja im verím, že robia čo vládzu a aj keď to tak nevyzerá tak v náš prospech 🙂

falin
8. apr 2011

@cecil36 - krasnych bojovnikov mas, verim ze sa pekne zahryzkaju 😉
Mne Stelcl ohladom liekov na alergiu povedal, ze nech sa spytam alergologa, lebo on ich nepoznal. Alergolog mi vravel ze tie moje su v tehu bezpecne, ale kedze tehu je zataz pre organizmus, tak v pripade tehu by sme ich vysadili.

@gerdusha - je mi to luto 😢 , prajem vela sil do dalsieho boja

@martini
@gabinkaa - mne zas obvodak povedal ze on nemoze davat ziadanku na hcg, iba gyndos. Tak si vyberte, co dr. to original 😖 . Ale Gabi dobre si sa rozhodla ze na krvicku ides, budes mat uplnu istotu. A nevzdavaj sa.

@stela75 - aj ja chodim k Stelclovi. A neboj v RF vedia aj english 😉 maju tam vela zahranicnych parov, uz viackrat som tam pocula anglictinu ked som cakala

@rienok - ty si vytrvala v odolavani testovaniu. Nech sa ti tato trpezlivost vyplati a v pondelok budu krasne kolajnice. A kavicky si kludne mozes dat dve, urcite je to lepsie ako trpiet bolestami hlavy. Ved ked boli hlava nie si potom v pohode a ani babuliatka nie su v pohode

luly3
8. apr 2011

@gabinkaa 😀 ani nevieš možno jeden dovolenku nedostal 😉 už sa stalo že test negatívny
a krv pozitívna 😉 a dala si si ju teda zobrať u tofo obvodáka????
@cecil36 hej to tým ET ja to mám stale a to mi už mrcha cca 7 dní meška

luly3
8. apr 2011

@rienok 😀 manželovi sa to povie že nestresujte 😀 😀 😀
a mi nič inšie nerobíme len stresujeme 😝 😀 😀 😀

cecil36
8. apr 2011

@rienok tvoj mm ma velke sympatie u mojho mm 😀 Ale ma fakt pravdu, vcera mi to aj koudelka povedal, ze jedine co uz teraz mozem pre mimi spravit je nestresovat sa a pride to 😉
@gabinkaa uplny suhlas s @rienok. A kedy by si mala mat vysledky z krvicky? Ja som bola pri prvom ivf v synlabe a mala som ich do hodky.

ninockaskv
8. apr 2011

@rienok, mile... ze teda verime 😵 inak ti chlapi to tak nejak uplne inak prezivaju,ale bodaj by nie, oni do seba nervu hormony, neabsolvuju kazdu chvilu nejaku narkozu, nikdo sa im nebabre s maternicou.. to by som aj ja bola kludna 😕

gabinkaa
8. apr 2011

@rienok to sú veru, tak skúsim poopraviť mienku, ale Tvoj manžel je zlatý s tým výrokom, len sa mu to ľahko povie, muži celkovo na tejto púti to majú jednoduché, robia iba šoférov a odovzdajú materiál, len s nami je to troška horšie 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre