Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

callex
7. jún 2011

@lulu10 no vidis..tak rataj s tym ze kratko potom otehotnies. 😀

leamax
7. jún 2011

dievcata, tak HCG z piatka je 480, zo vcera je 1123 - co zodpoveda 5tt. tak mam si ist pre to, da mi odporucanie do nemocnice, lebo ze to treba odsledovat, este stale moze byt mimko aj v maternici. tak sa idem pripravit a pozistovat, do ktorej nemocnice mam ist. slahne ma ☹

lulu10
7. jún 2011

@leamax mimi bude v maternici, verim tomu, drz sa moja

tonytony
7. jún 2011

@leamax Ty jo, tak to je maskr, ale naděje je a podle mě veliká🙂 Co se dá dělat, když by jedno bylo v děloze a druhé mimo? Dá se aspoň to jedno zachránit???

maticap.
7. jún 2011

@leamax 😨 no to pozeram ako puk...drzim palce, nech to dopadne co najlepsie.

leamax
7. jún 2011

@lulu10
@tonytony dakujem, moje. neviem, ake su moznosti, dufam, ze sa da

leamax
7. jún 2011

@maticap. dakujem. ja tiez pozeram ako puk

lulu10
7. jún 2011

@leamax nemas ziadne bolesti, nech este pockaju, este si nedaj robit zakrok 😔

tonytony
7. jún 2011

@leamax Moc moc držím palce, ať to dobře dopADNE, KRUCI, MUSÍ! Nemáš to jednoduchý, holka, ale když bude na konci krásný výsledek, tak to za to bude stát! Moc na Tebe budeme myslet a vy hezky bojovat, nevzdávat🙂

leamax
7. jún 2011

@lulu10 sem tam ma pichne na jednej, potom zas na druhej strane, trosku sa citim nafuknuta, ale inak nic.
@tonytony dakujem. urcite si nedam este nic robit, pokial to nebude nevyhnutne.jaj, babulky, mne sa chce taaaak plakat. idem si pre tie vysledky a pre odporucanie. majte sa tu krasne a drzte nam paste, modlite sa za nas

tinna13
7. jún 2011

@cecil36 myslim ze tak 4-5 dni
@maticap. bola som aj tam aj tam a odporucam urcite Rhodos, je tam krasne, dobre jedlo.
v Turecku jedlo nic moc a velmi velmi teplo
@leamax drz sa, vela stastia aby bolo mimi v maternici

luly3
7. jún 2011

@leamax 🙂 🙂 🙂 to vyzerá veľmi nádejne mooooc budeme držať palce 😉
nejako verím že to u teba dobre dopadne

ninockaskv
7. jún 2011

@bayley .. krasne 🙂 a v RF ti robili HCG?

@leamax myslim, ze 4-5 dni, ale kruci pisek.. hadam bude mimco tam kde ma byt 🙂 a budes 8 div mediciny

@rienok no budem cestovat, lebo ja nie som mobilna a som odkazana na inych a vtedy im sa snazim nekecat do nicoho, aby ma nevysadili na kraji dialnice

callex
7. jún 2011

tak dnes hlasim zmenu...nohy na stole..hlava opreta o kreslo a spinkame.. 😎 😀

callex
7. jún 2011

@leamax ja uz nemam slov..dievca drz sa a poplac si..

vrabcek24
7. jún 2011

@bayley krásne hcg, blahoželám, len nech pekne rastie 😵

jada1
7. jún 2011

@leamax myslím na teba, nech je mimko tam, kde má byť a nech tento tvoj príbeh skončí šťastným koncom.

miminkad
7. jún 2011

dobre rano babule 😉
@cecil36 moja,som rada,ze ste ok a nebolo to nic vazneho.drzte sa aj s mrnusikkom 😉

miminkad
7. jún 2011

@leamax budem drzat palce.myslis,ze uz mozem aj ja skusit zavolat?

jada1
7. jún 2011

@cecil36 to musel byť pre teba veľmi stresujúci zážitok. Opatrujte sa aj s miminkom a nech ťa už nič zlé do konca tehu nezastihne.

ninockaskv
7. jún 2011

@leamax nafuknutie by mohlo byt dobre znamenie.. ja som pri tehu bola v kuse na zaciatku nafuknuta 😉

lulu10
7. jún 2011

@leamax ja pevne verim ze to bude dobre

martini
7. jún 2011

@kajka39 kajka, ideš do RF na soft, či na klasické IVF?
@jada1 na tom prvom ultrazvuku ešte nebude srdiečko, ale gestačný vačok a žltkový vak by malo byť vidno určite 🙂 a je to super zistiť, že je to na správnom mieste a pekne si to tam rastie...držím prsty.
@bayley nádherné HCG...len tak ďalej 🙂
@ninockaskv aj ja sa pripájam k držaniu prstov...
@cecil36 jeminé...to sú akcie...vysvetli brušku, že stresov už bolo až až...
@callex @rienok ...super nápad...skočte do KE 😉 😀 súhlasím. nemusíte ísť cez piešťany, ke´d je tam taká blbá odbočka 😉
@maticap. aj vám to nevyjde tento víkend. nevadí, pojdete neskor...inač v múdrych knihách sa píše, že naj čas na dovolenku v tehu je medzi 20 a 27 tt...ale je to pravdaže indivindi. Ja som tiež o106 plánovala dovolenku, ale mm nechce, že aj tak budeme veľa cestovať, lebo stále ideme na nejaké promocie a svadby a to vždy aspoň 400 km...tak sa bojí, aby sa mi z cestovania nevytvoril nejaký hematom. Ale ja by som šla do Talianska, letecky, tak aby sa v prípade nejakej núdze dalo odísť aj autom domov a plus hádam sú tam normálni lekári...no v krajine ako je egypt by som nerada videla nemocnicu...
@lulu10 super, že výsledky sú fajn...pokračuj v tomto trende ďalej 🙂
@leamax skús to nejako prežiť...to včerajšie HCG už je také, že každú chvíľu by malo byť vidno gestačný vačok na 100%, tak nech to pekne odsledujú.... neskutočne silno ti držím prsty.

miminkad
7. jún 2011

jupiii,konecne nejaka dobra sprava.sice moje vysledky hcg neprisli 😠 budem vediet az v piatok,ale ozvala sa mi vitouskova a hned mozme ist potom do dalsej stimulacie 😉

ninockaskv
7. jún 2011

baby dakujem.. ale nesilim to, nejako bolo nejako bude, ked nie teraz tak nabuduce.. ako luly zahlasila, skusame dovtedy, kym nas to nezruinuje 😉

vrabcek24
7. jún 2011

@leamax verím, že to hcg je príznakom pre tehu, tak to musí dobre dopadnúť, tfuj tfuj 😵

callex
7. jún 2011

@ninockaskv auz si po ET ci este len idete?
@martini na mne sa vsetci smeju ze v kazdej krajine kde som bola mam vyskusanu pohotovost... 😀 naposledy aj v chorvatsku..a tam keby som mala toxicky syndrom co som si myslela ze mam z tamponu tak tam asi zomriem.pichli mi algifen do zadku a dovidenia.moja teta ma vyskusany pobyt v tureckej nemocnici a nevie si vynachvalit..mala sa tam lepsie ako v hoteli.

lenka_21
7. jún 2011

Baby, nestiham citat .... 😉

@lulu10 v MT to PISCI este nerobia, iba v BA. A blahozelam k vysledkom ... ina my sme boli tiez na Rhodose v hotely Lindos Princess cez Satur a bolo supeeeer 🙂 😉 🙂 Doniesli sme si odtial aj najkrasi darcek, lebo prave tam som otehotnela 😉 Taaak drzim palceky 😉

@maticap. Co sa tyka dovolenky, tak ja som boal v Turecku 2xkrat a ziadne zaludocne problemy tam nehrozia ... aspon vacsina ludi z kt.som sa bavila v Turecku ziadne problemy nemala. Len sme nepili vodu z vodovodu, ale inac sme nemali ziadne obmedzenia, ale ako pisu baby v lete tam je dost teplo. Potom sa tiez prikladanam ku greckym ostrovom,alebo samotne Grecko, Taliansko, Chorvatsko, Spanielsko a Portugalsko. My sa chystame na Sardinu teraz v juni a potom s kamosmi a detickami do Turecka (klubovy hotel).

cavik
7. jún 2011

@rebeka33 .....ďakujem za opýtanie, sme o.k.. Akurát som prišla z UTZ a máme 2 srdiečka 😀 😀

nesledujem veľmi, čo píšete, ale tuším tu sú nejaké pozitívne HCG.....ženy, gratulujem 🙂, len tak ďalej

a ktosi chce ísť na dovolenku.....ja na Turecko nedám dopustiť, strava je podobná tej Gréckej ( zďaleka to nieje Tunis alebo Egypt, tam už by som nešla, zúfalo mi bolo zle ), veľa zeleniny, ovocia, grilované mäská, fantastické kebaby....my sme napr. minulý rok boli na Rhodose ( na Lardose, to je pri Lindose ) a bolo to o 4 triedy horšie, pomaly sme nemali čo jesť, stále dookola to isté, z ovocia tak najviac melón a jablká

lenka_21
7. jún 2011

@leamax No bol by v tom slak, aby z tohto nebolo uspesne tehu ... moja drz sa a prosim ta napis mi na mobil a ja podam kockam spravicku co mas nove ... ja stale verim, ze babetko bude tam kde ma byt, ked uz ten Dr.videl nieco na UTZV v maternici ... ako baby pisali, nedaj sa nahovorit na zakrok hned, pri takomto hcg by sa to uz malo kazdu chvilku rozlustit... Mozno ta pridem do nemocky potesit, aby si nebola sama ako teda budes chciet... daj mi vediet 😉

@miminkad Nechces zavolat do toho labaka a zotriet tie sestricky, nech sa nehnevaju, ale obycajne hcg do 5 dni to je blbost 😠 😠 Povedz im, ze je to surne ... zbytocne natahuju cas aj teba 😖

@ninockaskv Drzim palceky 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre