Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gabinkaa
3. máj 2011

@rienok to je krásny optimizmus, ale hovorím to aj ja tak, nechcem to vzdať možno už pred koncom 😅

zlatanka30
3. máj 2011

tak v brne su velmi uspesny a my sa trapime v slovenskych caroch.ja som dnes definitivne prerusila stimulaciu.uz som z toho velmi unavena a bezbranna 😔

leamax
3. máj 2011

@zlatanka30 a preco si prerusila stimulku? kam chodis do caru?

zlatanka30
3. máj 2011

@leamax teraz sme v iscare v mt,predtym helios.uz davno som mala pichat dalsie injekcie a ja nemam mrchu.je otazne ci vobec pride .zevraj treba pockat na nu.uz nemam silu a s nervami som v koncoch.

gabinkaa
3. máj 2011

@zlatanka30 a prečo si prerušila stimuláciu?

leamax
3. máj 2011

@zlatanka30 a testy vysli negativne? kedy si bola na krv? kedy si vysadila lieky?

zlatanka30
3. máj 2011

@leamax ano negativne.som 34dc bez mrchy.vcera som bola na krvy a podla vysledkov su hormony ako v polovici cyklu i ked som v skutocnosti uz 34den.pichala som dipherelin od 23 dc a od 10dc bola provera.na vajecniku su folikularne cysty zevraj preto nemam mrchu.treba cakat na nu a co potom ked nepride to budem mat dlhy protok asi dva mesiace.som z toho unavena a bezbranna tak preto som sa takto rozhodla

leamax
3. máj 2011

@zlatanka30 tak to si teda tvrdy oriesok, nechapem. nechces skusit tento reprofit? ja nemam skusenosti s dlhym protokolom, tak neviem, co ti poradit ☹ chapem, ze si unavena, ono toto cele je dost na psychiku. kolka je toto tvoja stimulacia?

zlatanka30
3. máj 2011

@leamax ano som uz som aj rozmyslala ,ale neviem ci by nam dokazali este pomoct.zrejme mi nevyhovuje ani kratky a ani dlhy protokol.toto bola druha stimulacia.

leamax
3. máj 2011

@zlatanka30 nestracaj nadej, ja by som na tvojom mieste skusila iny car. nevravim, ze prave reprofit, aj v unice su vraj vyborni. daj si teda pauzu a potom sa rozhodni. kolko mas rokov ak sa smiem spytat?

zlatanka30
3. máj 2011

@leamax mam vela uz 36 uz nam to nie je sudene mat dieta

rienok
3. máj 2011

@zlatanka30 no neviem nerozumiem tomu veľmi... začala si najprv dipherelin 23.dc tak a potom provera... ta je na čo?
No moja, viem že je to ťažké ale toto je beh na dlhé trate, mala by si tu stimulku dotiahnuť do konca a neukončovať ju sama, minimálne si dohodni že ak ju ukončíš teraz či to nemôže mať nejaké následky aby si si nespôsobila viac škody ako úžitku
ja mam za sebou 5 stimuliek a z vlastnej skúsenosti viem že prvé 2 neúspechy som znášala veľmi ťažko, potom to akoby opadlo. Nie že by mi to bolo jedno, ale o to viacej som bola ochotná podstúpiť rôzne vyšetrenia a aj cvičiť mojžišku 😀 aj keď vidíš, ja som sa včera dozvedela že sa môžem ísť pomodliť ... také optimistické 😀
hlavu hore dievča, neviem koľko máš rokov a ani aké vyšetrenia máš urobené ale určite to nevzdávaj.... a ak nie si spokojná tu na SK tak naozaj choď do reprofitu tam sa rozprávajú ľudsky a v mojom prípade už aj na rovinu 😝

rienok
3. máj 2011

@zlatanka30 jaj ja mám o mesiac 39 a ešte som to ani náhodou nevzdala 😎 vyplač sa, vyzúr a šup do toho.... lebo sa treba riadiť týmto heslom : "Keď bežíš, môžeš prehrať. Keď nebežíš, je isté, že prehráš." Jackson, Jesse
držím palečky nech nazbieraš silu pokračovať 🙂

leamax
3. máj 2011

@zlatanka30 uplne suhlasim s @rienok. a co sa tyka veku, este nemas tak vela, nevzdavaj to.

gerdusha
3. máj 2011

@martini, nie, zazrak sa nekonal...
@rebeka33, nevyslo...

rienok
3. máj 2011

@gerdusha bude ďalší mesiac 😵 😵 😵 bude to mesiac zázrakov 😉

ninockaskv
3. máj 2011

@rienok mozes sa aj pochlapit .. drzim vsetky prsty 😵

rienok
3. máj 2011

@ninockaskv Ty kedy asi tak začínaš?

ninockaskv
3. máj 2011

@rienok koncom maja, takze jun sa bude pichat.. 😀

rebeka33
3. máj 2011

@gerdusha to mi je ľúto, Ak to nie je pre teba veľmi blbé tak čo sa stalo? 😒

gerdusha
3. máj 2011

@rebeka33 ,

zeby neprial osud? neviem...

miminkad
3. máj 2011

@leamax mojko,co nove?zajtra drzim palce 😵 😵 😵 😵

olympia
3. máj 2011

@callex gratulujem, krásna správa! 😉 (Ja som na UZV v Brne už nebola, lebo som krvácala, tak som sa nechala skontrolovať tu v BA.)

Ostatným držím palce, je tu veľa nových nickov, ale občas si vás čítam. Aj keď pri malej nestíham tak, ako predtým. 🙂 A ešte k tomu veku - ja som to chcela vzdať pred štyridsiatkou, potom som si povedala: "posledný rok" atď. a malá sa mi narodila v 43. 😉

gabinkaa
3. máj 2011

@rienok volala som dnes Drakulovej o výsledky, ešte nie sú, takže čakať, vraj skúsiť budúci týždeň......Ty budeš mať kedy výsledky?

gabinkaa
3. máj 2011

@olympia ahojček moja, z Teba som si zobrala príklad a kašlem na vek, už aj môjho drahého to prestalo mátať a berie to ako súčasť života, máme za sebou už 3 IVF, z toho jedno v RF, žiaľ sme neúspešní 😀 ale teraz v máji to chceme skúsiť znova, maličká sa má ako?

luly3
3. máj 2011

@gabinkaa nerieš vek 😉 uvidíš teraz sa ti to podarí 🙂 zajtra máš konzultáciu, čo????
budem ti držať pestičky 😉

@gerdusha nerozumiem ????ako stimulka nevyšla veď si mala 4 nie?????????

leamax
3. máj 2011

@miminkad ahoj moja. no zacina mi to dochadzat, ze zajtra idem pod narkozu zas 😀 dufam, ze bude urodicka 🙂
dakujem za prsty 🙂
ty ako?

miminkad
3. máj 2011

@leamax ale bude,urcite.netrpezlivo zajtra cakam spravicky od teba.hlavne zajtra prebrat sa a vela vajicok a nech sa potom delia a delia 🙂 ja som dnes zmenila konecne obvodneho a bola som na alergologii na krv,teraz popijam cervene cinzano,zajtra musim dostat mrchu,ale nevyzera to ruzovo 😖

gabinkaa
3. máj 2011

@luly3 neriešim, len dúfam, že sa to už podarí, zajtra ideme do RF, som zvedavá čo nám povedia

leamax
3. máj 2011

@miminkad zeby ani neprisla uz 😉 ja som si tiez musela naposledy davat vino cervene aby sa pustila.
no hned ako budem schopna, tak sa ozvem 😉 len neviem, kedy to bude 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre