Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

jada1
11. jún 2011

@miminkad mne Dr. vravel, ak krvácanie začne do 17,00, počíta sa aj ten deň, ak po, tak až budúci.

miminkad
11. jún 2011

@jada1 to zacalo,takze od zajtra teda zacnem stimulovat.celkom sa to rozbehlo,co som aj rada.

rebeka33
12. jún 2011

@kajka39 super správička,veľmi jej držím palce. 😵
@miminkad super stimulku s ešte lepším koncom 😵
Peknú nedeľu všetkým.

rebeka33
12. jún 2011

@cecil 36 ako sa máš, prestalo to? Bola si na svadbe? Dúfam,že ste o.k. 🙂

miminkad
12. jún 2011

@rebeka33 dakujem,tak uz sme opat v tom 😉

luly3
12. jún 2011

ahojte
@miminkad a nemala si si dať jeden menses pauzu??????nech sa prečistíš???
inak držím palečky nech je táto stimulka posledná a úspešná 😅 😅 😅

ninockaskv
12. jún 2011

helou zeny, vidim, ze ta @leamax nas vsetkych da dole.. to su teda veci 🙂

ja v pohode, len ma vcera zacal boliet vajecnik, tak zacinam podliehat prisernej panike a stresu, ze co to zase je, lebo pri poslednych 2x ked ma bolel vajecnik, tak z toho bol akurat pruser.. ake magnezium to beriete? 😕 raz mi to aj psychoska na nervy odporucala

miminkad
12. jún 2011

@luly3 nie nemala,som to konzultovala s vitouskovou,nakolko ja som mala dost minimalnu stimulku
@ninockaskv neboj,bude to dobre.to sa len babulka uhniezduju 😉 ja som si davala vapnik,horcik,zinok

inak babule,pozdravuje vas leamax,ma sa dobre,uz nespini,v stredu by jej mali robit dalsie sono.

miminkad
12. jún 2011

este ma napadlo,ze leamax byva nevolno,ale nezvracia 😵

rebeka33
12. jún 2011

@ninockaskv magne -B6 a fakt to ukludňuje,lebo by ma z tej prestavby rachlo.

lulu10
12. jún 2011

@cecil36 ako sa mate? preslo to?

cecil36
12. jún 2011

Ahojte 🙂 Baby dakujem vsetkym za rady. Vcera sme sli iba na obrad a sup domov. Takze lezim.
@lulu10 tak som zbehla na pohotovost a tam zistili z coho som krvacala a z coho teraz spinim- je to 1cm hematom 😒 Nastastie vraj babätku by nemal ublizit, ale musim stale lezat. Malo by sa to bud vstrebat alebo odkrvacat 😒

miminkad
12. jún 2011

@cecil36 ahoj,no super,nakoniec si zvladla oboje.teraz uz len lezat,nech ste s babulom v poriadku 😉

cecil36
12. jún 2011

@miminkad dakujem 😉 zajtra idem na kontrolu k svojmu gyndosovi tak uvidim co on na ten hematom. Snad sa to vstrebe 😒

miminkad
12. jún 2011

@cecil36 ja myslim,ze sa vstrebe

rebeka33
12. jún 2011

@cecil36 1cm by sa malo vstebať,len pekne ležte.asi aj ja pôjdem len naobrad.

rebeka33
12. jún 2011

@pikha ako sa máš? No tebe sa to kráti, máš už všetko nachystané?

lulu10
13. jún 2011

@cecil36 tak si to zvladla oboje, verim ze sa vstrebe, nedal ti na to nejake lieky?

luly3
13. jún 2011

ahojte
potrebujem radu pomaličky vysadzam prednison znížila sem si ho už na polku denne
ale užívam aj kyselinu listovu a piridoxin nemam aj to vysadit a dať si nejake kompletne
vytamíny na 2 trimester????hm poradte ?????

lulu10
13. jún 2011

@luly3 komplet vitaminy pre 2trimester su femibion 400, krásne ti to ubieha 😵

matapn
13. jún 2011

@luly3 ahoj, môžem sa spýtať k akému ochoreniu beries prednison..necitala som starsie fora...ja ho tiež beriem na reumu a o babatko sa pokusame.. diky

luly3
13. jún 2011

@matapn ja ho beriem na zniženie imunitného systému 😉
@lulu10 ale či môžem vysadiť hentie a nasadiť sa takéto niečo??????

lulu10
13. jún 2011

@luly3 ano tu kys.listovu a pyridoxin mozes vysadit a dat si tieto, lebo Femibion obsahuje aj kys.listovu aj pyridoxin, to su komplet vitaminy od 13tt

miminkad
13. jún 2011

dobre rano kocky,pozdravuje vas leamax,ma nejaky zapal,nasli vo vytere,tak jej nasadili atb.

rebeka33
13. jún 2011

@luly3 /plný súhlas s lulu 10. Tie lieky sú len vitamíny z B skupiny. Sú to bežne vitamíny a možeš ich hociedy nahradiť inými, ten femibion beriem aj ja ,je síce drahší ,ale komplexnejší. Doporučujem. A v prvom femibion 800, pre čertvé tehule. J e tam najkvalitnejšia kys, listová

martini
13. jún 2011

@luly3 ja som si najprv tiež vysadila a dala femibion a gyndoš mi povedal, že on by radšej keby som tej kyseliny listovej brala viac ako je vo femibion 400. takže je to na tebe - buď ten femibion alebo si davaj stale kyselinu listovu, pridaj eventualne magne b6 (len tak jednu dve tabletky denne) a sem tam ešte tú najmenšiu dávku Ečka a neskôr pridaj aj vapnik. Ja si myslím, že sa z toho nestrieľa a že je to relatívne jedno...veď niektoré baby ani vitamíny neberú a všetko je ok. Ale ak máš nejaké krvné mutácie 🙂, tak si kúp ten femibion, lebo kyselina listová sa telom spracováva ťažšie ako ta kyselina listova - metafolin (či ako sa to volá) čo je vo Femibion-e.

luly3
13. jún 2011

@lulu10 dakujem 😉 a vieš do kedy sa zasa ten femibon môže užívať?????

martini
13. jún 2011

@cecil36 jemine...tak to sme rady, že ste v poriadku a že je to "len" hematom... verím, že nám dnes po návšteve lekára povieš dobré správy. držíme všetky prsty 🙂

luly3
13. jún 2011

@rebeka33 a odkedy ho berieš a berieš ho aj teraz už stále??????
@martini hej mám aj si pichám fraxík

tonytony
13. jún 2011

@miminkad Tak fajn nakonec, že je v nemocnici, vše si tam hezky pohlídají🙂 Moc ji pozdravuj🙂

Já beru Femibion 800 a k němu ještě kys. listovou 10mg- ale já mám od dr. doporučené, neb mám 2 MTHFR trombofilní mutace, tak proto tolik- raději... A určo budu brát pak i dál s Femibionem 400... Pokud se tam dopracujeme... Ve čt bude UZ- moc se bojím☹ Přes víkend jsem bojovala s rýmou a krkem- naštěstí bez teploty, rýma ještě trochu je, tak snad se nic nepokazilo...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre