Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gabinkaa
17. máj 2011

@rienok Tebe držím moc moc palečky, aby ste sa vrátili domov min. dvaja, nech sa bubáčikovia začnú rýchle zahniezďovať, aby sme boli už aj my úspešné po tých mnohých starostiach.....držkaj sa, máš aj modré ponožky?
@luly3 ja mám zajtra OPU, tak uvidím ako dopadneme, ale necítim sa nejako dobre, je to iná stimulka, ako tie ostatné, tak neviem neviem, mám z toho obavy
@miminkad ako sa cítiš moja pred zajtrajškom?

maticap.
17. máj 2011

babulky, idem funiet do perin.. pokracujeme neskor 😉 . Papa!

leamax
17. máj 2011

@maticap. jasne, prijemne funenie 😵 😀
@gabinkaa neboj, dobre to dopadne, urcite

gabinkaa
17. máj 2011

@ninockaskv moc moc ďakujem 😉

gabinkaa
17. máj 2011

@maticap. tak príjemný, energiu dodávajúci oddych 😀
@leamax snáď ano a úroda bude aspoň ako naposledy ale kvalitnejšia

martini
17. máj 2011

@leamax ja s tebou súhlasím...len treba asi dobre vybrať, mne sa tie romer tiež páčia.
@maticap. "dobrú noc"... 🙂

miminkad
17. máj 2011

@leamax tusim 12,momentalne mame z toho 6 steniatok.francuzskych buldockov,mopsov a stafordsirskeho bulteriera

miminkad
17. máj 2011

@gabinkaa strach mam jedine,ci tam nejake vajka budu,inak ma boli podbrusok dost,musim robit pomaly a doobeda mi bolo strasne tazko od zaludka.a co ty moaj?

vrabcek24
17. máj 2011

@kajka39 Ahoj, v pohode cvičím Mojžíšku od 18.04 každý deň, bola som na dve mobilizácie v Falck KE a o mesiac opäť, ale zlepšuje sa to. chcem vydržať cvičiť do augusta prípadne septembra a potom hurá do ďalšieho boja. 🙂
otázočka na záver nebola si náhodou na liečení v Lúčkach?

gabinkaa
17. máj 2011

@miminkad to mám aj ja strach, tiež ma bolí podbruško a viac pravý vaječník, tak neviem čo sa tam deje, čím si stimulkovala?

leamax
17. máj 2011

tak maticap. isla lahnut a mna to tiez akosi zmohlo...som zalomila 😀
@gabinkaa
@miminkad nebojte sa, bude skvela urodicka zrelych krasnych vajicok 😵
@martini ano, tie romerky su pekne, neviem ci maxi cosi nie su o nieco vacsie 😉

miminkad
17. máj 2011

@gabinkaa mna lavy.ja clostill a bravelle.a cim ty?tak aspon som neni sama s tymi pocitmi

gabinkaa
17. máj 2011

@miminkad ja som mala clostill a menopur, ten som si vypýtala, tak uvidím, čím viac sa to blíži tým väčšie obavy

miminkad
17. máj 2011

@leamax mat tvoj optimizmus.ja uz po dnesnom dni som riadne pesimisticka

miminkad
17. máj 2011

@gabinkaa no ja tiez.tak neviem,co je lepsie menopur,ci bravelle.ake mas skusenosti s bravellom?

martini
17. máj 2011

@miminkad jemine, my sme tu nejaka skupina milujuca molosov 🙂

gabinkaa
17. máj 2011

@miminkad ten som nemala, I. krát som mala gonal, diferline, druhý fostimon, 3. merional, 4. menopur

leamax
17. máj 2011

@miminkad a ved neni tan vset krajsi potom? musis sa na to pozerat optimisticky, hlavne klud, urobila si pre to maximum a uz je to len v rukach Bozich 😵

leamax
17. máj 2011

@martini to ani neviem co je za rasu. my mame belgickeho ovciaka...teda ovciacku 😀 a to je ako z divych vajec ten pes 😀 ale je verna a mame ju radi 😉

luly3
17. máj 2011

@gabinkaa jeeeee ale to uteká že zajtra tak držím palce aj s drobcom 😀 😀 😀
budem na teba myslieť

gabinkaa
17. máj 2011

@luly3 ďakujem moja, budem to veľmi veľmi potrebovať

vrabcek24
17. máj 2011

popísali ste toho teda, kočíky zatiaľ neriešim, ale 🙂 hlásim sa do klubu milovníkov psov, len my máme jazvečíka hrubosrstého, zlatý je 🙂 a na prechádzke za ním nevejem ako špinavé prádlo 😀
@gabinkaa tak zajtra pohodička, úsmev 🙂 , optimizmus, aby tí malí vedeli, že nikde im nebude tak dobre ako u Teba 😵 držím všetkých minimálne dvadsať 😉

martini
17. máj 2011

@leamax nepodstatné v tejto téme, ale molosoidné plemená sú napr. bulldog, bullmastif, bordodoga (neviem ako sa to píše), francúzsky buldoček, mops, ale aj dogy a tak... ten tvoj sa radí medzi ovčiarske psy...teda podľa delenia kynologickej federacie. Dnes si ôsmy deň po ET? škoda, že nemáš testy doma, to by sme ťa nahovárali na testovanie o chvíľu...

leamax
17. máj 2011

@martini ved preto nemam doma testy aby som vam vedela odolat 😀 ano, dnes je 8.den po ET...sa to vlecieeee...a vdaka za vysvetlenie 😉

miminkad
17. máj 2011

@martini dobry psik neni zly.este u mami mam vlciaka.strasne lubim psiky 😵
@gabinkaa tak to je riadny arzenal.to uz tentokrat musi vyjst 😉
@leamax veru.dnes budem kludna,aj zajtra a v stvrtok rano ma je... 😢
@vrabcek24 😀

leamax
17. máj 2011

@miminkad no aspon tak, v stredu ta budem nanovo ukludnovat 😀

miminkad
17. máj 2011

@leamax no veru,to budes musiet.ale asi to nepomoze

leamax
17. máj 2011

@miminkad a teraz to nepomohlo? neboj, zvladnes to. ta hadam nejaka truba nevyvedie z harmonie, ved ju potrebujes pre mimka 😉

miminkad
17. máj 2011

@leamax na zajtra ano,len ten stvrtok,tak z toho mam vacsie stresy

leamax
17. máj 2011

@miminkad teraz nemysli na stvrtok, nejako to zvladnes, neboj. a co? co ti hlavu odtrhne? stvrtok si prezijes a piatok jej zamavas pred nosom PN-kou a co ti moze? nic. tak kasli teraz na to 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre